Eşkıya Tufan Ayrılacak mı? Ölecek mi? Hüseyin Avni Danyal Neden Ayrıldı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 151. bölümü ile 10 aralık salı akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. EDHO izleyicilerinin son haftalarda en çok sorduğu soru oğlunu Sınırsızların elinden kurtarmaya çalışırken masaya ve kardeşi Hızır’a ihanet eden Tufan ne zaman ortaya çıkacak; çünkü son haftalarda Çakırbeyli ailesinin eli kolu bağlanmış durumda, yaptıkları tüm hamleler boşa çıkıyor; çünkü içlerinde büyük bir düşman var.

Hızır’a eşim kanser hastası oğlum ile eşimi Amerika’ya tedaviye gönderdim yalanını söyleyen Hızır reise gerçekleri anlatmamış ve oğlunu kendi canını ortaya koyarak kurtarmaya kalkışmıştır. Tabi ki Tufan Ağa Hızır’ın yakın dostudur ancak ihanet söz konusu olduğu durumda kendi anasını ve kardeşini de tanımayacak bir adamdır. Bu da herkes tarafından bilinir. Açıkça Tufan Ağa ihanet etmiştir; sebebi şu ya da budur. Bu durum Hızır’ı ve masayı bağlamaz. İhanet edenin cezası ölümdür.

yılbaşı öncesi EDHO dizisinde tahminlerimize göre Tufan Ağa’nın canını bizzat Hızır olacak ve Hızır kardeşi gibi gördüğü Tufan’ı affetmeyecektir. Tufan bence de ölmeyi hak etti; oğlunu Sınırsızlar’ın elinden kurtardıktan sonra bile bir şekilde onlar ile iş birliği yaptı ve masayı sattı.

Eşkıya Tufan Diziden Ayrılacak mı?

Bizim bilgilerimize göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tufan Ağa karakterine hayat veren Hüseyin Avni Danyal Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna yıl başı arasından sonra yeni isimler katılacak ve Tufan Ağanın da yeri dolmuş olacak.

Eşkıya dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular dizisi için tıklayınız Ayrılan Oyuncular

zaten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  kadrosunda  uzun süredir Hüseyin Avni Danyal  yer alıyordu. Benim tahminlerime göre Hüseyin Avni Danyal bir sezon dinlenecek ve 2020 2021 sezonunda yeni bir dizi ile ekranlarda olacaktır.

Hüseyin Avni Danyal Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Neden Ayrıldı?

Şuana kadar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden Tufan Ağa karakterine hayat veren Hüseyin Avni Danyal’ın ayrıldığına dair kesin bir bilgi olmasa da Hüseyin Avni Danyal’ın senaryo gereği EDHO dizisinden ayrılacağı düşünülüyor; zira Tufan Ağa’ya ihaneti de Eşkıya dizisi senaristleri ettirdi. Umarım Eşkıya dizisi senaristleri Tufan Ağayı namusu ile öldürür zira ölümder korkar ve masaya düşman olursa şerefsiz olarak ölecektir.

Eşkıya Tufan Ayrılacak mı? Ölecek mi? Hüseyin Avni Danyal Neden Ayrıldı? (1 Yorum)