Eşkıya Alpaslan Öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer EDHO’dan Ayrıldı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.Bölüm fragmanında Alpaslan’ın vurulduğu bir sahne sonrası izleyiciler Eşkıya Alpaslan öldü mü sorusunu sormaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.Bölümü ile 16 şubat 2021 salı akşamı izleyicisi karşısında olacak. Sezonun en farklı bölümlerinden biri olacak 182. bölüm de Ceylan ve Alpaslan’ın hayatı ile ilgili önemli gelişmeler yaşanacak.

Eşkıya Alpaslan Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 182. bölümünde ensesinden vurulduğu gösterilen Alpaslan ölmeyecek. Eşkıya senaristleri dizinin fragmanlarında genelde izleyiciyi meraklandırmaya çalışıyorlar; ancak bölüm izlendiğinde fragmandan çok farklı sahneler olduğu görülecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alpaslan karakterine hayat veren Yunus Emre Yıldırımer’in dizinin yapımcısı ile sezon sonuna kadar sözleşmesi var bu nedenle de Yunus Emre Yıldırımer hayat verdiği Alpaslan karakteri ile diziye devam edecek. Eşkıya  dizisinin 185. bölüm çekimlerinde Yunus Emre Yıldırımer  görüldü. Bu bilgi ile sizlere kesinlikle Alpaslan ölmeyecek ve Yunus Emre Yıldırımer Eşkıya dizisine devam edecek.

eskiya alpaslan oluyor resimleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Fragmanı

 

 

Atv’nin en çok sevilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 128. Bölümü ile 12 mart salı akşamı izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın  5 mart akşamı yayınlanan bölümünde Zeki’nin eline düşen Alpaslan ve Meltem ne  yazık ki  zalimin eline düştü.

Zeki gerçekten zalim ve korkusuz bir adam. Bilindiği üzere Zeki masadan para ve silah dolu depoların adresini söylemelerini istemişti; ancak masa Zeki’nin tehditlerine pabuç bırakmamış ve onu yeteri kadar ciddiye almamıştı; ancak Meltem ve Alpaslan’ı ele geçiren Zeki canlı yayında Türk İstihbaratının Alpaslan’ın yanına yerleştirdiği Meltem’i öldürdü.

Alpaslan ise canım amcama fedadır diyerek Zeki’ye dopoların yerini söylemedi. Peki depoların yerini öğrenemeyen zeki Alpaslan’ı da öldürür mü? Tabi ki hayır ancak Zeki’nin de alternatif planları var. Bence Zeki her ne kadar Alpaslan’ı öldürmese de onu öldü gösterecek.

Eşkıya Alpaslan Öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 128. bölüm fragmanında açıkça Alpaslan’ın öldüğü dillendiriliyor ancak kimse Alpaslan’ın öldüğüne inanmadı zira fragmanlar kısmi bölümleri gösterdiği için yanıltıcı olabiliyor. Bu nedenle büyük ihtimal ile Alpaslan ölmez. Zaten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz senaristleri Alpaslan’ı öldürecek olsa bile böyle basit bir sahne ile öldürmezler. Alpaslan kanın son damlasına kadar çatışır ve bu sahneler sosyal medyada milyonlarca kere izlenir. Peki Zeki Alpaslan’ı eli kolu bağlıyken Meltem gibi öldürürse ne olur Alpaslan’ın ölmesinden başka kimsenin eline bir şey geçmez.

Emre Yıldırımer EDHO’dan Ayrıldı mı?

Eğer Emre Yıldırımer gibi bir oyuncu EDHO’dan ayrılacak olsa bu konuda haftalar öncesinde bilgimiz olur; bu yapımcılar dizileri uzayda çekmiyor ya en azından bir cenaze sahnesinden haberimiz olurdu bize şuana kadar bir ölüm haberi veya Eşkıya dizisinden ayrılık haberi gelmedi; ancak Eşkıya ‘da Mesut karakterine hayat veren Saydam Yeniay diziden ayrıldı. Eşkıya Alpaslan Öldü mü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisine yeni gelen ve Eşkıya dizisinden ayrılan oyuncuların güncel listesi için tıklayınız Ayrılan Oyuncular

Alpaslan’ın ölmesi tamamen bir oyun; bu oyun Façalıların da masaya olan bağlılıklarını test edecek ve her ne kadar Façalılar ile Çakırbeyliler dost olmuş gibi görünse de arka planda soğuk savaş devam edecek zira kimse Façalılara güvenmeyecek başta da İlyas ile Alpaslan.

Önümüzde ki haftalarda ise artık Zeki’nin de sonu gelecek ama Zeki ölmeden arkasında ki derin güçlerin de yardımı ile masaya büyük darbeler indirecek. Bakalım Mesut’un elinden Alpaslan’ı kim alacak. Devlet mi yoksa İlyas mı? İzleyip göreceğiz.

Aldığımız bilgilere göre Eşkıya’ya da  bahar gelecekmiş. İlerleyen bölümlerde Özlem ile Alpaslan arasında çok romantik ve aşk dolu sahnelere yer verilecek ve izleyicilerin içi ısıtılacakmış

Yunus Emre Yıldırımer EDHOdan Ayrıldı mı

Diğer tarafta aldığımız bilgilere göre gelecek haftalarda Hızır Ali ile Mine arasında da yakınlaşma olacakmış. Darısı Hızır’ın başına diyoruz; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren Oktay Kaynarca artık aktif olarak aksiyon sahnelerinde yer alacak.

Dizinde ki menüsküs yırtığının ağır set çalışmaları nedeniyle bir türlü iyileşmemesi sonucu Oktay Kaynarca pasife alınmış ve dizi de arka plana çekilmişti Hızır. Oktay Kaynarca’nın sağlığının iyiye gitmesi ile artık Hızır’ı daha çok sahalarda göreceğiz. Eşkıya sevenlere Hızır geri döndü diyebiliriz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 128. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Alpaslan Öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer EDHO’dan Ayrıldı mı? (2 Yorum)

  1. Ne filmiş bee ayıp ya bir meşkalemiz vardı bundan sonra yayınlansada kesinlikle izlemem böyle bir saçma film proğramı görmedim