Kanunsuz Topraklar Asude Kimdir? Ezgi Çelik Wikipedia

Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Söz dizileri ile tanınan Ezgi Çelik Kanunsuz Topraklar dizisinde Asude karakterine hayat verecek. Böylece Kanunsuz Topraklar Asude Kimdir?  sorusu da cevabını bulacak.

Zonguldak’ta ki madencilerin ve hikayesini anlatacak olan Kanunsuz Topraklar dizisi farklı hikayesi ile olduğu kadar kadar geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kanunsuz Topraklar  dizisi oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Esra Bilgiç Murat Daltaban ve Necip Memli gibi usta isimler yer alacak.

Necip Memili Ali Gelik isminde bir maden şirketi sahibi olarak karşımıza çıkacağı Kanunsuz Topraklar dizisinde Murat Daltaban da başka bir maden ocağı sahibi zengin iş adamı Malik olarak karşımıza çıkacak.

Kanunsuz Topraklar dizisinde Asude Ali Gedik'in sevgilisidir asude

Kanunsuz Topraklar Asude Kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisinde Asude akıllara zarar bir güzelliği olan Asude karakterine hayat verecek. Asude’nin yüzü kadar sesi de güzeldir. Bir madenciler lokalinde şarkıcılık yapan Asude kendinden hayli büyük yaşta olan Ali Gedik ile aşk yaşar. Bir erkeğin zenginliğine değil zekasına önem verir. Asude Ali Gedik ile parası için beraberdir.

Kanunsuz Topraklar Asude

Ezgi Çelik Wikipedia

Ezgi Çelik 6 Ağustos 1984 de İstanbul dünyaya gelmiştir ve şuanda 37 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Mimar Sinan Üniversitesinde tamamlayan Ezgi Çelik Kara Yılan dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır.  Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde hayat verdiği Gülperi karakteri ile tanınan Ezgi Çelik son dönemde Söz dizisinde Yüzbaşı Songül karakterine hayat vermiştir. 2020 de ise Maria ile Mustafa Dizisi Nadire karakterine hayat vererek ününe ün katmıştır. 1.67 m boyunda ve 56 kg ağırlığında olan Ezgi Çelik aslan burcudur. Ezgi Çelik’in bilinen bir sevgilisi de yoktur.

Yorum yaz