Ramo Yıldırım Kimdir? Yeni Büyük Patron Atilla Olgaç Kim?

Ramo dizisinde hikaye ile birlikte oyuncu kadrosunda da önemli değişiklikler yaşanıyor. Bilindiği üzere Ramo dizisinde son olarak Cihangir’in hikayesi bitmişti. Olgun Şimşek de böylelikle Ramo dizisinden ayrılmıştı. Şimdilerde Ramo dizisinde usta oyuncu Atilla Olgaçın hayat vereceği yeni kötü karakter Yıldırım Ramo’nun en büyük düşmanı olacak.

Ramo dizisinde Mazhar ve Orhan’ı kendi safına çekmeyi başaran Ramo Cihangir’i bitirmeyi başarmıştı. Cihangir’in ölmesine ise en çok Cihangir’in ipini elinde tutan Yıldırım bey üzüldü. Yıldırım Cihangir’i maşa olarak kullanıyor ve kendisi her zaman arka planda gizli kalıyordu ancak Cihangir’in ölmesinden sonra Yıldırım’ın da gizemi çözülecek ve Yıldırım karakteri ortaya çıkacak.

Ramo Yıldırım Kimdir?

Ramo dizisinde Yıldırım İstanbul’un ağa babalarının da babasıdır. Cihangir’in de ipini elinde tutan Yıldırım Ramo’dan kurtulmak için artık maşa kullanmak istemez ve bizzat Ramo’nun karşısına kendi çıkar. Ramo’nun sevdiklerine zarar vererek işe başlayacak Yıldırım’ın peşinde olan Ramo Yıldırım’ı da yok etmek için hemen harekete geçecek ancak Yıldırım’ı bitirmek hiç de beklediği gibi kolay olmayacak.

Yıldırım İstanbul’a Mazhar’a patron olarak atar ve Mazhar’ın emrine Ramo’yı vermek ister. Ramo Mazhar’ın emrinde çalışmak istemez. Yıldırım Ramo ile anlaşmak istese de Ramo her zaman ki gibi dik başlılık yapacak ve ne Yıldırım’a ne de Mazhar’a boyun eğmeyecek. Bunun sonucunda Yıldırım yüzünü gördüğü için Ramo’nun ölüm emrini verecek.

ramo dizisi yildirim

Atilla Olgaç Kimdir?

28 Temmuz 1944 İstanbul doğumlu olan Atilla Olgaç 77 yaşında usta bir tiyatro oyuncusudur. Eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır.  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de yer alarak televizyonlarda da tanınan Atilla Olgaç aksiyon ve mafya dizilerin vazgeçilmez isimlerinden biri olmaya devam etmektedir. Atilla Olgaç 2016 yılında yine bir aksiyon dizisi olan Arka Sokaklar’da Atilla karakteri ile ekranlarımızda yer almıştı. Bir çok izleyicisi ise onu Ekip 1 – Nizama Adanmış Ruhlar dizisinde hayat verdiği Neşet Baba karakteri ile tanır.

atilla olgac ramo dizisi yildirim

Usta oyuncu Nişan Şirinyan da Ramo dizisi kadrosuna yeni dahil olan oyuculardan; şimdi de Nişan Şirinyan’ı tanıyalım.

Nişan Şirinyan Kimdir?

Nişan Şirinyan 1958 İstanbul doğumludur ve 63 yaşının içindedir. Nişan Şirinyan Ermeni asıllı Türk oyuncu ve yönetmendir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önce Evli ve Öfkeli ile Kurtlar Vadisi gibi dizilerde yer alan deneyimli tiyatrocu Nişan Şirinyan son olarak Arka Sokaklar dizisinde Nasuh Doğanay karakteri ile yer almış ve çok sevilmişti.

nisan sirinyan

ramo yildirim resimleri 1