Elimi Bırakma Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Üs Yapım’ın yapımcılığını üstelendiği ünlü yönetmen Sadullah Celen’in yönetmenliğini yapacağı Elimi Bırakma dizisi 2018 2019 yeni sezonundan itibaren Trt 1 ekranlarında olacak. Mütevazi kadrosu ve mütevazi bütçesi ile Trt 1’in gözde dizileri arasında yer alacak Elimi Bırakma  dizisinin başrollerini ise son dönemlerin iki popüler aktristi Alp Navruz ve Alina Boz yapacak. Elimi Bırakma dizisinin senaristliğini ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı yapacak.

Elimi Bırakma dizisi oyuncu kadrosunda Alp Navruz ve Alina Boz ‘un yanında Batuhan Ekşi, Seray Gözler, Dolunay Sosysert, Burak Tamdoğan, Cemre Gümeli, Ebru Aykaç ve Ertuğrul Postoğlu gibi deneyimli oyuncularda yer alacak.

Elimi Bırakma Dizisi Konusu

Elimi Bırakma dizisinde güçlü bir aile bağı kurmanın önemi anlatılacak. Elimi Bırakma dizisinde Alp Navruz’un hayat verdiği Cenk karakteri büyük bir yemek firmasının sahibi olan zengin bir ailenin Amerika’da okuyan oğlu olarak ekran karşısına çıkacak. Dizide Alina Boz’un hayat verdiği Azra karakteri ise ünlü bir kebapçının Amerika’da aşçılık okuyan kızı olarak karşımıza çıkacak. Azra ve Cenk’in yollar ise Amerika dönüşü uçakta bavulları karıştırılması ile kesişecek. Daha sonra ise Cenk’in babaannesi Feride bir birine yakıştırdığı iki genci münasip görecek ailelere şok sürpriz  hazırlayacak. Böylece Cenk ve Azra’nın yollar sonsuza dek birleşecek.

Elimi Bırakma Oyuncu Kadrosu

 Alp Navruz(Cenk ÇELEN)

 Alp Navruz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 26 yaşındadır. Model olupta oyunculuğa geçen isimlerdendir ancak aldığı başarılı oyunculuk eğitimi nedeniyle eleştiri almayan modellerdendir. Arkadaşlar İyidir dizisinde gösterdiği performans ve yakışıklılığı ile dikkat çekmeyi başaran Alp Navruz’un asıl şuan ki ününe kavuşmasını ve dünyada da tanınan bir oyuncu olması sağlayan ise Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde canlandırdığı Sinan Egemen karakteridir.

Çenk; Çelen holdingin varisidir. Feride hanımında ilk torunu ve göz bebeğidir; bu nedenle de şımarık yetiştirilmiştir bir gençtir. Gece hayatını çok seven Cenk paranın da değerini bilmez. Cenk son zamanlarda daha da değişir ve babasının yönettiği şirketi satarak yeni bir sektöre girmek ister. Cenk’in karşısına ise otoriter babaannesi Feride hanım çıkar. Feride hanım Cenk’in yeni işte başarısız olacağını düşünür ve şirketin satışına izin vermez. Cenk bu restleşmeden sonra konakjta bile kalmak istemez; her gece başka bir kızla gezen Cenk ayrı bir eve çıkmak ister ama bu da reddedilir. Cenk Cansu ile annesi vasıtasıyla küçüklükten beri arkadaştır ama bir aşk ilişkileri olmamıştır.Cenk ise Azra ile tanışınca ona deli gibi aşık olur ve bir anda değişir.

Alina Boz(Azra GÜNEŞ)

Alina Boz aslen Türk’tür ama Rusya’da yaşamaktadır. 1998 yılında Moskova’da doğan Alina BOZDEMİR 2013 yılında daha 15 yaşında iken Cesur Hemşire dizisinde yer alma başarısı göstermiş ve çocuk yaşlardan itibaren aldığı oyunculuk eğitimlerinin hakkını vermiştir. Asıl ünü ise Star Tv’de Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya ile birlikte yer aldığı Paramparça dizisi olmuştur. Son olarak Sibel Can ile Sevda’nın Bahçesi dizisinde boy gösterse de dizi tutmamış ve hayal kırıklığı yaşamıştır.

