Kördüğüm 183. Bölüm Özeti 5 Şubat Fragmanı Zor Karar

Kördüğüm 183. Bölüm ile 5 şubat pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 183. Bölüm’de İşça ve Veer çok önemli bir karar alacak. Bu karar her ne kadar Veer’i memnun etmese de İşça’nın yanında olmak için kabul etmek zorunda kalacak. İşça bu karar ile yanında ki çocukları düşünürken Veer’i ve kendisini yok saydığını unutacak.

Kördüğüm 183. Bölüm Özeti uzun olması sebebi ile iki parçaya ayrılmıştır. Bu özet Kördüğüm 183. Bölüm Özetinin 1. kısmıdır. Kördüğüm 183. Bölüm Özeti 2. kısmı için tıklayın Kördüğüm özet

Kördüğüm 183. Bölüm Özeti 1. Kısım

Veer Mai’ye eğer çocuklarımı istemiyorsanız bende eşimi alır bu evden giderim diye rest çeker. Bu sırada Dadaji devreye girer ve Veer’e ne çocukların ne de kendisinin bir yere gidemeyeceğini burasının çocuklarında evi olduğunu söyler.Kördüğüm 183. Bölüm Fotoğrafları 1 1

Puşkar ise elinde bir çanta Nani’den kaçmaya çalışıyor; ancak Nani onu yolda buluyor. Nani bulur bulmaz bi Puşkar’ı herkesin içinde dayaktan geçriyor. Rohini ise Puşkar’ın durumundan bahsediyor ev halkına.

Divya ve Tapasya ise telefonda konuşuyor ve Divya’ya bebekten bahseden Tapasya Radhod’un da bebeği kabul ettiğini anlatır. Veer, İşça’ya Kahna ve Muktha’nın kendilerine ihtiyacı olduğunu söyler. İşça çocuklar konusunda Veer’e güvencinin tam olduğunu söylüyor.

İşça Veer’e ayrımcılık olacağı için yeniden bir bebek yapmayı istemediğini söyler. Veer ise bu karara saygı duyduğunu belirtir. Nani Tapasya’ya bırak bebeğe hizmetliler baksın der ama Tapasya onların kendisi gibi bebeğine hizmet edemeyeceğini söyler.  Nani bebeği kaçırırken onun sokak çocuğu olmasını isterken şimdii Tapasya’nın bebeğe krallar gibi bakacağını anlar. Bu durum hakkında bir şeyler yapmalıdır.

Mai destek olmak için balkonda duran İşça’nın yanına gider. İşça’ya Allah’ın onlara yeni bir bebek vereceğini söyler. İşça ise Veer ile aldıkları karadan bahseder. Bu sırada Mai duydukları karşısında şok olur.

Kördüğüm 183. Bölüm Foto Fragman

Özette yer almayan detaylar ve bir sonraki bölüm ile ilgili tüyolar fotoğraflara tıkladığınızda fotoğrafların altında yer almaktadır.

Kördüğüm 183. Bölüm Fragmanı