Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı? Şok İddia

Çok üzücü gelişme 15 Temmuz 2o18 20:00:

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı ön sözleşme imzaladıkları Adını Sen Koy’dan ayrıldı. Resmi açıklama bir kaç gün içinde gelecek ancak tarafların anlaşamadıkları nokta ise sözleşmenin süresi olmuş gibi zira diğer şartların bir çoğunda ortak noktaya gelinmişti.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koydan ayrıldı

Erkan Meriç ve Hazal SubaşıErkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın Adını Sen Koy’dan ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili kesin bilgilere ulaştık. Şuan olarak ne Erkan Meriç ne de Hazal Subaşı’nın Adını Sen Koy’dan ayrılma gibi bir planları yokmuş. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy’da çok mutlularmış ve Adını Sen Koy’da yeni sezonda da bizlerle olacaklarmış. Ayrıca Adını Sen Koy yeni sezonda da Star Tv de olacakmış. 

Verdiğimiz bilgileri Posta Gazetesi Yazarı Mesut Yar’da köşesinde doğruladı. 
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı ayrıldı mı

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı ile ilgili ilginç bir iddia gündeme gelmeye başladı. Sosyal medyada başlayan bu iddia hızlıca yayıldı ve en az birinin Adını Sen Koy’dan ayrılacağı konuşulmaya başladı. Bilindiği üzere Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy’un başrol oyuncuları ve aralarında evlilik yolunda ilerleye bir aşk var.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı eğer Adını Sen Koy’dan ayrılacaklarsa birlikte ayrılırlar diye tahmin ediyorum zira biri diğerini satmaz diye düşünüyorum. Adını Sen Koy ne Erkan Meriç’siz olur ne de Hazal Subaşı’sız. İzleyici ikisi aynı anda dizi de iken Adını Sen Koy’u seviyor ve izliyordu.

Son dönemde yine sosyal medyada yapılan en iyi ikili anketlerinde hep ilk sıralarda yer alan Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın toplumda ne kadar sevildiği ve takdir edildiği zaten Posta Gazetesi Cadde Yazası Mesut Yar tarafından defalarca dile getirilmişti.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı zaten iki sezondur Adını Sen Koy’da kazanacağı sevgi ve hayran kitlesini zaten kazanmış durumda bu kadar başarılı iki oyuncunun kısmi ücretlerle  Adını Sen Koy’da devam etmesini bizde istemeyiz. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı gerçekten çok daha kaliteli dizilerde çok daha kaliteli senaryoları ve çok daha fazla izleyiciyi hak eden iki başarılı oyuncu.

mer ve Zehra Adını Sen Koydan ayrılacak mı

Türkiye de günlük dizilerin halleri biliniyor; özellikle geçen hafta yapımcı Karamel Film ve Star Tv arasında yaşanan gerginlik nedeniyle çöpe atılan bölümleri biliyoruz. Yapımcı Karamel Filmin daha az maliyetli bölüm çıkarmak için ne kadar çabaladığına da hepimiz şahidiz.

Kesin olarak söylüyorum bu yapımcı ve senarist  Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nı hak etmiyor ama bu güzel Adını Sen Koy izleyicileri ve Zehra Ömer hayranları(ZehMer) Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nı en az bir sezon daha Adını Sen Koy dizisinde izlemeyi hak ediyor.

Şuanda medyaya yansıyan veya kulislerde gerçek manada konuşulan bir Erkan Meriç ve Hazal Subaşı ayrılığı yok; ancak ateş olmayan yerden de duman çıkmaz. Bizim de duyduğumuz dedikodularda Erkan Meriç ve Hazal Subaşı olmadan yani Ömer ve Zehra karakterlerini başka isimlerin canlandıracağı bir Adını Sen Koy dizisini yeni sezonda izleyebilir mişiz. Bakalım yaz boyunca Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın Adını Sen Koy’dan ayrılıkları ile ilgili ne tür gelişmeler olacak.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı eğer yapımcı Karamel Filmin Adını Sen Koy dizisi için teklif ettiği yeni sezon sözleşmesini kabul ederse sizlere bilgi vereceğiz ancak çöpe atılan bölümler sonrası Adını Sen Koy’un yeni bölümünün yetişmesi için Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın gece dörtlere kadar çalıştığını biliyoruz ve emeklerine sağlık diyoruz.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı? Şok İddia (15 Yorum)

 1. Selamlar bende adini sen koyu delı gibi seviyorum.lutfen hazer lutfen diziden ayrilmayin.sizi hepimiz cokkk seviyoruz

 2. İkisinide cok seviyorum.adını sen koyu deli gıbı seviyorum.allahım n’olur hazer gitmesin

 3. Ayy inşaallah diziden çıkmazlar. Gerçi çıkmazlarda zaten eğer başrol değişirse *ok izlerler adını sen koy u. İşte o zaman adını sen koy olur adını *ok koy.