Azra zengin Güneş ailesinin biricik kızıdır. Azra babasının yolundan gider ve yiyecek sektöründe işe atılmak için Amerika’da aşçılık eğitimi alır. Azra’nın babası da Güneş Kebap’ın sahibidir ve ülkede önemli restoran zincirleri vardır; ancak Azra’nın hayatı babasının ölmesi ile bir anda tepetaklak olur. Şirket batar ve yoksulluk gelir. Azra güçlü kızdır her şeye dayanır ve kendi ayakları üstünde durur; ancak kardeşi Mert’in kaybolması Azra’yı yıkar. Mert’i aramaya başlayan Azra Cenk ile tanışır. Zengin olduğu dönemlerde bile kimseyi hor görmeyen Azra kimsenin de hakkına girmemiş ahlaklı bir kızdır. Çok Yardımsever olan Azra aynı zamanda da inatçıdır. 

Seray Gözler(Feride ÇELEN)

Seray Gözler 1961 de Adana’da doğmuştur ve 57 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunlarından olan ve aldığı eğitimin hakkını yıllardır başarı ile veren Seray Gözler Süper Baba, Yabancı Damat ve Son Bahar dizileri ile ünün zirvesine ulaşsa da asıl son dönemler de yer aldığı Hayat Şarkısı dizisi ile tanıtmıştır. 

Feride; Cenk’in otoriter babaannesidir. Ailesi ve soyadı için yaşar. Aslında Melek gibi bir kadındır ama konu ailesi olunca şeytana da dönüşebilir. Feride hanım kocasının ölümünden sonra oğlu ile fakir bir hayattan zengin bir hayata çalışarak geçmiştir. Sonra ki yıllarda Feride hanım oğlu da ölür; ama Feride hanım yine yıkılmaz; sonrasında ise büyük bir hastalıkla tek başına mücadele etmeye çalışır ama bu mücadele sırasın da torunları onu çok yorar. Feride hak yemeyen adaletli ve inançlı bir kadındır. 

Ebru AYKAÇ(Serap)

Ebru AYKAÇ 1975 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. 43 yaşında olan Ebru Aykaç Güneşi Beklerken ve Kırlangıç Fırtınası dizileri ile yeni nesle kendini tanıtsa da aslında yılların tiyatrocusudur. 

Arda, Melis ve Cenk’in annesi, Feride Hanımın gelini.

Cemre Gümeli(Cansu)

Cemre Gümeli 1991 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir ve 27 yaşındadır. Güzel oyuncu  İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür yönetimi bölümü mezunudur. Cemre Gumeli büyük bir şans eseri Tatlı İntikam dizisi kadrosuna girmeyi başarmış ve şöhreti yakalamıştır. Son olarak ise  Show Tv ekranlarında yayınlanan Servet dizisinde Hande Fettah karakterine hayat vermiş ve bir kez da izleyici ve yapımcıları feth etmeyi başarmıştır. 

Cansu Azra’nın üvey kardeşidir. Sumru’nun öz kızı olan Cansu annesi gibi güçlü olmayı çok sever. Cansu’nun annesinden farkı ise kalbi temiz bir kız olmasıdır. Cansu çocukluğundan beri Cenk’e aşıktır. Cenk’in kendisine aşık olmadığının farkında olan Cansu aşkı için gözünü karartır. İşletme fakültesi mezunu olan Cansu parasını hepğ kıyafetlere yatırır; zira dış görünüş çık önemlidir.  İflas ve ölüm olayıyla Mert ve Azra’dan ayrılsa da onlara değer verir. Ancak annesinin korkusundan geri durur.

Burak Tamdoğan(Azmi YELKENCİ)

Burak Tamdoğan 1971 yılında Başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara da ODTÜ Psikolojisi okusa da bu işin kendisine göre olmadığını anlayan Burak Tamdoğan  Ankara üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünü de bitirmiş ve oyunculuğa adım atmıştır. Burak Tamdoğan son olarak Kara Para Aşk dizisinde gösterdiği başarı ile beğeni toplamıştır.

