Eşkıya Hızır Neden Yok? Oktay Kaynarca Ne Zaman Dönecek?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 6. Sezonunda Oktay Kaynarca Yer Almayacak İddiası

Son günlerde kulislerde en çok dillendirilen iddia bu Eşkıya dizisi ile ilgili. Oktay Kaynarca’nın Eşkıya’nın 6. sezonunda yer almayacağı yerini ise Alpaslan Çakırbeyli’ye bırakacağı söyleniyor. Tabi bunlar söylenti. Söylentinin aslı da Eşkıya’nın sezon finalinde dizinin en önemi başrol oyuncularından birinin diziden ayrılacağı söylentisi ile çıktı. Bir çok dizi yazarına göre zaten Hızır’ın diziden ayrılma ihtimali aylardır değerlendiriliyor ve senaryolar Hızır’sız şekilde yazılmaya çalışılıyordu. Bakalım 2020 2021 yeni sezonunda nasıl bir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyeceğiz. eşkıya Hızır ayrılacak mı

Oktay Kaynarca Hastalığı Nedeni ile En Az 3 Hafta Yok

Hızır Reis’in hastahane sahneleri başladı. En az 3 hafta Hızır reis hastalığından kurtulup dizi de yer alamayacak. Hep evde hastahanede olacak. Eşkıya hızır hastananeden ne zaman çıkacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başından bir türlü talihsizlikler gitmiyor. Önce üzücü bir nedenle Meryem’e hayat veren Deniz Çakır diziden ayrılmış ve diziye kadın başrol alınmadan dizi devam etmişti. Şimdi de Eşkıya  dizisinde Hızır Reis karakterine hayat veren  Oktay Kaynarca’nın sağlık problemlerinden dolayı uzun bir süre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi çekimlerinde yer alamayacağı açıklandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin reisi ve erkek başrol oyuncusu olan Oktay Kaynarca uzun süredir menüsküs yırtığı nedeniyle setlerde dizlik takmak zorunda kalıyor ve bir çok sahnenin çekimlerinde ise Oktay Kaynarca bacağında ki ağrı ve rahat hareket edememe nedeniyle çok zorlanıyordu.

Özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi senaristleri artık Hızır Reis’i genelde olaylar bittikten sonra sahneye alıyor ve rolünü çok kısa tutmaya çalışıyordu; her ne kadar izleyiciye hissettirilmeden bu süreç devam ettirilse de artık menüsküs ağrıları iyice artan Oktay Kaynarca’nın en az iki hafta çekimlere gelemeyeceği düşünülüyor. Oktay Kaynarca Ne Zaman Dönecek

Eşkıya Hızır Neden Yok?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi senaryosunda da küçük değişiklikler yapılarak Oktay Kaynarca’ya hastahane sahneleri yazıldı. Oktay Kaynarca EDHO dizisinde artık yattığı yerden para kazanacak. Bilindiği üzere Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Hızır karakteri  23 ekim salı günü ekranlara gelen 112. bölümde ağır şekilde yaralanmıştı.

Abisi Tipi ve Reis’i Hızır’a ihanet ederek yabancı devlet ajanları ile iş birliği yapan Ateş Muzi’nin de Hızır Reis’in elinde düşmesi sonrası ani bir kararla önce Muzi’yi öldürmüş sonra da uzun menzilli silah ile Hızır’ı sırtından vurmuştu. Böylelikle Oktay Kaynarca Eşkıya dizisi setinden de senaryosundan da uzaklaştırılmış oldu.

Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Ne Zaman Dönecek?

Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi setinden en az iki hafta uzak kalacak bu da Oktay Kaynarca’nın 30 ekimde ekranlara gelecek bölüme yer alacak ancak 6 ve 13 kasımda yer alacak 114 ve 115. bölümler de olmayacağı anlamına geliyor.

Bu süre içine Oktay Kaynarca hem fizik tedavi alacak hemde alternatif yöntemler ile Menüsküs ağrılarını azaltmaya çalışacak en önemlisi de dinlenecek. Eşkıya Hızır Neden Yok resimleri

 

Yorum yaz