Eşkıya Zeki Kimdir? Kimin Adamıdır? (Koray Şahinbaş)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Son olarak EDHO dizisi oyuncu kadrosuna bilindiği üzere Façalı ailesi katılmıştı. Ceren Benderlioğlu Ömür Façalı, Turgut Tunçalp’ın Façalı Haşmet ve Emir Benderlioğlu’nun Behzat façalı olarak dahil olduğu Eşkıya dizisi kadrosuna şimdi de Zeki karakteri ile Koray Şahinbaş dahil oldu.

Koray Şahinbaş Kimdir?

Yonca Cevherile 2015 de dünya evine giren Koray Şahinbaş  1972 doğumludur ve şuanda 47 yaşının içindedir. Koray Şahinbaş denilince akla Dila hanım dizisinde hayat verdiği Raşit karakteri ile tanınmıştır. Yine Koray Şahinbaş’ıı en çok hatırladığımız projelerden biri de Fox TV’nin izlenme rekorları kıran Savaşçı dizisi olmuştu. Koray Şahinbaş dizide Doktor kod adlı bir teröriste hayat vermişti. Son dönemde Diriliş Etuğrul dizisinde de Tara karakterine hayat veren Koray Şahinbaş dikkatli izleyicilerimizn fark edeceği üzere daha önce bir kaç kez de Güneş’in yardımcısı olarak Eşkıya dizisine dahil olmuş ve ölerek çıkmıştı. Koray Şahinbaş şimdi yeniden EDHO dizisinde Zeki olarak geri dönüyor.

Aynı zamanda Girizgah isimli bir albümü de vardır. Koray ŞahinbaşEDHO Zeki

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeki Kimdir? EDHO Zeki kimdir?

Edho dizisinde Zeki karakteri masaya zorla girmeye çalışan bir kabadayı olacak ve Façalı ve ailesi ile Çakırbeyli ailesinin düşmanlığına istemese de son verecek isim olacaktır. Eşkıya dizisinde tam Façalı’lar ile Çakırbeyliler bir birine girecek derken Zeki’nin gelmesi ile hem Façalılar hemde Çakırbeyliler güçlü ve tehlikeli bir adam ola Zeki karşısında bir ve birlikte olmak zorunda kalacaktır.

Zeki özellikle yaptırdığı bombalar ile çok insanın canını yakmış profesyonel bir katildir. Yabancı istihbarat örgütlerinin de desteğini arkasına alan Zeki  iki kardeşinin masa tarafından öldürüldüğünü düşünmekte ve masaya savaş açmaktadır. Zeki’nin masaya açtığı savaşta almak istediği tek şey para değildir aynı zamanda masada da yer almak ve masayı da yönetmek istemektedir.

İstihbaratçı Mesut bir plan yapar. Planında ise bir deli lazımdır ve bu deli olarak Zeki Sivri’yi kullanacaktır. Mesut’un tek isteği Hızır’ı öldürmektir. Hızır öldükten sonrasının planlarını yapan Mesut’un da Zeki Sivri’nin de sonu çok yakındır. Koray Şahinbaş Eşkıya dizisi