Feride Çelen’in yemek şirketinin CEO’sudur. Şirketin başına geçebilmek ve tek başına yönetmek en büyük hayalidir. Azmi bu hayalini gerçekleştirebilmek için kötü planlar peşindedir. Feride hanım ise Azmi’nin şirketi büyütme isteğine karşı çıkar; ona göre şirket istikrarlı ve kaliteli olsun bu kafidir. Azmi ise şirketi büyütüp ek yetkiler alma peşindedir. Azmi oğlu Tarık’ı da şirkete sokup kendisinden sonra şirketin başına geçmesini ister ama Tarık babasından zaten bunaldığı için kendi şirketini kurar. Feride hanımı aşamayan Azmi hissedarlarla konuşup Feride hanımın üzerini çizer. Sinsi bir adam olan Azmi büyük planlar peşindedir. 

Batuhan EKŞİ(Tarık Yelkenci)

Batuhan EKŞİ 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Akademi 35,5’ da oyunculuk eğitimi alan  Batuhan Ekşi’nin hayatı Vahide Perçin ile tanışması ile bir anda değişir ve şöhret kapıları ardına kadar açılır. Vahide Perçin’de de oyunculuk eğitimi alan Batuhan Ekşi ilk ciddi projesi olan Medcezir’de yer alır ve yakışıklılığı ile dikkat çeker. Göç Zamanı ve Yaz’ın Öyküsü gibi önemli projelerde de yan rollerde yer alan Batuhan Ekşi son olarak Fox Tv’nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz dizisinde Mustafa karakteri ile ekranlarda yer almıştır ve yine beğeni toplamıştır.

Çelenk Holdingin Ceo’su Azmi YELKENCİ’nin biricik oğludur. Tarık güçlü ama yalnız bir adamdır annesi zamanında onları yalnız bırakıp kaçmıştır. Babası ile büyüyen Tarık bakıcı elinde büyümüş baba sevgisi görmemiş bir adamdır. Feride hanım ise Tarık’ı çok sever; çünkü Tarık ahlaklı ve çalışkan bir çocuktur. Tarık kendi başına bir restoran açar ve kendi ayakları üzerinde durmayı başarır. Cenk ise Tarık’ı hiç sevmez zira onu şirketten para çalan bir züppe olarak görür. Tarık fakirleri fukaraları doyururken Azra ile tanışır.  Tarık Azra’nın zor durumda olduğunu fark eder ve ona yardım eder. 

Ertuğrul Postoğlu(Mesut)

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde yer almıştır.

Mesut Hülya’nın eşidir ama Hülya’ya ile çıkar ilişkisi vardır; Hülya kocasını kendisine sadık ve aşık bilse de gerçekler sadece  maddi bağlılık ve çıkardan ilişkisidir.  Mesut Kemal’in çocukluk arkadaşıdır; Kemal ve Mesut yetimhane arkadaşlarıdır. Kemal’in Mesut’a bir hayat borcu vardır; zamanında hayatını kurtarmıştır; bu yüzden Kemal ömür boyu kendini Mesut’a borçlu hisseder. Böylece Kemal’in güvenini kazanan Mesut Kemal’den aldığı borç sayesinde işini büyütür ancak borcu geri vermek için battığını bittiğini söyler. Kemal’in ölümünden sonra çocuklarına bakmak isteyen Mesut bir an öfkelenir ve otizmli Mert’e tokat atar. Azra ise Mesut’la kalmak istemez ve evi terk eder. Sinsi bir adam olan Mesut ardında iz bırakmadığından emindir. Mesut’un iş yerinde sekreteriyle yasak ilişkisi vardır. Bu ilişkinin Sumru tarafından öğrenilmesi Mesut’u köşeye sıkıştıracaktır.

Gökçe Yanardağ(Hülya)

18 Eylül 1975 yılında İstanbul’da doğan Gökçe Yanardağ 33 yaşındadır. Sektöre mankenlik ile başlayan Gökçe Yanardağ Miss International güzellik yarışmasına kadar katılmıştır. Güneşi Beklerken” adlı dizide Tülin karakterine hayat verince son dönemlerin dikkat çeken isimlerinden olmayı başardı. Son olarak ise Kırgın Çiçekler adlı dizide Seher karakterine  ve Tatlı Küçük Yalancılar da Asuman karakterlerine hayat vermiştir.

