Yemin 59. Bölüm ve 60. Bölüm Özeti 16 Mayıs 17 Mayıs Fragmanı

Yemin dizisinde 12. haftanın sonuna geldik. Yeni haftada en çok Cavidan’ın oyun mu oynadığını yoksa gerçekten değiştiğini tartışacağız; ama Cavidan bu kendine hakim olsa Cemre’nin dolduruşlarına dayanamaz.

Yemin 17 Mayıs özeti

Emir arabada giderken Reyhan‘ı düşünerek seni kaybedemem der ve ağlar. Hastanede Yonca ağlayarak Emir‘e Cemre‘nin otobusle çarpıştığını ve zincirleme kaza olduğunu anlatır. Emir doktora Reyhan‘ı tarif eder ve sorar. Doktor durumu çok ağırdı malesef kurtaramadık der. Emir ve Zafer şok olur. Emir bir cenazenin başında ağlar. Cavidan ağlayarak evdekilere Reyhan öldü der. Zeynep Suna‘ya sarılıp ağlar. Hikmet Reyhan‘ın çocukluk resmine bakıp kahrolur. Emir arabada Reyhan için ağlar. Emir Reyhan‘ın cüzdanında kendi resmini görünr ve iyice kahrolur.

Yemin 60. Bölüm  Resmi özeti

Suna’dan gelen güzel haber, konağa huzur getirir; ancak Cemre’nin kaza yaptığı haberi  konakta çok şeyi değiştirmeye gebedir. Bu sırada tehlikede olan Reyhan’a ulaşmaya çalışan Emir.’i, korku dolu anlar beklemektedir.  Diğer taraftan babasının yaralandığını duyan Leyla, yaşananların tüm suçlusu olarak Kemal’i görür ve onu asla affetmeyeceğini düşünür. Talaz ise her şeyi değiştirecek olan asıl bombasını sona saklamaktadır.

Yemin 60. Bölüm resimleri

Yemin 60. Bölüm Fragmanı

Yemin 59 bölüm detaylı özeti

Emir Suna‘nın gittiğini öğrenir ve Reyhan‘a kızar. Reyhan açıklama yapar. Talaz Kemal‘e Masal üzerinden şantaj yapar. Reyhan da Sunayı aramaya gitmek ister. Emir izin vermez ve ona bağırır. Emir yavaş giderken Reyhan da arkadan gelir. Emir onu almak ister ama Reyhan binmez. Emir durur ve onu da bindirir. Suna‘yı ararlar. Suna arabanın önüne çıkıp õlecekken Taci onu kurtarır. Suna teşekkür edip gider. Taci peşinden gider ve onu parka götürür. Emir sinirle parkta bir adama bağırır. Evdekilerde endişelidir. Cemre Emir ve Reyhan‘ın birlikte gittiğine sinir olur. Kemal Talaz‘ın şartını reddettiğini hatırlar. Leyla Talaz‘a gitmek ister. Kemal onu durdurmak istese de sonra vazgeçer. Emir dalgınlıktan az daha kaza yapacaktır. Reyhan korkar. Emir onu sakinleştirir. Taci Suna ile konuşur. Suna evden kaçtım annem benden utanıyordu der. Ağlayarak acılarını anlatır. Taci ona hayattan umudunu kesmemesini söyler. Sahip olduklarını hatırlatır.

