EYS Neden Yok? Eser Yenenler Show Neden Yayınlanmıyor?

Eser Yenenler Show Tv8’in joker programı olmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı ve ekibi TV8 yayın akışını istediği gibi yönetiyor ve istediği zaman istediği programı kaldırıp istediği zaman yayın akışına olmayan programı yayınlayabiliyor. Aslında TV8 de hazırlanan O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz ve Survivor gibi programlarda yapımcı da kanal sahibi de Acun Ilıcalı olduğu için Acun Ilıcalı istediği zaman istediği değişikliği yapabiliyor. Bu esneklik ve yayın akışında ki değişiklikler başka hiç bir büyük kanalda olmaz.

Mesela normalde Eser Yenenler Show perşembe akşamları yayınlanıyor; ancak Acun Ilıcalı istendiği zaman özel bölüm için cumartesi akşamı da EYS ekranlara gelebiliyor. 2020’ye başladığımızda da Eser Yenenler Show cuma akşamı yayınlanıyordu. Survivor 2020 başlatıktan sonra da yine Eys’nin günü ve saati Survivor 2020’ye göre değiştirilecektir.

Son olarak Eser Yenenler Show’a Acun Ilıcalı konuk olmuş ve Tv8’in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir ile ilgili özel bir bölüm yapılarak dizinin kadın başrol oyuncusu ve uyarlandığı kitabın yazarı Gülseren BUDAYICIOĞLU ile birlikte dizinin tanıtımı için i özel bir bölüm ayarlanmıştı.

Eser Yenenler Show 15 Şubat Neden Yok?

Bilindiği üzere O Ses Türkiye’nin finali 15 Şubat 2020 cumartesi akşamı yapılmış ve birinci Seda Sayan’ın takımından Alkan Dalgakıran olmuştu. EYS de 15 Şubat 2020 cumartesi akşamı O Ses Türkiye Şampiyonu Alkan Dalgakıran konuk olacaktı; ancak O Ses Türkiye planlandığı gibi 23:59 da değil de 00:40 da bitince o akşam yayında olması beklenen ve canlı yayınlanacağı tahmin edilen EYS Show da iptal edilmiş oldu. EYS’nin O Ses Türkiye Şampiyonu Alkan Dalgakıran ile yaptığı program ise çekildi ancak bu program 20 şubat 2020 perşembe akşamı yayınlanacak.

Bizler dizi haberi yazarları olarak kanalların resmi yayın akışına bakarak programları takip etmeye çalışıyoruz; ancak Tv8’in yayın akışı bile doğru olmadığı için bizim bile programları takip etmemiz zor oluyor. m-Mesele 15 Şubat gecesi 00:15 de yayınlanması beklenen EYS özel bölüm yerine Doğduğun Ev Kaderindir’in özel bölümü yayınlandı. blank