Ex Aşkım Dizi Oyuncuları ve Kadrosu – Tüm Oyuncular

Ex Aşkım oyuncuları Yiğit Kirazcı, Devrim Özkan , Özgü Kaya Elit Andaç Çam oldu. 13 Şubat Cumartesi günü yayına başlayacak Ex Aşkım oyuncu kadrosu ile de çok konuşulacak. Gain Medya da yayınlanacak Ex Aşkım dizisinin yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın üstlenecek. Ex Aşkım dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak yayınlanacak.

Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel
Yiğit Kirazcı     Yigit Kirazci
Devrim Özkan     devrim ozkan
Özgü Kaya     ozgu kaya
Elit Andaç Çam     elit andac cam Ex Askim Dizi

Ex Aşkım Dizi Oyuncuları

Yiğit Kirazcı

17 Ağustos 1983 de İstanbul’da hayata gözlerini açan Mustafa Yiğit Kirazcı 38 yaşının içindedir. Seviyor Sevmiyor dizisinde hayat verdiği Tuna karakteri ile sevilen Yiğit Kirazcı son olarak da Çatı Katı Aşk dizisinde Demir karakteri ile yer almıştır. Güllerin Savaşı dizisi Yiğit Kirazcı’nın tanındığı ilk dizidir. Yiğit Kirazcı 186 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. Bilgi Üniversitesinde Reklam eğitimi alan Yiğit Kirazcı  İstanbul Şişli’dir. Bestemsu Özdemir’le ayrılan Yiğit Kirazcı daha önce de Büşra Develi ile aşk yaşamaktaydı. 50m2 ve Hakan: Muhafız Yiğit Kirazcı’nın dijital projeleridir. Yiğit Kirazcı Bestemsu Özdemir ile aşk yaşamış ancak kısa sürede ayrılmıştır.

yigit Kirazci Ex Askim dizisi

Devrim Özkan

1996 Muğla doğumlu olan Devrim Özkan 25 yaşındadır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tiyatro dersleri alan Devrim Özkan 2021 de Ramo dizisinde Nehir karakteri ile yer alırken aynı anda Ex Aşkım dizisinde de yer alacaktır. Daha önce de Vuslat dizisinde Feride karakteri ile de yer alan Devrim Özkan ilk olarak oyunculuğa Sekenler dizisi ile başlamıştır. Devrim Özkan 1.73 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır. Onur Tuna ile aşk yaşamaktadır.

Devrim Ozkan ex askim dizisi

Özgü Kaya

Özgü Kaya 17 Haziran 1996 İstanbul doğumludur. Aslen Uşak’lı olan Özgü Kaya 1,63 boyunda ve 53 kg ağırlığındadır. İstanbul Üniversitesi tiyatro eğitimi alan Özgü Kaya son olarak Kimse Bilmez dizisinde Sevda karakteri ile yer almıştır. Burak Serdar Şanal ile sevgili olan Özgü Kaya ilk kez bir dijital dizi de yer alacaktır.

ozgu kaya ex askim

Elit Andaç Çam

Elit Andaç Çam 1988 yılında Malatya da dünyaya gelen Elit Andaç Çam 33 yaşının içindedir. ODTÜ de Sosyoloji  eğitimi alan Elit Andaç Çam daha önce Gülümse Yeter ve Kızım dizilerinde yer almıştır.

elit andac cam 2021

Sahra Şaş

 Sahra Şaş 14 Kasım 1994 da İstanbul da dünyaya gelmiştir. 27 yaşında olan Sahra Şaş son olarak Zümrüdü Anka dizisinde Deniz karakteri ile yer alan Sahra Şaşa daha önce  Zemheri dizisinde Sevda karakteri ile yer almıştır. 1. 65 m boyunda olan Sahra Şaş 54 kg’dır. Çoban Yıldız dizisinde hayat verdiği Rüveyda karakteri ile tanınan Sahra Şaş Bizim Hikaye dizisine Çiçek karakteri ile yer almıştır. Kadın dizisi yer aldığı önemli dizilerdendir. 

sahra sas

Ali İl

16 Kasım 1981 İstanbul doğumlu olan Ali İl 30 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Ali İl son olarak Savaşçı, Aşk 101 ve Ver Elini Aşk dizilerinde yer almıştır. Poyraz Karayel de hayat verdiği Sadrettin karakteri ile tanınmıştır.

ali il

Begüm Akkaya

Begüm Akkaya 8 Şubat 1991 de İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 30 yaşındadır. 1,60 cm boyunda ve 47 kilo ağırlığındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro  eğitimi alan güzel oyuncu Beşinci Boyut dizisinde Sibel karakterine hayat vererek tanınmış ve daha sonra  Muhteşem Yüzyıl, Bugünün Saraylısı, Adı Zehra ve Aşk ve Gurur ve Kurşun dizilerinde yer almıştır. begum akkaya

Ex Aşkım Tanıtım Fragmanı