Talaz Leyla‘ya Kemal‘in şartını anlatır. Duygu sômürüsü yapar ve biriyle kavga ettiğini söyler. Beni şişleyecekler der. Leylaya sarılır. Taci Suna‘yı eve dönmeye ikna eder. Arkadaş olurlar. Cavidan ağlayıp duruyordur. Emir ve Reyhan eve eliboş gelirler. Herkes üzülür. Reyhan kendini suçluyordur. Melike onu teselli eder. Reyhan Suna‘nın acılı sözlerini hatırlar. Zeynep de onu teselli eder. Cemre Emir‘i Reyhan‘a karşı doldurmaya çalışır. Emir dolduruşa gelmez ve onu tersler. Emir Suna‘dan haber alamaz. Suna eve gelir ve Cavidan çok sevinir. Herkes rahatlar. Suna odasına çekilir. Reyhan onunla konuşmaya giderken Emir sakın diye onu durdurur. Emir Suna uyurken onunla konuşur ve Reyhan‘a tavır yapar. Reyhan Emir‘e Suna ile konuşacağım der. Emir bazen susmak en iyisidir der. Reyhan belki de sustuğumuz için böyleyiz der. Emir sen benim sorularımı cevaplamadın ki der. Reyhan sonsuza kadar cevapsız kalmayacak ki soruların der. Emir şaşırır. Reyhan kabus görür. Emir onu sakinleştirir ve su verir. Sonra da Reyhan uyuyana kadar yanında bekler. Sabah, Reyhan Emir‘i uyutmadığı için özür diler. Emir sadece 3 dakikaya uyudun der. Cemre Suna ile konuşur ve Reyhan‘ı kötüler. Reyhan hadsizlik yaptı onu takma der. Emir gelir ve hadsiz dediğin bu ailenin bir parçası ve Suna‘nın yengesi der. Cemre kıvırmaya çalışır ve Emir bu aile meselesi diye onu dinlemez. Cemre koridorda Emir‘den onu bırakmasını ister. Emir işim var der. Reyhan süt anneye gidecektir. Cavidan onunla tatlı konuşur. Cemre sinir olur ve Cavidan‘a bilenir. Reyhan giderken Cemre onu bırakmayı teklif eder ve ısrar eder. Birlikte giderler. Melike bunu görür. Suna kabus görür ve uyanınca Reyhan‘ın sen kendine acıyorsun dediğini hatırlar. Ağlar ve ayak parmaklarını kıpırdatır. Sevincinden Reyhan‘a seslenir.

Emir gelir ve bunu görünce çok sevinir. Her ikisi de çok mutludur. Suna Reyhan‘a teşekkür etmek istiyordur. Emir Reyhan‘ı getirmdeye gider. Cemre arabada Reyhan‘a Emir‘le ilgili konuşmaya çalışır. Reyhan konuşmaz. Cemre Emir‘in sözlerini hatırlar ve hızlanır. Reyhan yavaşla der. Cemre bana güvenebilirsin der. Reyhan korkar. Cemre çok sinirlidir. Taci Leyla‘ya gelir ve Talazı şişlemişler der. Kemal ve Leyla şok olur. Emir Melike‘den Reyhan‘ın çıktığını öğrenir. Yonca Emir‘i arar ve Cemre trafik kazası geçirmiş der. Melike Reyhan da onunlaydı der. Emir şok olur.

Yemin 59 bölüm özeti

Emir Suna‘yı aramaya giderken Reyhan sa gelmek ister. Emir izin vermez ve ona bunu Suna‘ya baskı yapmadan önce düşünecektin der. Suna Taci ile konuşur ve ben evden kaçtım der. Cemre Suna‘ya Reyhan haddini aştı der. Emir duyar ve o hadsiz dediğin Suna‘nın yengesi diye tepki gösterir. Cemre üzülür.yemin 60. bölüm resimleri

Reyhan uyurken Emir onu izler. Reyhan belki de sustuğumuz için böyleyiz diye düşünür. Emir sen benim sorularıma cevap verecekmisin diye sorar. Reyhan sonsuza kadar cevapsız kalmayacakki soruların der. Emir şaşırır. Suna ayak parnaklarını oynatır ve mutluluktan deli gibi ağlar. Taci Leyla‘ya çok kötü şeyler oldu der. Talaz‘ı içerde şişlemişler der. Kemal şok olur. Cemre ve Reyhan arabada giderken Reyhan yavaşlamasını söyler. Cemre bana güvenebilirsin der.

