Erkan Kolçak Köstendil Çukur’dan Neden Ayrılıyor? İşte Nedeni

Erkan Kolçak Köstendil kesin olarak 9 ekim 2020 de ölerek Çukur dizisine veda edecek. Yamaç’ın Çukur’u korumak için verdiği mücadele de en büyük yardımcısı ve destekçisi olan Salih Koçovalı yani Vartolu Çukur dizisine veda edecek. Böylelikle Erdenet ailesine karşı verdiği savaşta Yamaç yalnız kalacak.

Çukur’da Vartolu Ölüyor

Çukur dizisinin 31 ekim pazar günü gerçekleştirilen çekimlerinde Erkan Kolçak Köstendil tüm ekibe veda etti. Çukur dizisinin çok yüksek ihtimalle 102. bölümünde gösterilecek sahnelerde VArtolu vuruluyor ve ölüyor. Bizim anladığımız kadarı ile Çukur dizisinde Vartolu’yu Çağatay Erdenet öldürecek.

Erkan Kolçak Köstendil Çukur’dan Neden Ayrılıyor?

Çukur dizisinde bir başrol oyuncusu ile yolların ayrılacağı daha önceden biliniyordu ancak bu oyuncunun ki olduğu belli değildi; sonunda Çukur’dan ayrılacak oyuncunun Erkan Kolçak Köstendil olduğu ortaya çıktı. Erkan Kolçak Köstendil Çukur setinden ayrılırken bu ayrılığın bir senaryo gereği olmadığını Çukur dizisinden kendisinin ayrılmak istediğini belirtmiş Erkan Kolçak Köstendil sette özellikle ailesi ve tiyatro işleri nedeniyle Çukur’dan ayrılmak istediğini söylemiş. Bizim kulağımıza ise Erkan Kolçak Köstendil’in özellikle pandemi nedeniyle setten uzaklaşmak istediği yönünde bilgi geldi. Diğer taraftan sette Erkan Kolçak Köstendil’in yani Vartolu Saadettin’in ölüm sahnesini göremedik. Bu nedenle de belki de Vartolu uzak bir yere giderek setten uzaklaşacaktır. Bu konuda ilerleyen günlerde kesin bilgi vereceğiz sizlere.

Erkan Kolçak Köstendil’in Çukur’dan ayrılması ile ilgili Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum’dan da bilgi geldi. Gökhan Horzum’da Erkan Kolçak Köstendil’in de ayrılığından dolayı üzgün olduğunu, son sezonda böyle ayrılıkların olacağını, olabileceğini söylemiş ve Erkan Kolçak Köstendil’in ayrılmasının tamamen kendi isteği ile olacağını belirtmiş.

Çetin Tekindor ve Çağatay Ulusoy’unda Çukur’a Dahil Olacağı Yönünde Bilgiler Var

Daha önce Çukur dizisinde bir bütçe sıkıntısı olduğu bu nedenle de Çağatay Ulusoy Çukur ile anlaşamadığı bilgisi vardı; eğer bu bilgi doğruysa artık Çukur’da bütçe açıldı Çağatay Ulusoy Çukur’a dahil olabilir. Diğer taraftan kulislerden bize gelen bilgilerde Çetin Tekindor’unda Çukur dizisine dahil olmak için gün saydığı yönünde bilgiler var.

Çetin Tekindor’un Çukur’da Cumali amca karakteri ile Çağatay Ulusoy’un da Kulkan Erdenet karakterini  ile Çukur’da yer alması bekleniyor.