 4. erkanla hazal dizide ayrilirsa ben izlemem herles onlar icin izliyor erkan hazal olmasa hic bir anlami yok

 5. Biz syirciler icin cok emek sarfettikleri belli emeklerine saglik ama biz seyirciler onlarsiz diziyi asla dusunemiyorum vede izlenilecegini hic sanmiyorum eger onlar giderse diziyide bitirsinler budaha mantikli bir zamanlar yer gok ask diyebir dizi vardi ordada basrol oyunculari oldurduler baskalariyla devam ettiler ama tsanirim tutulmadi ve bitirdiler ben sonrasini izlemedim umarim bunda ona benzetmezler senaryo yazanlar biraz daha seyurcinin ne istedigine kulak verse yazilanlar cope gitmez vede oyuncular bukadar yorulmaz

 6. Evet Erkan ve Hazal ayrılırsa dizi biter zaten diziyi onlar götürüyor onlar için dizi izleniyor. Ve ayrıca onlar daha iyilerini hakkediyorlar rabbim onları ayırmasın insallah

 7. HERKESE IYI GECELER YA ASLINDA SEZON BASINDAN BERI YAPIMCI BASROL DEGISTIRME PESINDE BENCE BIR DUSUNUN KEREM VE SABAH SAHNELERINI KONAK AHALISI RESMEN KUMEYE DUSMUSTU SEYIRCIYI ISYAN ETTIRECEK HALE GETIRMISTILER SABAH VE KEREMMI SENARIS VE YAPIMCI TATLI TATLI YEDIRMIYE CALISTIKCA SEYIRCI HAYIR YEMIYCEZDIYE INAT ETMISTI YA SABAHIN TERKEDILMIS OLMASI KEREMIN ZEGIN OLUSU RESMEN ZEHRAYLA OMERIN DEGISIK VERSIYONUYDU SIMDIDE OMER VE ZEHRAYI BASKA OYUNCULARIN OYNUYACAGI FIKRI BANA HICTE OLMUYACAK BIR SEY GIBI GELMEDI AMA UMARIM BOYLE BIR SEY OLMAZ GUNLUK HIC BIR DIZI ADINI SEN KOY DIZISI GIBI BEGENILMEDI SEYIRCI HER SEYE RAGMEN BU DIZIYI DESTEKLEDI VE BUNUDA INADA YAPTI ACIK SACIK SAHNESI OLMADIGI HALDE IHANET AYNI YATAKTA BASKA KADINLA BASILAN ERKEK YOK CARPIK AILE ILISKISI YOK SADECE TEMIZ GUZEL BIR ASKI DESTEKLEDIK AHLAKLI BIR GENC KIZI AYNI ODADA DUNYA GUZELI BIR KIZLA IKI SENE KALIPTA AHLAKINDAN BEYEFENDILIGINDEN ODUN VERMIYEN BIR ERKEK IZLEDIK BENCE BIZ BU HIKAYEYI ERKAN VE HAZALLA BITIRMELIYIZ EGER GIDECEKSELER YAPIMCI ONLARLA ANLASMALI IKI SENEDIR BIR DIZININ TEKERRURUNU BASKA OYUNCULAR ICIN IZLEMEDIK BU HIKAYEDE ANLATILACAK BIR SEY VARSA HAZAL VE ERKAN ANLATMALI

 8. çöpe giden bölümler derken neyi kasdetdiniz …..erkan ve hazal ayrılırsa dizi final yapsın kimse izlemez erkan ve hazal bir dönem daha biz sevenleri için bu dizide olmalılar

 9. Kesinlikle ayrilmamalilar adini sen koy erkan ve hazal sayesinde okadar çok ızleyici kitlesine ulaştı kesinlikle erkan ve hazal bu DIZIDE olmalı aşkları evliliğe doğru gitsede birşey fark etmez nekadar evli çiftler var beraber oynuyor izleyici olarak erkan ve hazal siz ADINI SEN KOY dizisini hiçkimse IZLEMEZ onların sayesinde IZLENIYOR ona göre erkan VE hazal olmalı böyle biline

  • Eğer erkan meriç ve Hazal subaşı diziden ayrılırsa star TV yı bir daha hıc acmam ben teyzenız

 10. bence diziden cikmalari kumar olur cunki hic kimsenin dizisi tutmuyor tutmus is iste bosuna ekmeklerinden olmasinlar