Yemin 59. Bölüm Resmi Özeti

Suna’nın evden kaçmış olması Reyhan’ı çok zor bir durumda bırakır. Suna’nın başına gelenler sonrası kendisini suçlu hisseden Reyhan, durumun üstesinden gelmeye çalışır. Cemre ise hırsı yenik düşer ve kendisini zor durumda bırakacak bir hatanın yapar.

Diğer taraftan Leyla, Talaz’ın hapisten çıkması sebebiyle Kemal’i durmadan sıkıştırmaya devam eder. Nitekim gelecek olan beklenmedik bir haber Leyla’yı haklı duruma çıkarabilecek güçtendir.

Yemin 58 bölüm detaylı özeti

Emir Reyhan‘a yüzüğü takar ve sinirle gider. Reyhan onu yanlış anladığını fark eder. Emir Reyhan‘ı düşünür ve senin umrunda değilse benim de umrumda değil dost kalalım der. Reyhan gelir ve birlikte süt anneye giderler. Yolda Reyhan Emir‘in öfkeli olduğunu görünce açıklama yapmaya korkar. Her ikisi de birbirlerinin konuşmasını bekler. Reyhan torpidoda sarı gelin türkü kasedini bulur ve Emir onu Reyhan için açar. Leyla Kemal‘in başına bakmak ister ama Kemal izin vermez. Şehriye Leyla‘ya kızar. Leyla pişman olur. Emir Reyhan‘ı arabadan indirir ve arabayı park etmeye gider. Şehriye Kemal‘in kafasıyla ilgilenir. Kemal Leyla‘nın burcunu sesli düşünürken Leyla akrep der.

Kemal‘in yarasına bakar. Talaz‘ı çıkarmasını söyler. Kemal reddeder. Leyla ona kızar. Emir süt annenin evinde mutfağa gider. Reyhan yemek yapar. Emir Reyhan‘a yardım edeyim derken tün tabaklar kırılır. Suna çok üzgündür. Yalnız kalmak ister. Emir kırılan dolap kapağını tamir eder. Reyhan‘ın eli yanar ve Emir onunla ilgilenir. Reyhan ona yüzüğü elimi yıkamak için çıkardım der. Emir babam fark edip üzülmesin diye öyle davrandım açıklamaya gerek yok der. Íftar ederler. Süt anne Emir‘in güllaç sevdiğini ve çocukluğunu anlatır. Emir utanır.

Daha sonra eve giderken Emir ve Reyhan arabaya kadar yürür. Leyla Kemal‘in bilgisayarını bozar. Kemal sinirlenir ve düzelt der. Leyla Talaz‘ı çıkarırsan düzeltirim der. Emir bir serseriyi görünce Reyhan‘ın elini tutar. Suna ağlayarak bir mektup yazar. Melike‘yi tersler. Reyhan eve gelince Suna ile konuşmaya çalışır. Suna mektubu saklar. Reyhan Sunanın derdini paylaşmak ister. Suna onu tersler ve tedavi olmayacağım der. Leyla gecenin köründe güvenlik srenini öttürür ve Kemal‘i rahatsız eder. Kemal kolunu tutar ve ona bağırır. Leyla babamı çıkarana kadar rahat edemeyeeksin der. Kemal‘le konuşmaya başlar. Leyla kimsesiz olduğunu ve Talaz‘ın onu büyüttüğünü anlatır. Ben senin kadar şanslı değildim der. Kemal üzülür. Reyhan Emir‘in neden tavırlı olduğunu düşünür ve Emir‘in yeminini hatırlar. Emir de bunu hatırlar ve pişman olur. Sabah, Reyhan Suna‘ya gelir ve onu dışarı çıkarmak ister. Yürüyeceksin der. Suna bana annelik yapmayı bırak o da böyleydi tedavi olmayacağım diye ona bağırır. Ben her kes içim bir yüküm der. Reyhan sen korkuyorsun ve her şeyi annenden biliyorsun der. Suna‘yı cesaretlendirmeye çalışır. Suna defol git diye ona bağırır. Emir gelip ona sarılır. Cemre de gelir.

