İkimizin Yerine 261. Bölüm Özeti 26 Mayıs Anandi ve Şiv romantizm Yapar

İkimizin Yerine dizisinin 26 Mayıs öğleden sonra ekranlara gelecek 261. bölümünde Anandi ve Şiv ıslak bir romantizm yaşayacak.

İkimizin Yerine 261. Bölüm Özeti

Basant iş nedeniyle bir günlük Jaipur’a gitmelidir. Gehna, da onunla gider. Anandi gece evde yalnız kalır. Jagat Şiv‘in onu tutuklattığını ve karakolda olanları düşünür. Şiv‘den intikam almak istiyor, bir gün Şiv‘in elinin altına gireceğini ve o gün ona haddini bildireceğini söyler. Yaptığın şeyin bedelini ödeteceğime söz veriyorum der. Gauri, Jagat‘ın yanına oturur ve her şeyi unutmasını söylemeye çalışır. Jagat sinirlenir.

Gauri onu pekiştirmeye çalışır ve birbirlerini beslerler. Gehna ve Basant eve geri döner. O arada Dadisa da döner. Bairon direk işe gitmiştir. Dadisa Basant‘a Bago‘nun ölmek üzere olduğunu anlatır. Sonra Bago‘nun Jagat‘a hesap sorduğu günü hatırlar ve şimdi acısını anlayabildiğini söyler. Gauri‘ye bir posta gelir ve Jagat teslim alıp açar. Gauri‘ye de seslenir.kimizin Yerine 26 Mayıs resimleri 2

İkimizin Yerine 261. bölüm özetinde Gauri‘ye, Bade Papa‘dan mektup gelmiştir. Jagat mektubu tam okuyamadan Gauri yetişir ve panikle kâğıdı fırlatır. Jagat neden böyle yaptığını sorar. Gauri başkasının özel postasını nasıl açarsın diyerek ona bağırır. Jagat anlayamaz ve başkası dediğin benim eşim, postayı açmamda ne sorun var der. Gauri mahremiyet diye bir şey var der. Jagat evet ama sen benim de Papa ile konuşmamı istemedin, şimdi ne oldu der. Gauri ona bir şey anlatması gerekmediğini söyleyerek bağırır. Çalışmaya başlamadan önce tartışmak istemediğini söyleyip gider.

Dadisa ve Anandi eve ilk geldiği ve ona kızdığı zamanları hatırlar. Dadisa acı içinde ağlar ve böyle olduğu için pişman olur. O sırada Basant gelir ve neden böyle ağladığını sorar. Dadisa, eski günleri hatırladığını, tatlı Anandi‘ye nasıl davrandığını, bir şekilde hayatını mahvetmekten sorumlu olduğunu söyler. Bago‘nun sözlerini hatırlar. Şimdi Bago‘nun acısını iyi anlar. Bago‘nun iyileşmesini ve Şiv ile Anandi‘yi bir araya getirmeye yardımcı olmasını diler.

Basant, geçmişte yanlış yaptık, ama şimdi bu hataları telafi etmeye çalışıyoruz ve sen bunu Anandi için yapıyorsun der. Dadisa, henüz hiçbir şey yapamadığını belirtir. Basant, Dadisa‘ya zamanla olacak der. Dadisa ölmeden önce Anandi‘ye hak ettiği tüm mutluluğu vermek istiyor. Gauri, Bade Papa‘nın ona söylediklerini hatırlar. Papa‘nın mektubunu okur. Papa Gauri‘ye yanlış yaptığını ve bir aileyi dağıttığı için onunla hiçbir ilişki kurmak istemediğini, Gauri ile bütün bağlarını koparmak istediğini yazmış. Gauri ağlar. Gauri, seni mutlu eden şeyi yap, ben seni iyi anılarda hatırlayacağım der.kimizin Yerine 26 Mayıs resimleri 1

Bir bayan gelini doğum yaparken Gauri‘den yardım almaya gelir. Gauri evde değil ama Jagat yardım etmeyi önerir. Gauri, Jagat‘ın dün mektubu okuduğu sahneyi hatırlar. Ona kaba davrandığını ve suçlu olmadığını fark eder. Özür dilemek için onu arar. Jagat açamaz. Gauri eve gitmek ister, ama kötü hava nedeniyle gidemez. Jagat komşuda bebeğin doğumuna yardım eder ve kadının bir oğlu olur. Ailesi Jagat‘a teşekkür eder. Gauri eve giderken komşu onu görür ve içeri çağırır.  Gauri‘ye Jagat‘ın bebeğin doğumuna yardım ettiğini anlatırlar. Gauri de Jagat‘ı takdir eder.

İkimizin Yerine 26 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Lal, Bago’nun raporlarını bakar ve şartların en kötüsü olduğunu, şu anda hiçbir şey yapılamayacağını söyler. Gauri, Jagat‘ı takdir eder. Jagat çok mutlu. Jaipur‘da gördüğü utançtan sonra bu olay onun özgüvenini arttırır. Gauri, yakında herkesin Dr. Jagat‘ın harika bir doktor olduğunu söyleyeceğini söyler. Dadisa, Basant ve Gehna ile tapınağa gelir ve Bago için dua eder. Anandi kabul ederse daha iyi olacağına inandığını söyler.  Jagat ve Gauri dışarı çıkmak üzere. O sırada komşu gelininin doktoruyla birlikte gelir. Doktor Jagat‘ı takdir eder ve kliniğinde ona bir iş sunar.

