Masum 224. Bölüm Özeti 1 Kasım Rada Her Şeyi Anladı

Masum dizisinde Raşi Ahem’in ikizi olan Sohem’in peruk taktığı yalanını söylemişti. Rada bir fırsatını bularak Ahem’in saçını çeker. Ahem çılgına dönerken Gopi sakinleştirmeye çalışır. Rada ağlayarak odasına gider. Masum 1 Kasım Özeti başlıyor.

Masum 224. Bölüm Özeti

Rada odasında ağlarken Raşi’nin yanına gitmeye karar verir. Bu sırada Raşi ve annesi Rada’nın aptal olduğunu ve her şeye inandığını konuşuyorlar. Rada duyduklarına inanamaz ve Raşi tarafından kandırıldığını anlar. Hemen Gopi’nin yanına gider. Gopi odasında Ahem’e Rada’nın çok saf ve temiz olduğunu söylemekte. Rada bir kere daha Gopi’nin iyi niyetli olduğunu anlıyor.

Baa Tej dolayısıyle Raşi ve Gopi’ye hediye vereceğini söyler. Raşi ve Gopi masanın üzerinde duran kutulara bakarlar. Koki Gopi bu eve ilk geldiği için büyük yenge olduğunu ve hediyeyi ilk Gopi’nin seçeceğini söyler. Gopi Raşi’nin üzüldüğünü görünce ilk Raşi’nin seçmesini ister. Raşi sevinir ve kutuları eliyle tartar ve ağır olan kutuyu seçer.11

Raşi kutuyu açar ve içinden gümüş bir hal hal çıkar. Raşi sevinirken Gopi de kutusunu açar. İçinden altın bilezik çıkınca herkes sevinir. Raşi bir kere daha aç gözlülüğünün kurbanı olmuştur. Rada mandirde dua ederken Gopi gelir ve neden üzgün olduğunu sorar. Rada ablasına sarılır ve Ahem olayından dolayı özür diler. Raşi’nin çok kötü olduğunu anlatır.

Gopi Raşi hakkında böyle konuşmamasını ve her şeyi unutmasını ister. Rada Raşi’ye kimsenin unutamayacağı bir ders vermeyi düşünüyor. Raşi Gopi’nin odasında bilezikleri görür. Rada bunu fırsat bilerek Mira’dan onları Raşi’ye götürmesini söyler. Mira Raşi’ye bilezikleri götürür. Raşi Mira bile bileziklerin bana yakıştığını biliyor diyerek onları takar. Rada bileziklere daha önce yapıştırıcı sürmüştü.22

Raşi bilezikleri takar ancak geriye çıkaramaz. Gopi bileziklerini aramaya koyulur. Rada herkese bileziklerin kayıp olduğunu söyler. Tüm Modi bileziklerin peşine düşer. Rada Raşi’nin odasına girer. Raşi ondan bilezikleri çıkarmasına yardım etmesini ister. Rada bilezikleri buldum diye bağırarak Raşi’yi şok eder. Raşi bileziği Mir’nın getirdiğini söylese de Koki Gopi’ye haber vermeden taktığı için azarlar.

Masum 224. Bölüm Özeti 1 Kasım Rada Her Şeyi Anladı (1 Yorum)