Kızlarım İçin Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Bitecek?

Güncelleme 27.01.2018:

Kanal D yetkilileri ve Süreç Film yetkilileri bir araya geldi ve büyük umutlar ile başlayan Kızlarım İçin dizisi adına final kararı verildi. Kızlarım İçin  dizisi final bölümü olan 10. bölümü ile 6 şubat salı günü 22:15’de Kanal D ekranlarında olacak. Kanal D önce Kızlarım İçin dizisinin saatini 22:15’e aldığını açıklamış ardından da final kararı gelmişti. kızlarım için final

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay ve Elifcan Ongurlar  gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Kızlarım İçin dizisi için tehlike canları başladı. Kızlarım İçin dizisinin 8. Bölüm Reytingi çok belirleyici oldu. Daha önce ki bölümlerde 4 ve 5 gibi iyi reytingler alan Kızlarım İçin dizisinin reytingleri sürekli düştü ve  Kızlarım İçin dizisinin 8. Bölüm Reytingi 3.05’e kadar gerileyince işler karışmış oldu.

Süreç Film’den İnci ve İsmail  Gündoğdu’nun yapımını üstlendiği Kızlarım İçin dizisi aldığı kötü reytingler sonucu ne yazık ki Kanal D kardan zarar edecek ve Kızlarım için dizisi için acil final kararı verdi. Kızlarım İçin dizisi 10. bölümü ile final yapacak.

Kızlarım İçin Ne Zaman Bitecek?

Kızlarım İçin dizisi için final kararı verildi. Kanal D Kızlarım İçin  dizisinin stokta olan bölümlerini PT’2 de yani 22:15 de yayınlayacak ve çekimi yapılan bölümler yayınlandığında Kızlarım İçin  dizisi final yapacak. Kızlarım İçin  dizisi 10. bölümü ile 6 şubatta final yapacak.Kanal D ve Süreç Film arasında  düşen reytingler ile ilgili toplantı yapıldı ve final kararı verildi. Tabi Kızlarım İçin dizisinin aldığı kötü reytingler set motivasyonunu da olumsuz etkiledi.Sette son reytingler sonrası zaten moraller düşüktü.

Kızlarım İçin Final

Kızlarım İçin Dizisi Reytingleri

Kızlarım İçin 8. Bölüm Reytingi 23 Ocak 2018 Salı 3.05 reyting ile 20. sırada

Kızlarım İçin 7. Bölüm Reytingi 16 Ocak 2018 Salı 4.32 reyting ile 10. sırada

Kızlarım İçin 6. Bölüm Reytingi 9 Ocak 2018 Salı 3.8 reyting  ile 13. sırada

Kızlarım İçin Neden Final Yapıyor?

Kızlarım İçin dizisi ile ilgili bizim gördüğümün en önemli eleştiri bir dram dizisi olmasına rağmen çok vurucu bir senaryosunun olmadığı yönünde oldu. Özellikle Kadın ve Anne gibi dizilerin senaryosuna bakıldığında bu tip vurucu ve izleyiciyi ağlatan sahnelerin olmadığı görülebilir. Kızlarım İçin resimleri

Kızlarım İçin dizisinde senaryonun ateşi düştüğünde reytinglerin de düştüğü görüldü.

Kızlarım İçin dizisi muhtemelen 13. bölümü ile 27 şubat’ta final yaparak ekranlara veda edecektir. Bu tabi ki bizim tahminimiz bu süre öngörülen süre. Kanal D bu kadar düşen dizilere hiç acımıyor ve yeniden topalanması için süre tanımıyor ve hemen final kararı alıyor. Zira Kanal D’nin elinde daha yüksek reyting albileceğini düşündüğü bir sürü yeni dizi projesi de var.