Elimi Bırakma Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Trt 1 2018 2019 yeni sezonunda ekranlara gelecek dizilerini bir bir tanıtmaya devam ediyor. Üs Yapım’ın yapımcılığını üstelendiği ünlü yönetmen Sadullah Celen’in yönetmenliğini yapacağı Elimi Bırakma dizisi 2018 2019 yeni sezonundan itibaren Kanal D ekranlarında olacak. Mütevazi kadrosu ve mütevazi bütçesi ile Trt 1’in gözde dizileri arasında yer alacak Elimi Bırakma  dizisinin başrollerini ise son dönemlerin iki popüler aktristi Alp Navruz ve Alina Boz yapacak. Elimi Bırakma dizisinin senaristliğini ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı yapacak.

Alp Navruz ve Alina Boz ‘un yanında Elimi Bırakma  dizisi oyuncu kadrosunda Batuhan Ekşi, Seray Gözler, Dolunay Sosysert, Burak Tamdoğan, Cemre Gümeli, Ebru Aykaç ve Ertuğrul Postoğlu gibi deneyimli oyuncularda yer alacak.

Elimi Bırakma Dizisi Konusu

Elimi Bırakma dizisinde güçlü bir aile bağı kurmanın önemi anlatılacak. Elimi Bırakma dizisinde Alp Navruz’un hayat verdiği Cenk karakteri büyük bir yemek firmasının sahibi olan zengin bir ailenin Amerika’da okuyan oğlu olarak ekran karşısına çıkacak. Dizide Alina Boz’un hayat verdiği Azra karakteri ise ünlü bir kebapçının Amerika’da aşçılık okuyan kızı olarak karşımıza çıkacak. Azra ve Cenk’in yollar ise Amerika dönüşü uçakta bavulları karıştırılması ile kesişecek. Daha sonra ise Cenk’in babaannesi Feride bir birine yakıştırdığı iki genci münasip görecek ailelere şok sürpriz  hazırlayacak. Böylece Cenk ve Azra’nın yollar sonsuza dek birleşecek.

Elimi Bırakma Oyuncu Kadrosu

 Alp Navruz(Cenk ÇELEN)

 Alp Navruz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 26 yaşındadır. Model olupta oyunculuğa geçen isimlerdendir ancak aldığı başarılı oyunculuk eğitimi nedeniyle eleştiri almayan modellerdendir. Arkadaşlar İyidir dizisinde gösterdiği performans ve yakışıklılığı ile dikkat çekmeyi başaran Alp Navruz’un asıl şuan ki ününe kavuşmasını ve dünyada da tanınan bir oyuncu olması sağlayan ise Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde canlandırdığı Sinan Egemen karakteridir.

Çelen holdingin varisidir. Babaannesinin göz bebeğidir. Çelenler de yemek sektöründedir ve ülkenin en önemli yemek firmasının sahibidir. Çelen’ler ülkenin önemi zenginlerindedir.

Alina Boz(Azra GÜNEŞ)

Alina Boz aslen Türk’tür ama Rusya’da yaşamaktadır. 1998 yılında Moskova’da doğan Alina BOZDEMİR 2013 yılında daha 15 yaşında iken Cesur Hemşire dizisinde yer alma başarısı göstermiş ve çocuk yaşlardan itibaren aldığı oyunculuk eğitimlerinin hakkını vermiştir. Asıl ünü ise Star Tv’de Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya ile birlikte yer aldığı Paramparça dizisi olmuştur. Son olarak Sibel Can ile Sevda’nın Bahçesi dizisinde boy gösterse de dizi tutmamış ve hayal kırıklığı yaşamıştır.

Azra zengin Güneş ailesinin biricik kızıdır. Azra babasının yolundan gider ve yiyecek sektöründe işe atılmak için Amerika’da aşçılık eğitimi alır. Azra’nın babası da Güneş Kebap’ın sahibidir ve ülkede önemli restoran zincirleri vardır.

Seray Gözler(Feride ÇELEN)

Seray Gözler 1961 de Adana’da doğmuştur ve 57 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunlarından olan ve aldığı eğitimin hakkını yıllardır başarı ile veren Seray Gözler Süper Baba, Yabancı Damat ve Son Bahar dizileri ile ünün zirvesine ulaşsa da asıl son dönemler de yer aldığı Hayat Şarkısı dizisi ile tanıtmıştır. 

Cenk’in otoriter babaannesi.

Ebru AYKAÇ(Serap)

Ebru AYKAÇ 1975 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. 43 yaşında olan Ebru Aykaç Güneşi Beklerken ve Kırlangıç Fırtınası dizileri ile yeni nesle kendini tanıtsa da aslında yılların tiyatrocusudur. 