Reyhan Suna‘yla konuşmaya çalışır ama Emir izin vermez. Suna ağlar. Kemal Talaz‘ı kurtarmaya gider. Melike Reyhan‘ı teselli eder. Reyhan onu umutlandırmak istedim der. Emir gelir ve Reyhan‘a sen doktor musun psikolok musun diye bağırır. Cavidan Reyhan haklı, haksızlık etme der. Reyhan‘ı savunur. Cemre şok olur. Emir kimse kardeşimi üzemez der. Cemre Emiri çalışma odasına götürür. Suna bir mektup yazar ve yarım olduğunu, dayanamadığını ve gideceğini yazar. Sessizce evden çıkar. Cemre Reyhan‘ı kötüleyerek Emir‘i sakinleştirmeye çalışır. Allahtan Suna Reyhan‘ın baskısı yüzünden kendine zarar vermedi der. Emir Reyhan‘ı savunur. Suna engelli arabasıyla yolda gider. Yarım biri olduğunu düşünüp ağlar. Kemal Talaz ile konuşur ve avukatı olacağını söyler. Burdan çıkınca Leyla‘yı görmeyeceksin yoksa seni çıkarmam der. Talaz reddeder ve şart olmadan çıkaracaksın der. Yoksa Masal Leyla‘sız kalır der. Reyhan Suna‘nın mektubunu bulur ve çok endişelenir. Reyhan çok üzülür. Emir gelir.

Yemin 59. Bölüm ve 60. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Emir Reyhan‘ın onu sevmediğini düşünüyordu. Cemre de ateşe körükle gidiyordu. Reyhan‘ın Suna‘yı tedaviye ikna etme çabası kötü sonuçlanmış ve tüm aile Reyhan‘a karşı çıkmıştı. Benim tahminime göre bu bölümlerde Cavidan artık Cemre‘yi durdurmaya çalışacak. Reyhan‘ı savunacak. Suna Reyhan‘a kızıp evden gidecek. Emir ve Cemre Reyhan‘ı suçlayacak. Tüm aile endişelenecek. Suna‘yı Zafer‘in bulacağını düşünüyorum. Leyla Kemal‘in kafasına vurup evden kaçmak isteyecek ama onu bırakamayacak. Şehriye‘ye haber verip gidecek. Cemre Emir‘i Reyhan‘a karşı doldurmaya çalışacak. Emir artık Reyhan‘ı arkadaşı olarak görüyordur. Emir ona ettiği yeminin altında ezilecek.Yemin 59. Bölüm resimleri 1

Kemal kendine gelince Leyla‘yı arayacak. Leyla Talaz‘ı kurtarma peşindedir. Kemal ne kadar onu vazgeçirmeye çalışsa da Leyla Kemal‘e kızacak. Leyla Kemal‘den Talaz‘ı kurtarmasını isteyecek. Kemal bunu yapmak istemese de Leylanın hatırına yapacaktır. Talaz çıkacak ama Kemal onun gerçek yüzünü Leyla‘ya gösterme çabalarına devam edecek. Zafer Suna‘yı tedavi olmaya ve Reyhan‘ı anlamaya ikna etmeye çalışacak. Öte yandan Cemre ise Sunayı Reyhan‘a karşı kışkırtacak. Suna Reyhan‘a kötü davranacak. Reyhan çok üzülecek. En sonunda Suna Reyhan‘ın iyi niyetini anlayacak. Cavidan kızını tedavi olmaya ikna edecek.Yemin 59. Bölüm resimleri 2

Yemin 59. Bölüm Fragmanı

Yemin 59. Bölüm 16 nisan fragmanı şuanda yayınlanmadı yayınlandığında sayfamıza ekleyeceğiz.