Hülya zenginliği seven ve bu güzel günlerin yakında bitmesinden korkan bir kadındır. Ailesi ile birlikte mutlu mesut bir yaşam sürmek isteyen Hülya Mesut’a kör kütük aşıktır bu nedenle de Mesut’un gerçek amacını fark edememiştir. Mesut sadece parası için Hülya’nın yanındadır.

Dolunay Soysert(Sumru)

Dolunay Sosysert son olarak Urfalıyam Ezelden, Kayıt Dışı  ve Seddülbahir 32 saat dizilerinde yer almıştır. 1973 doğumlu ve 45 yaşındadır.

Sumru hırslı bakımlı ve güzel bir kadındır.  Duygılarını hiç bir zaman Mantığının önüne getirmeyen Sumru zamanında fakirliği gördüğü için parasının kıymetini bilir hatta para için her şeyi yapar. İki evlilik yapan Sumru’nun zengin kocası önce iflas eder sonra da bir yangında ölür. Sumru için bu büyük bir fırsattır; sihorta şirketinden para alacaktır. Kendi hayatını garantilemek için bu paraya ihtiyacı olan Sumru kızını da Cenk ile evlendirerek geleceğini garanti altına almak ister. Sumru kocasının ilk eşinden olan çocuklarını sokağa atacak kadar da acımasızdır. 

Cemre BAYSEL(Melis)

Cemre BAYSEL Yeşil Deniz dizisi ile ismini duyurmuştur. Son olarak ise İsimsizler dizisinde yer almış ve beğeni toplamıştır. 

Melis’in hayatta hedefleri yoktur en çok istediği şey büyük bir sosyal medya fenomeni olabilmektir. Hayattan kopuk bir kız olan Melis gerçek bir prenses olduğuna inanır. Güzelliği sayesinde etrafından bir çok erkek bulunan Melis en kötüsünü bulur ve aşık olur. Efkan ile evlilik yolunda olan Melis Efkan’ın amacının onun parası olduğunu fark edemez.  Kimsenin kendisinin mutlu olmasını istemediğini düşünen Melis her şeye rağmen Efkan ile okurken evlenir. Melis işletme okumaktadır.

Hüseyin Avni DANYAL(Kemal Güneş)

1962 Trabzon doğumlu olan Hüseyin Avni DANYAL 56 yaşındadır. Şahsiyet Siyah İnci ve Cesur Yürek dizileri ile boy göstermiştir.

Kemal Mert ve Azra’nın babasıdır. Sumru’nun  da ikinci kocası olan Kemal Sumru’yu sevmiş ve ona güvenmiştir. Cansu’nun üvey babası olan Kemal önce batar sonra da yangında ölür.

Yiğit Kaan Yazıcı(Elimi Bırakma Mert)

2007 yılında Ankara’da doğan Yiğit Kaan Yazıcı 11 yaşındadır. Tatlılığı ve yakışıklılığı ile dikkat çeken çocuk oyuncu Yiğit Kaan Yazıcı Ajansa kaydolmuş ve ilk olarak Aşkların En Güzeli dizisinde yer alarak sektöre girmiştir. Son olarak yine Payitaht Abdülhamid dizisinde Şehzade Abdülkadir karakterine hayat vermiştir.

Mert Elimi Bırakma dizisinde Azra karakterinin otizm tanısı konulmuş erkek kardeşidir. Müzik konusunda da çok yetenekli olan Mert Azra’nın ilgi ve sevgisi ile büyümüştür ve Azra’ya çok bağlıdır. Piyano konusunda ki yeteneği ile dikkat çeker; annesi olmadığı için üvey annesi Sumru’ya bağlanmıştır ama o da babası ölünce onlara sırtını dönmüştür. Yaşanan kötü olaylar ile  iyice agresifleşen bir çocuk olur Mert.  Mert İstediği olmadığında aşırı tepkiler vererek ortalığı yıkıp döker

Süeda Çil(Elimi Bırakma Gönül)

Süeda Çil 1969 Ankara doğumludur ve 49 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Son olarak Cennet’in Gözyaşları dizisinde yer almıştır. Fatih Harbiye ve Selana gibi dizilerde kendini ispat etmiş bir tiyatrocudur. Gönül Sumru ve Kemal Güneş’in evde ki hizmetlisidir. Gönül yıllardır bu aileye hizmet etmektedir. Güneş ailesi maddi anlamda kötü zamanlar geçirirken Gönül’de işten çıkartılmak istenir.