Cenk’in annesi

Cemre Gümeli(Cansu)

Cemre Gümeli 1991 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir ve 27 yaşındadır. Güzel oyuncu  İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür yönetimi bölümü mezunudur. Cemre Gumeli büyük bir şans eseri Tatlı İntikam dizisi kadrosuna girmeyi başarmış ve şöhreti yakalamıştır. Son olarak ise  Show Tv ekranlarında yayınlanan Servet dizisinde Hande Fettah karakterine hayat vermiş ve bir kez da izleyici ve yapımcıları feth etmeyi başarmıştır. 

Sarp’ın liseden beri görüştüğü kız arkadaşı.

Burak Tamdoğan(Azmi YELKENCİ)

Burak Tamdoğan 1971 yılında Başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara da ODTÜ Psikolojisi okusa da bu işin kendisine göre olmadığını anlayan Burak Tamdoğan  Ankara üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünü de bitirmiş ve oyunculuğa adım atmıştır. Burak Tamdoğan son olarak Kara Para Aşk dizisinde gösterdiği başarı ile beğeni toplamıştır.

Feride Çelen’in yemek şirketinin CEO’su

Batuhan EKŞİ(Tarık Yelkenci)

Batuhan EKŞİ 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Akademi 35,5’ da oyunculuk eğitimi alan  Batuhan Ekşi’nin hayatı Vahide Perçin ile tanışması ile bir anda değişir ve şöhret kapıları ardına kadar açılır. Vahide Perçin’de de oyunculuk eğitimi alan^Batuhan Ekşi ilk ciddi projesi olan Medcezir’de yer alır ve yakışıklılığı ile dikkat çeker. Göç Zamanı ve Yaz’ın Öyküsü gibi önemli projelerde de yan rollerde yer alan Batuhan Ekşi son olarak Fox Tv’nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz dizisinde Mustafa karakteri ile ekranlarda yer almıştır ve yine beğeni toplamıştır.

Azmi YELKENCİ’nin biricik oğlu

Ertuğrul Postoğlu

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde yer almıştır.

İpek Filiz Yazıcı

Son olarak Kayıt Dışı dizisinde yer almıştır.  2001 doğumludur ve 17 yaşındadır.

Dolunay Sosysert

Dolunay Sosysert son olarak Urfalıyam Ezelden, Kayıt Dışı  ve Seddülbahir 32 saat dizilerinde yer almıştır. 1973 doğumlu ve 45 yaşındadır.

Cemre BAYSEL

Cemre BAYSEL Yeşil Deniz dizisi ile ismini duyurmuştur. Son olarak ise İsimsizler dizisinde yer almış ve beğeni toplamıştır. 

Hüseyin Avni DANYAL

1962 Trabzon doğumlu olan Hüseyin Avni DANYAL 56 yaşındadır. Şahsiyet Siyah İnci ve Cesur Yürek dizileri ile boy göstermiştir.

Yiğit Kaan Yazıcı(Elimi Bırakma Mert)

2007 yılında Ankara’da doğan Yiğit Kaan Yazıcı 11 yaşındadır. Tatlılığı ve yakışıklılığı ile dikkat çeken çocuk oyuncu Yiğit Kaan Yazıcı Ajansa kaydolmuş ve ilk olarak Aşkların En Güzeli dizisinde yer alarak sektöre girmiştir. Son olarak yine Payitaht Abdülhamid dizisinde Şehzade Abdülkadir karakterine hayat vermiştir.

Mert Elimi Bırakma dizisinde Azra karakterinin otizm tanısı konuşmuş erkek kardeşine hayat vermektedir. Mert Azra’nın ilgi ve sevgisi ile büyümüştür ve Azra’ya çok bağlıdır. 

Süeda Çil(Elimi Bırakma Gönül)

Süeda Çil 1969 Ankara doğumludur ve 49 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Son olarak Cennet’in Gözyaşları dizisinde yer almıştır. Fatih Harbiye ve Selana gibi dizilerde kendini ispat etmiş bir tiyatrocudur. 

İpek Filiz Yazıcı

İpek Filiz Yazıcı 2001 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk olarak Babam ve Ailesi dizisinde yer almıştır. Son olarak ise Kayıt Dışı isimli Erken Petekkaya’nın dizisinde yer almıştır. 

Emre Bey

Emre Bey isimli genç oyuncu 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Son olarak 2015 yılında Aşk Zamanı projesinde yer almıştır. Adı Efsane dizisinde kendini göstermiştir.

Elimi Bırakma 2.  Tanıtım Fragmanı

Elimi Bırakma 1.  Tanıtım Fragmanı