Jagat ve Gauri mutlular. Sonra öğle yemeğine giderler. Jagat ve Gauri restoranda. Jagat, iş teklifini kabul etmek istediğini söyler. Ancak Gauri mutlu değil ve tüm konsantrasyonu yüksek lisansa vermesini ister. Part-time çalışırken düzgün ders çalışamıyorsun der. Jagat para istediğini söyledi. Gauri, yüksek lisans ile oynayamayacağını söyler. Bu sefer bu işin bir anlamı yok. Ama Jagat işi kabul etmekte kararlı.

Gauri, önceden kavga ettiği meslekleri hatırlatır.  Jagat, bana hükmetmeye bayılıyorsun, senden para istememi seviyorsun der. Para için saatimi bile sattım, o işe gideceği son kararım der. Şiv Anandi‘yi eve bırakır ve geri dönmek üzere. Fakat Anandi, şiddetli yağmur yağması ve cipi açık olduğu için biraz daha kalmasını ister. Makan onları selamlar ve gideceğini söyler ama evde kimse yok demez. Şiv, tereddütle Anandi‘ye aldığı hediyeyi çıkarır. Jagat, Gauri‘nin sözlerini hatırlar ve sinirlenir.

Şiv Anandi‘ye nasıl hediye vereceğini merak eder. Ahırdan bir ses duyarlar ve çatı çok kötü su sızdırıyordur.  Şiv çatıdaki sızıntıyı engellemeye çalışırken tamamen ıslanır. Anandi, Şiv çatıyı tamir ederken ona yardım eder. Sonra, Şiv‘e teşekkür eder. Şiv, ben burada olduğun sürece, asla sorun yaşamayacaksın der. Anandi susar. Şiv hapşırınca Anandi ona sıcak çay verir. Sonra havlu verir. Şiv‘in hapşırığı artmaya devam eder, Anandi kıyafetini değiştirmesini önerir. Şiv reddetse de Anandi bahanelerini dinlemez. Şiv‘i üst kata götürür ve ona kıyafet verirken kayıp düşer. Şiv de düşer ve kafalarını çarparlar. Göz göze gelirler. Anandi ona kıyafeti verir.

Şiv, ona bir şey sormak istediğini söyler. Anandi biraz korkar. Şiv, aç olduğu için çayla birlikte yiyecek bir şeyler verebilir mi diye sorar. Anandi rahatlar ve bir şeyler yapmaya aşağı iner. Gauri eve gelir ve Jagat‘a hediye verir. Jagat‘ı incittiği için özür diler. Sana harcamayı bana sor derken incindiğini fark etmemiştim der. Sadece senin iyiliğin için çalışmanı engelliyordum der.kimizin Yerine 261. Bölüm resimleri 2

Jagat da özür diler ve barışırlar. Jagat, işi almayacağını söyler. Gauri mutlu. Anandi, Şiv için bir şeyler getirir. Şiv kıyafetle garipser, ama Anandi ona iyi göründüğünü söyler. Şiv, Anandi kurabiye yaptığı için mutlu. Anandi, annesinin yağmurlu mevsimde onları yaptığını söyler.

Şiv bir tane almaya çalışır ve çok sıcak olduğunu fark eder. Anandi güler. Şiv, Anandi‘ye helva yapmakta yardım etmeye başlar. Sonra bütün yemekleri yer ve helvayı över. Anandi Şiv‘e çok yetenekli olduğunu, koleksiyoner olduğunu, haydutlarla dövüşebildiğini, sızdıran çatıları tamir edebildiğini, mutfakta da yardımcı olabildiğini söyleyip güler. Şiv memnun olur.

Şiv, ona yakıştığını ve hep gülmesi gerektiğini söyler. O sırada Dadisa, Gehna ve Basant geri döner. Dadisa Şiv‘in giysilerini fark eder ve tanıdık geldiğini söyler. Anandi, Şiv çatıyı tamir ederken ıslandı, bu yüzden ona Bairon‘un kıyafetlerinden verdim der. Şiv, Anandi‘ye minnettar olduğunu söyler ve utanarak gideceğini söyler.

Anandi onunla mutlu bir şekilde konuşur. Dadisa ve diğerleri bunu fark eder. Herkes gidince Anandi, Şiv‘in ona hediye aldığını fark eder. Gehna ve Basant, Anandi ve Şiv‘i tartışırlar. Her ikisi de son gelişmelerden memnundur. Anandi, odasında Şiv‘in hediyesini açar ve kenarında gülümseyen fotoğrafları olan aynalı bir fotoğraf çerçevesi görür.kimizin Yerine 261. Bölüm resimleri 1

Şiv ayrıca mutlu fotoğraflarından bazılarında ben de olmak isterim, hep gülümsemeni istiyorum diye not yazmış. Geçmişe takılma, ilerle ve mutlu ol diye cesaret verici laflar yazmış. Anandi, aynaya ve gülümseyen resimlerine bakar. Şiv‘in mektubu hep mutlu kalmaya çalışmalısın diye sona erer. Anandi gülümser.

İkimizin Yerine 26 Mayıs Fragmanı

İkimizin Yerine 261. Bölüm Özeti 26 Mayıs Anandi ve Şiv romantizm Yapar (2 Yorum)

  1. Please yeni ozedleri werin gercekden cok yawas ozed gonderiyorsonoz ozellikle(ikimizin yerine)yaklasik 3-4 ozed birden wermek zorondasiniz…………….