Emre Bey(Elimi Bırakma Arda)

Emre Bey isimli genç oyuncu 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Son olarak 2015 yılında Aşk Zamanı projesinde yer almıştır. Adı Efsane dizisinde kendini göstermiştir.Arda Feride Hanım’ın en kıymetli torunudur; Cenk’in küçük kardeşidir. Arda okulun asi çocuğudur babasız ve paralı büyüdüğü için dur durak bilmez. Bir türlü kontrol altına alınamayan Arda sevdiği kız uğruna uyuşturucu bile kullanır.  Cenk’in en küçük kardeşi. Ergenlik dönemi, babasız büyüme ve zenginliğin verdiği güç ile kayıp bir genç olarak yetişmektedir Arda. Asi, sorumsuz ve acımasızdır. Kız arkadaşı çatından uyuşturucu alırken düşer ve yatalak kalır; Arda bu olaydan sonra daha da kötüye gider ve uyuşturucu bağımlısı olur. Cenk kardeşi Aada’yı uyuşturucu belasından kurtaracaktır.

İpek Filiz Yazıcı((Elimi Bırakma Ceyda)

İpek Filiz Yazıcı 2001 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 17 yaşındadır. İlk olarak Babam ve Ailesi dizisinde yer almıştır. Son olarak ise Kayıt Dışı isimli Erken Petekkaya’nın dizisinde Tuğba karakteri ile yer almış ve güzelliği ile dikkat çekmiştir. Çokokrem, LC Waikiki reklamlarında reklamlarında yer almıştır. 

Ceyda ve Arda zamanında komşu oldukları için tanışmışlar. Ağır bir travma geçiren Ceyda o olaydan sonra hayattan kopuk bir kız olmuştur. Ceyda’nın İhtiyaçlarını parasal anlamda karşılansa da sevgi hiç verilmemiştir Ceyda’ya. Ceyda da kendisini avutmak için son çareyi uyuşturucuda bulmuş ve Arda’yı da yanında götürerek birlikte keş olmuşlardır

Yıldırım Şimşek(Elimi Bırakma Nazım)

Kötü kalpli bir adamdır; Güneş ailesini de oldu olası sevmez.

Nazım Gönül’ün Kocasıdır. İşi gücü para olan kötü kalpli bir adamdır. Pilav satarak geçimini sürdürür. 

Parla Aydın (Elimi Bırakma Zeynep)

Parla Aydın ilk oyunculuk deneyimini Elimi Bırakma dizisinde yaşayacaktır. Gelecek vadeden tiyatro oyuncuları arasında yer almaktadır.  

Elimi Bırakma dizisinde Zeynep Mesut ve Hülya’nın kızıdır. Azra ve kardeşi Mert’ten çok haz etmez.  

Ercan Özdal

1988 Yozat doğumlu olan Ercan Özdal Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. son olarak Çukur dizisinde İdris’in gençliğine hayat vermiştir.

Özgür Kaymak

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana sanat Dalı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Çok yönlü bir kişilik olan Özgür Kaymak Oyuncu, yazar, yönetmen ve koreografdır.

Emre Ozan(Elimi Bırakma Efkan)

Efkan Melis’in sevdiği şerefsiz ve yalancı bir adamdır. Çelenlerin parasında gözü vardır.

Pınar Töre (Elimi Bırakma Fatma)

son olarak Bizim Hikaye dizisinde yer almış ve Hikmet’in sevgilisi Esra karakterine hayat vermiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik Ve Sahne Sanatları Fakültesi Oyunculuk mezunudur. Pınar Töre 1979 yılında  İstanbul doğumludur ve 39 yaşındadır. 

Fatma Elimi Bırakma dizisinde Mert’i bulan sonrada bakan kadın olarak karşımıza çıkacak. Fatma yarım akıllı bir kadındır. Zamanında evladını kaybettiği için akıl sağlığını kaybetmiştir. Fatma Mert’i kendi oğlu Mehmet yerine koyar ve ona bakar sonrasında da Mert’in kendi oğlu olduğuna kendini inandırır. 

