Eşkıya 7 nisan neden yok? EDHO 163. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine bir hafta ara. Türkiye’de Korona Virüs’e rağmen devam eden tek dizi olan EDHO dizisi 163. bölümü ile 7 nisan salı akşamı yayında olamayacak. Peki dizinin çekimi devam ediyorsa Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da yeni bölüm neden yok?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7 Nisan Neden Yayınlanmıyor?

7 nisan salı akşamı Berat Kandili ihya edilecek. Bu nedenle de Atv ekranlarında Nihat Hatipoğu ile Kandil Özel Programı ekranlara gelecek. Bu nedenle de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7 nisan 2020 salı akşamı yayında olamayacak. Bir çok izleyici Eşkıya dizisinin Korona Virüs nedeniyle ekranlara gelemeyeceğini düşünse de Eşkıya dizisinin 165. bölümü çekiliyor şuanda sette.

EDHO 163. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 163. bölümü normalde 7 nisan 2020 salı akşamı ekranlarda olacaktı ancak Berat Kandili sebebi ile yeni bölüm bir hafta ertelendi. Bu durumda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 14 nisan 2020 salı akşamı Eşkıya dizisi 164. bölümü ile ekranlarda olacaktır. EDHO 163. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Eşkıya Dizisi Setinde Üst Düzey Korona Virüs Önlemleri Alındı

Bir çok oyuncusu hayatından korkup sete çıkmak istemedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları ise gerekli önemlerin alındığında sete çıkmaktan korkmadıklarını belirtiler. Bunun sonunda yapımcı Fark Film üst düzey hijyen önlemleri aldı ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezona ara vermedi. Eşkıya’nın rakibi olan diziler ise sezon finali yapmak zorunda bile kalabilirler zira Türkiye de günden günde Korona Virüs önlemleri ve vaka sayıları artıyor.

Eşkıya’da Tufan ve Hızır Yeniden mi Kardeş Olacaklar?

Bilindiği üzere Eşkıya dizisinde Boran karakterine hayat veren Mustafa Üstündağ’ın ayrılmasından sonra dizinin kadrosuna Ali Sürmeli Doğan Baba karakteri ile dahil olmuştu. Ali Sürmeli’nin hayat verdiği Doğan Baba karakteri birleştirici olacak ve Tufan ve Hızır yeniden dost olacak ama oynanan oyuna rağmen hiç bir zaman Hızır Tufan’a eskisi kadar güvenmeyecek.

Eşkıya Ne Zaman Sezon Final Yapacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkacak. Eğer Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz seti Korona Virüs nedeniyle durmak zorunda kalmaz ise Eşkıya dizisinin mayıs 2020’nin sonunda sezon finali yapması bekleniyor ancak sokağa çıkma yasağı gelirse EDHO dizisi sokağa çıkma yasağı geldikten sonra sezon finali yapacaktır.Eşkıya 7 nisan neden yok