Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları 2021

TAFF Pictures’ın yeni filmi Sen Yaşamaya Bak oyuncuları belli oldu. Sen Yaşamaya Bak filmi kadrosunda Kaan Urgancığlu ve Aslı Enver yer alacak. Sen Yaşamaya Bak filminin yönetmeni ise  Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç olacak. Sen Yaşamaya Bak filmi beyaz perdede değil Netflix ekranlarında yayınlanacak. Sen Yaşamaya Bak filmi melodram türünde olacak ve çekimlere 21 Haziran 2021 de başlanacak.

Sen Yaşamaya Bak filminde Aslı Enver kariyerinde ilk defa bir anneye hayat verecek.

Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncuları

Kaan Urgancıoğlu

2021 de Rekabet dizisinde yer alacak Kaan Urgancıoğlu aynı zamanda Netflix için SEn Yaşamaya Bak filminde yer alacak. Son dönemde Kara Sevda dizisinde yer alarak çok büyük bir çıkış yakalayan Kaan Urgancıoğlu 2020 de Netflix için Aşk 101 dizisinde yer almıştı. 1981 İzmir doğumlu olan Kaan Urgancıoğlu 40 yaşındadır. 1.83 cm boyunda olan Kaan Urgancıoğlu 76 kg ağırlığındadır. Zeynep Oymak ile aşk yaşamaktadır.

Kaan Urgancioglu Sen Yasamaya Bak Filmi

Aslı Enver

Aslen Kıbrıslı olan Aslı Enver 10 Mayıs 1984 Londra doğumludur. 12 yaşından sonra Türkiye’ye gelen Aslı Enver oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlamış daha sonra da Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü eğitimi almıştır. Hayat Bilgisi dizisi ile oyunculuğa başlayab Aslı Enver son dönemde Kavak Yelleri, Suskunlar, Kış Güneşi, İstanbullu Gelin ve son olarak Babil dizilerinde yer almıştır. Aslı Enver’i tüm dünya İstanbul’lu Gelin dizisinde hayat verdiği Süreyya karakteri ile tanınmaktadır. Aslı Enver Murat Boz ile aşk yaşamış ancak olmayınca ayrılmıştır.

asli enver Sen Yasamaya Bak Filmi

Ezgi Şenler

2021 de Teşkilat dizisine deva edecek olan Ezgi Şenler yaz tatilinde İçimizden Biri filminde yer alacak. 28 Ocak 1993 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü mezunu olan Ezgi Şenler 2016 yılında yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 2020 yılında yayınlanan Çat Kapı Aşk dizisinde Ayşen Yılmaz karakterini oynarken olaylı bir şekilde ayrılmıştır. Ezgi Şener 1,68 boyunda 55 kg ağırlığındadır.ezgi senler