Elif Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2018 2019

Elif dizisi için final kararı alındı. Elif dizisi 7 haziran 2019 cuma akşamı ekranlara gelecek 939. bölümü ile final yapacak. Peki neden Elif dizisi için ani final kararı alındı? İşte detaylar Neden Final Yapıyor?

Elif dizisi 5. sezona 756. bölümü ile başlayacak. Bilindiği üzere Elif’in sezon finalinde Elif ve annesi sonunda kavuşmuş ve yeni bir hayata adım atmak için harekete geçmişti ama Elif ve annesini bekleyen büyük sürpriz belli olmamıştı. Diğer taraftan   Tarık ve Rana  ise yurt dışına çıkarak tüm suçlarından kurtulmak ve güzel bir yaşam kurmak istemişti. Tarık ve Rana tam kaçmak isterken polisler tarafından yakalanır. Elif ve Melek’i öldürmek isteyen Tarık polislere yakalanınca Tarık’ın işlerini Tarık’ın adamı devralır.

Elif dizisinde her sezon bir çok yeni oyuncu dizinin kadrosuna dahil olurken bir çok oyuncu da Elif dizisinden ayrılıyor. 2017 2018 sezonunda ise Nevzat Can Elif dizisine Kerem karakateri ile  Melisa Döngel ise Süreyya karakteri ile dizimize girmişti. Diğer taraftan yardımcı roller için Seyda Bayram Parla karakteri ile ve Cenay TURKSEVER de Yunus karakteri ile dizinin oyuncu kadrosunu güçlendirmişlerdi. Yeni sezonda ise yine bir çok oyuncu Elif dizisinin oyuncu kadrosunu güçlendirmeye geliyor.

27 ağustos pazartesi günü başlayacak Elif dizisi yeni sezon çekimlerine Fatih Ayhan Mahir karakteri ile Cem Kılıç Levent karakteri ile  Özlem Savaş Kıymet karakteri ile Hasan Deniz Yaran Akın karakteri ile ve Çağlar Ozan Tufan karakteri ile Elif dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı

Elif Yeni Gelen Oyuncular

 Selim Aygün

Son olarak Kadın dizisinde Peyami karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 

Ece Baliç (Elif Dizisi Aslı Öğretmen)

Ece Baliç Elif dizisinde Aslı karakteri ile temiz yüzlü bir oyuncu olacak. Ece Baliç Tunay Gözden kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

Aslı çok iyi çok yardımsever bir karakterdir. Aslı’nın kalbinde kötülük yoktur, Aslı iyiliği anlatan iyiliği öğütleyen sevgi dolu biridir. Aslı Elif’in öğretmenidir. 

Fatih Ayhan (Elif Dizisi Mahir)

Fatih Ayhan 1984 yılı İstanbul doğumludur ve 34 yaşındadır. Fatih Ayhan başarılı bir tiyatro oyuncusudur. Son olarak No 309 dizisinde Doktor Onur karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Oyunculuğun yanında başarılı bir seramik sanatçısıdır. 

Cem Kılıç (Elif Dizisi Levent Bakır)

1978 de Ankara’da dünyaya gelen Cem Kılıç 40 yaşındadır. Amerika’da iletişim bölümünde lisans eğitimi almıştır. Ekmek Teknesi dizisinde Korkut karakteri ile tanınmıştır. Son olarak 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde oynamıştır. O Hayat Benim dizisinde de yer almıştır. 

Bir çatışmada karısını ve kızını kaybedince polislik görevinden istifa etmiştir.Levent Hümeyra karakterinin daha önce ki aldığı hayati tehditlerden sonra onu korumak için diziye gelen bir karakterdir. 

Berna Keskin(Hümeyra)

Tarık ile olan ilişkilerini bitirmeye çalışan zengin bir kadındır. Tarık’ın tehditlerine boyun eğmek istemez ama ondan da korkar. 

Özlem Savaş (Elif dizisi Kıymet)

1970’da İstanbul’da doğan Özlem Savaş 48 yaşındadır. Son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde Raşel’in annesi olarak karşımıza çıkmıştır. Daha önce Arka Sokaklar dizisinde Sema karakteriyle kısa bir dönem oyunculuk yapmıştır. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisaar mühendiszliği mezunudur. Tübitak ödülü alacak kadar zeki bir insandır. Başarılı bir bilim insanıdır. Bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Oflu Hoca’nın şifresi ve Arka Sokaklar dizilerinde rol almıştır.

Macide hanımı kardeşidir. Kötü bir karakterdir; aslında iyi olmaya çalışmış ama bunu başaramamıştır. 

Hasan Denizyaran (Elif dizisi Akın)

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hasan Denizyaran 25 yaşındadır. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Drama ve Oyunculuk bölümü mezunudur.  Hayat Sevince Güzel dizisinde yer alarak ilk dizisinde yer aldı. Son olarak 4N1K filminde rol aldı

Çağlar Ozan( Elif Tufan)

.1983 de dünyaya gelen Çağlar Ozan 35 yaşındadır. Süleyman Demirel Üniversitesi Sahne Sanatları bölümü mezunudur. İstanbul Büyük Şehir Belediye tiyatrosu oyuncusudur. Bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. 

Uğur Özbağı (Elif dizisi Şafak)

Öğretmendir. Leman’ın oğludur. Alev Şafak’a aşıktır. 

Parla Şenol (Elif Dizisi Leman)

Leman Şafak’ın annesidir. Alev ile Şafak’ın evlenmesini ister.

Yargı Eylem Ferzan (Elif Dizisi Alev)

Alev Şafak’a aşık ona ulaşmak için elinden geleni yapacak bir ev kızıdır.

Nevzat Can (Elif dizisi Kerem Haktanır)

Büyük bir hazır giyim markasının sahibidir. Temiz kalpli çalışkan bir adamdır. Aradığı aşkı da işe aldığı bir elemanda bulacaktır. Çok yakışıklı ve karizmatiktir.

Nur Gürkan (Elif Dizisi Macide)

Macide Hümeyra’nın annesidir. Bir yardım kuruluşu vakfının başkanıdır. 

Yıldız Asyalı(Rana)

Kerem’in şirketinde çalışan aykırı bir eleman.

Elif Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Elif dizisi başlamadan hangi oyuncunun diziden ayrıldığını şuanda bilemiyoruz. Elif dizisi yeni sezon başladığında size gerekli bilgileri ulaştıracağız. Elif dizisi 2018 2019 yeni sezonu  ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız  Ne Zaman Başlayacak?

Elif Dizisi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 17 Eylül

Elif Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2018 2019 (11 Yorum)

  1. Bence elif dizisi hic bitmesin akşamların wazgeçilmesi elif dizisi çoooookkkkk ğüzel bir dizi hiiçç bitmesin

  2. bence çok güzel bir dizi bende çok beğeniyorum. kendi adımı taşıyor sonuçta yani izlemem gerek. bu diziyi adı bütün eliflere armağan ediyorum.

  3. Elif dizisi suçluların ve kötülerin yaptığı yanına kar kaldığı ve cezalandırılmadığı bir dizi olarak rekorlar kitabına girmesi gerektiğine inanıyorum.