Elif Atalay Kimdir? Kaç Yaşında? Yetiş Zeynep Dizisi

Exxen’nin yeni dizisi Yetiş Zeynep’in oyuncu kadrosunda çocuk oyuncu Elif Atalay’da var. 2021 de Exxen ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak çocuk dizisi Yetiş Zeynep’in oyuncu kadrosunda Keremcem, Aslı Bekiroğlu ve Ece Dizdar gibi tanınmış usta oyuncuların yanında 6 çocuk oyuncu da yer alacak. Elif Atalay da Yetiş Zeynep dizisinde Keremcem ve Ece Dizdar’ın çocuklarından biri olacak. Ece Dizdar ve Keremcem’in diğer çocuklarına ise Su Çeper, Mehmet Aybars Kaya, Berke Acar, Artun Can Salman ve Emir Salman hayat verecek.

elif atalay cocuk oyuncu

Elif Atalay Kimdir?

Elif Atalay ilk oyunculuk deneyimini Gecenin Kraliçesi dizisinde yaşamıştır. Yetiş Zeynep dizisi seçmelerine katılarak yönetmen ve yapımcıyı kendine hayran bırakan Elif Atalay  geleceğin yıldız oyuncuları arasında da şimdiden gösterilmektedir.  Yasemin Özbudun ajansın oyuncusu olan Elif Atalay İnstagramda ise @elifatalay4 kullanıcı ismi ile yer almaktadır.

elif atalay cocuk resimleri oyuncu

Işık Okulları Isparta kule Lisesinde lise eğitimi alan ve  Işık Okulları Tiyatro Klubünde de tiyatro dersleri alan Elif Atalay Tosun Paşa, Atatürk’ün Işığında ve Sınava Doğru gibi oyunlarda izleyici karşısına çıkmıştır.

Elif Atalay Kaç Yaşında?

Elif Atalay’ın yaşı ile ilgili menajerinden bilgi istedik ancak  tahmini olarak Elif Atalay  16 17 yaşları arasındadır.

elif atalay fotograflari

Exxen’in yeni dizisi olan Yetiş Zeynep dizisinin tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Yetiş Zeynep Oyuncu

Yorum yaz