Emre Üçtepe Kimdir? Kaç Yaşında? (Diriliş Ertuğrul Çocuk Osman Bey)

Diriliş Ertuğrul dizisinde sonunda fragmanlarda boy gösteren Osmanlı Devletinin kurucusu Osman beyin çocukluğunu canlandıracak oyuncu belli oldu. Diriliş Ertuğrul dizisinin 4. sezonunda Osman beyin çocukluk dönemine hayat verecek oyuncu Emre Üçtepe oldu. Bilindiği üzere 5. sezonda Osman beyin gençliğine Burak Özçivit hayat verecekti.

Emre Üçtepe daha önce çok fazla ekranlarda görmediğimiz bir yüz. Diriliş Ertuğrul dizisinin de önemli özelliklerinden biri bir çok tanınmadık simayı yıldız yapması oldu. Emre Üçtepe’de geleceğin yıldız adaylarından biri olacak.

Emre Üçtepe daha önce küçük çaplı çocuk tiyatrolarında ve gösterilerinde yer alsa da Türk Hava Yolları Reklamı’nda da yer alma başarısı göstermiştir. Daha sonra da Başarmalısın filminde de Naci karakterine hayat vermişti. Emre Üçtepe Tokat Yeşilyurt doğumludur ve ortaokul öğrencisidir.

Emre Üçtepe 10 12 yaşlarında ortaokul öğrencisi bir çocuktur. Kısa zaman içinde ajansın detaylı biyografisini talep edeceğiz. Emre Üçtepe IMC ajanson oyuncusudur

Diriliş Ertuğrul  Osman Bey Kimdir?

Osman Bey Ertuğrul beyin en küçük oğludur. Osmanlı Devletinin de kurucu padişahıdır. Osman Bey 1299 da Bilecek’i fethetmiştir ve Osmanlı devletinin kuruluşunun ilk adımını atmıştır. Daha sonra fitne çıkan Yarhisar bölgesininde ki sorunları da çözmek için tekfurun kızını oğlu Orhan’aa almış ve tekfuru kendine yakın tutmuştur. Osman Gazi ilerleyen yıllarda Damla denen bir hastlaıktan dolayı devlet idaresini oğlu Orhan beye devretmiş ve idareden çekilmiştir.