Elimi Bırakma Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Çağla Demir(Defne)

Çağla Demir nisan 1992 doğumlu güzeller güzeli Türk oyuncudur. Aslen Samsunlu olan Çağla Demir Başkent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Siyah İnci dizisinde hayat verdiği Ece karakteri ile çok sevilmiştir. Medcezir dizisinde canlandırdığı Ceren karakteri çıkış dizisidir.

Defne güzel bir beyin cerrahıdır. Çok idealist bir kadın olan Defne genç yaşta kardeşinin ölümü sonrası doktor olmaya karar vermiş ve onu kaybetmenin acısını hep yaşamıştır. Cenk ile Defne arasında ise büyük bir sır vardır.

Faruk Üstün (Elimi Bırakma Hamza)

Faruk Üstün Kalbimdeki Deniz dizisinde İbrahim karkateri ile çok sevilmiştir. 1968 İstanbul doğumlu olan Faruk Üstün Bakırköy belediyesi Tiyatrosunda görev yaparken ilk olarak Umutsuz Ev Kadınları dizi ile dizi sekötürne geçmiştir.

Hamza Kadir’in akıl hocasıdır; zengin bir adamdır; Feride Çelen’e yaklaşmak için onunla iş yapmak ister. Kadir’in babasının ahiretlik arkadaşıdır.

Suna Sancaktar(Hüsniye) Hüsniye öldü ve diziden ayrıldı 11 kasımda

Suna Sancaktar 1940 doğumludur ve 78 yaşındadır.

Hüsniye Feride hanım hastalıkla mücadele eden yaşlı bir arkadaşıdır. Hüsniye hanım Feride Çelen’in eski dostudur.

Kağan Uluca (Elimi Bırakma Burhan)

Kağan Uluca 1978 doğumludur ve 41 yaşındadır. Bursa Devlet tiyatrosu oyuncusudur. Kağan Uluca son dönemde Yüz Yüze ve Şeref Meselesi gibi dizilerde de yer almıştır.

Burhan Sumru ile zamanında evlenmiş ondan bir çocuğu olmuş ancak Sumru’nun hain planları yüzünden hapse girmiş bir adamdır. Şimdi hapisten çıkmış ve Sumru’dan intikam almak ve kızını bulmak istemektedir. 

Meltem Avşaroğlu (Elimi Bırakma Ece)

Meltem Avşaroğlu 2017 yılında yapılan Sinema Güzeli Yarismasında birinci olmuştur. Elimi Bırakma dizisi ilk ve tek dizisidir.  Meltem Avşaroğlu 1995 Şanlıurfa doğumludur ve 23 yaşındadır. Öğrenci olan Meltem Avşaroğlu 1,75 cm boyunda  ve 34 bedendir. 

Ece, Cenk’in Amerika’dan eski arkadaşıdır. Ece Cenk’e saplantılı şekilde aşık olmuştur ve onun Azra’ya olan aşkına dayanamamış ve kendi hayatına son vermiştir. Kadir adında bir abisi vardır. Kadir deli dolu, korkusuz yakışıklı bir adamdır. 

Kenan Acar (Elimi Bırakma Kadir)

Kenan Acar M1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen Kenan Acar 28 yaşındadır. Amerikada oyunculuk eğitimi almıştır. Medcezir dizisinde canlandırdığı Murat karakteri ile ilk oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Meryem dizisinde hayat verdiği Güçlü karkateri ile gerçek manada sevilen ve tanınan bir isim haline gelmiştir. Cesur Yürek ve Gamsız Hayat dizileri yer aldığı önemli projelerdendir. İTÜ İşletme öğrencisidir.

Kenan Acar Elimi Bırakma dizisinde Kadir karakterine hayat verecektir. Kadir yakışıklı bir gençtir ve gözü karadır. Kadir’in Ece adında bir kız kardeşi vardır. Annesi babası ölmüş sadece Ece adında bir kız kardeşi kalmıştır. Ece Cenk’e aşıktır ve Cenk’in Azra’ya olan aşkını görünce buna dayanamaz ve intihar eder. Kadir ise kardeşi Ece’nin Cenk yüzünden intihar ettiğini öğrenir ve kardeşinin intikamını Cenk Çelen’i öldürerek almaya karar verir. 

