Babamın Günahları Neden Bitti? Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni

Güncelleme 26 ocak 2018:

BABAMIN GÜNAHLARI dizisi 4.Bölümüyle 31 Ocak Çarşamba günü final yaparak ekranlara veda edeceği açıklandı. Babamın Günahları dizisi için biz daha 2 gün önce final söylentileri var demiştik iki gün geçmeden final haberi geldi.  Babamın Günahları dizisine final hakkı tanımayan Star Tv’ye bu teveccühü için teşekkür ederiz. Allah sizi bildiği gibi yapsın daha dizi 3 bölüm çekilmişti final çekin bu işi bitirin dediler. Bu kadar emeği çöpe atmak bu kadar mı kolay? Star Tv Babamın Günahları dizisine şans tanımadı ve acımasızca çekimleri durdurdu ve apar topar final için hazırlığa bile izin vermedifff 1

Star TV’de daha 3 – 5 bölüm bile yayınlanmadan final kararı alınan dizilerin sayısı her geçen gün artıyor. Şimdi de Babamın Günahları dizisi için final kararı alındığı ve 4. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edeceği bilgisi geldi.

Babamın Günahları dizisinin ilk bölümü daha 10 Ocak 2018 Çarşamba günü izleyicisi karşısına çıkmıştı; aradan 2 hafta geçmeden final haberi geldi.

Babamın Günahları dizisi Kadir Doğulu

Babamın Günahları Neden Final Yapıyor?

Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve Mustafa Uğurlu’nun başrollerinde yer aldığı dizi ilk bölümünde 2.81 reyting ile 23. sırada yer almış sonrasında ise 2. bölümde yükselme beklenitken 2.64 reyting ile 26. sıra düşmüştür. Bu durumda Star Tv yetkilileri ile Yapımcı ANS Prodüksiyon’un sahibi  Abdullah Oğuz muhtemelen düşük reytingler ile görüşme yapmıştır.

Star Tv’yi yakından tanıyan bir medya yazarı olarak bu reytingler ile Babamın Günahları  dizisinin 5. bölümü göremeyeceğini düşünüyorum; zira Star Tv’nin elinde bir çok yeni proje var. Star Tv Babamın Günahları için final kararı alıp elinde ki yeni projeler ile yola devam edebilir.

Babamın Günahları dizisinde Kadir Doğulu’ya ayrı bir parantez açmak isityorum. Kadir Doğulu Sevdam Alabora ve  Bana Sevmeyi Anlat dizisinde de aynı kaderi paylaşmıştı. Bu durumda Pis Yedili ve Fatih-Harbiye dizisinden sonra Kadir Doğulu başrol olarak yer aldığı projelerde ağır yara almış oldu.

Babamın Günahları final

Babamın Günahları Ne zaman Final Yapacak?

Babamın Günahları dizisi 4. bölümü ile 31 ocak çarşamba günü final yaparak ekranlara veda edecek.

Şu An Star Tv’de Şubat Ayında Başlaması Beklenen “Börü” ve “Jet Sosyete” dizileri var! muhtemelen Babamın Günahları final yapar yapmaz Jet Sosyete dizisi başlayacaktır. Bu da Babamın Günahları’nın finalinin yakın olduğu anlamına geliyordu ve final haberi geldi.

Babamın Günahları Neden Bitti? Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni (2 Yorum)

  1. İşte buyüzden evimde bu kanalları barındırmiyorum butur şirketler son zamanlarda bız izleyiciye saygı tutuyorlar aynı kütü es navgibi güzel bir dızıydi bence

  2. Yaa allah aşkina Kadir dogulu aktor mu sanki hiç iyi rolu yok zaten gitsin aşpaz olsun sanati o adamin.