Kördüğüm 5 Şubat Özeti 183. Bölüm Fragmanı Mai’nin Planı

Kördüğüm 5 Şubat özetini sizlerle paylaşıyoruz. Kördüğüm 5 Şubat pazartesi günü 183. bölümü ile yayınlanacak. Yine dolu dolu bir bölüm geldiği için özeti iki parçada sizlere sunacağız. Bu  Kördüğüm 5 Şubat özetinin ikinci kısmıdır. Kördüğüm 5 Şubat özeti 1 kısım için tıklayınız KördüğümKördüğüm

Kördüğüm’de 5 şubat günü İşça ve Veer çocuk yapmama kararı alacak; bu kararın üstüne Mai bir plan yapacak ancak bu plan boşa çıkacak. İşte özet

Kördüğüm 5 Şubat Özeti 2. Kısım

Mai İşça’ya doğru bir karar almadığını bu kararı hemen değiştirmesi gerektiğini söyler ayrıca bebek yapma iki taraflı hatta çok taraflı bir karardır. Bu konu da Veer’de söz sahibidir der. İşça Veer’in de aynı kararda olduğunu açıklar. Bu sırada Veer gelir ve kararını Mai’ye söyler. Mai ise bu kararın çok yanlış olduğunu ailenin bir varis beklediğini bu varisin asla Kanha veya Mukta olamayacağını söyler.   vermediğini söyleyerek kararlarını zorlamamasını istedi.

Mai eğer İşça ve Veer bu kararlarından dönmezse aileden hiç kimsein bu çocukları sevmeyeceğini ve ilgi göstermeyeceğini söyler.

Jogi ve Divya Tapasya’yı ziyarete gelirler. Jogi bakmak için bir bebek aldıklarını görmekten çok mutlu olur ve RAdhod’un da bu bebeği kabul edip etmediğini sorar. Radhod ise kabul ettiğini açıklar.

Mai ise bir bebekleri varken de bu çocuklar ile ilgilenebileceklerini ancak kararları değişmezse çocuk sahibi olmak için geç olabileceğini söyler. Mai sonra İşça’nın bir günah işlemiş olabileceğini cinlerin ona musallat olduğunu düşünür ve İşça’ya söyler. İşça ağlamaya başlar ve Tapasya’ya Mukta’yı vermeyi düşündüğünü bu yüzden bunların başına gelmiş olabileceğini anlatır. Kördüğüm 5 Şubat fotoğrafları 4

Rathod çocukla oynarken Nani, İşça’nın bir oğlu olduğunu Tapasya’ya anlatır. Tapasya, İşça’dan bahsettiği için Nani’ye bağırır.

Nani İşça’nın bebeğinin öldüğünü anlatır ve Tapasya şok  olur.

İşça beşikte Mukta’yı bulamayınca şok olur ve  her yerde onu arar ancak bulamaz; bu sırada Mai çocuğu alır ve Damini’ye götürür. Mai Daminiye İşça ve Veer’in aldığı sapık karardan bahseder. Damini ise bu karara saygı duyduğunu anlatır. İşça sonunda Muka’ya kavuşur.

Kördüğüm 5 Şubat Fotofragman

Foto fragmanda Kördüğüm 6 Şubat özetinden bazı tüyolar vardır. Gelecek bölümü merak edenler fotoğrafın altında ki tüyoları okuyabilir.

Kördüğüm 5 Şubat FRagmanı

Kördüğüm 5 Şubat Özeti 183. Bölüm Fragmanı Mai’nin Planı (2 Yorum)

  1. Tapu kına yakarsın artık bi….. bundelâ ailesi de ne nankör ne bencil şeyler ya ah içça ah iyilik bilmez nankörlerin eline düşmüşün .