Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir? Sümeyra Koç Biyografisi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncu kadrosuna yeni transfer geldi. Avşar Film tarafından izleyicisi karşısına çıkarılan ve her yeni bölümde farklı bir ülkeye satışı gerçekleştirilen Fazilet Hanım ve Kızları  dizisi kadrosu gün geçti güçleniyor. Son olarak kadrosuna İzmirli oyuncu İzim Turan’ı dahil eden Fazilet Hanım ve Kızları  dizisinin 34. bölümden sonra Sümeyra Koç Farah karakteri ile dahil oldu.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 10 şubat cumartesi günü ekranlara gelecek bölümünde  Sümeyra Koç’da diziye dahil olacak.  Sümeyra Koç bu hafta kıyafet provası için gelecek sonrasında ise çekimlere katılacak. Sümeyra Koç fotoğrafları 2018 2 1

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Farah karakterinin de diziye dahil olması ile işler iyice karışacak. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde Sinan sonunda gerçek annesine kavuşmuştu. Diğer taraftan Ece ve Yasin arasında ki yasak aşk tekrar alevlenir.

Sümeyra Koç Kimdir?

1988 İstanbul doğumlu olan Sümeyra Koç 29 yaşındadır. Son olarak Günebakan dizisinde Günce karakaterine hayat vermiştir.  Koç Üniversitesi mezunudur ve Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Lale Devri ve Kurt Seyit ve Şura dizilerinde gösterdiği performans ve güzelliği ile dikkat çekmiştir.

Sırbistan göçmeni bir anne ile Karadağ’dan gelen bir babanın kızı olan Sümeyra Koç, aynı zamanda Sırbistan pasaportuna da sahiptir.

Sümeyra Koç Fotogalerisi