Adnan Erdoğan (Elimi Bırakma İhsan Çetin)

Adnan Erodoğan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi serisinde Deli Hüsnü karakterine hayat vermesi ile tanınmış ünlü bir oyuncudur. Adnan Erdoğan 1962 Malatya doğumludur ve 56 yaşındadır.

İhsan Kadir’in intikamını almasında en önemli destekçisidir. Kadir ve Ece ahiretliğinin emanetidir ona. Oldukça zengin bir adam olan İhsan Kadir’i dizginleyecek ama Cenk ile olan savaşında da ona destek olacaktır. 

Güneş Zavrak 

Güneş Zavrak 1988 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Mesleğe babası gibi dansçı olarak başlamıştır. Petrol ofisi, Turkcell reklamlarında yer alınca güzelliğini ve yeteneğini fark eder ve tiyatroya yani oyunculuğa yönelir. Güneş Zavrak 1.74 boyundadır  Dizi anlamında sın olarak Pis Yedili dizisinde yer almıştır. Film anlamında ise Kaybedenler kulübü filminde Ceyda olarak karşımıza çıkmıştır.

Güneş Zavrak Elimi Bırakma dizisinde Cenk’e aşık ve mutfakta çalışan bir kız olarak karşımıza çıkacaktır. 

Yüksel Ünal(Ferhat)

Çelenlerin retoranın şefidir. Komik bir adamdır. Oldukça da eli lezzetlidir. 

Kübrasu Türkeri (Elimi Bırakma Yağmur)

Kübrasu Türkeri Elimi Bırakma dizisi oyuncu kadrosuna sonradan dahil olacak ve Arda’ya aşık bir kız olarak Elimi Bırakma dizisinde yer alacaktır. 

Yağmur Rıza beyin kızıdır; okula yeni gelmiş gelir gelmez de Arda’ya tutulmuştur. Arda ise bilindiği üzere Ceyda’ya aşıktır. Bakalım Ceyda ile Yağmur arasında ki Arda savaşı nasıl sonuçlanacak göreceğiz.

Esra Yaşar(Melek)

Esra Yaşar 1985 Eskişehir doğumludur ve Bursa şehir tiyatrolarından oyunculuk eğitimi almıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümüne de bitirmiştir. Esra Yaşar Şuanda tiyatro oyuncusu olarak hayatını sürdürmektedir. İlk dizisi ise Elimi Bırakma dizisi olacaktır.

Hüsniye karakterinin kızıdır Ali’nin de annesi. Zor zamanlar geçirmiş annesinden haber alamamış bir kızdır.

Yasin Çam

Yasin Çam son olarak  üksek Sosyete dizisinde  yer almıştır. 

Elimi Bırakma Arif

Cenk’in merhum babası Feride Çelen’in tek oğlu

Zerrin Nişancı (Elimi Bırakma Zerrin)

Zerrin Nişancı son olarak Yasak Elma dizisinde rol almıştır. Zerrin Nişancı 1977 İstanbul doğumludur ve 42 yaşının içindedir. İstanbul Hukuk Fakültes mezunu olan Zerrin Nişancı Avukat olmayı değil oyuncu olmayı sanat yapmayı tercih etmiştir. Kurt Seyit Ve Şura, Gönül İşleri, ve Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde yer aldı.

Elimi Bırakma dizisinde Zerrin karakteri Serap’ın annesidir. Yıllar önce kızını Çelenler’e vermiş ve Serap’ın kendisini de zengin edeceğini düşünüştü ancak Çelenler Zerrin’e para yedirmeyince anne ile kızın da arası bozulmuş ve Zerrin de gitmişti. Şimdi Çelenler’de kızı Serap’ın da bir hatırının değerinin kalmadığını görünce Zerrin geri gelecek ve işler daha da içinden çıkılmaz bir hal alacak 

Elimi Bırakma 1. Bölüm 2. Fragmanı

Elimi Bırakma 1. Bölüm Fragmanı

Elimi Bırakma 2.  Tanıtım Fragmanı

Elimi Bırakma 1.  Tanıtım Fragmanı

Trt 1 2018 2019 yeni sezonunda ekranlara gelecek dizilerini bir bir tanıtmaya devam ediyor.

Elimi Bırakma Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular) (2 Yorum)