Gaddar Dizisi Aydan Kimdir? Sümeyye Aydoğan Sevgilisi

Gaddar Dizisi Aydan Kimdir?  FOX TV ekranlarında yeni sezonda izleyicisi ile buluşan Gaddar dizisinde Aydan karakterine güzel oyuncu Sümeyye Aydoğan hayat veriyor. Aydan, Levent’n partneridir.

Yeni sezonda FOX TV ekranlarında yayımlanacak Gaddar dizisi oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Fatih Berk Şahin, Onur Saylak, Neslihan Yeldan gibi isimler yer alıyor.

Gaddar Dizisi Aydan Kimdir?

Uzun zaman sonra dijitalden televizyon ekranlarına dönen Çağatay Ulusoy Gaddar dizisinde erkek başrol olarak yer alıyor. Merakla izlenen dizinin kadın başrol oyuncusu ise Duy Beni dizisi ile çıkış yakalayan, 1999 Doğumlu güzel oyuncu Sümeyye Aydoğan oldu. Sümeyye Aydoğan dizide Aydan karakterine hayat veriyor. Aydan, Levent ile partner olacak.

Sümeyye Aydoğan Kim?

Son olarak Gaddar dizisinde Aydan karakterine hayat verecek Sümeyye Aydoğan 2 Nisan 1999 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 24 yaşının içinde olan güzel oyuncu 168cm boyunda ve 55kg ağırlığındadır. Aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından profesyonel oyunculuğa yönelen Sümeyye Aydoğan 2020 yılında yayımlanan Aile Hükümeti filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Duy Beni dizisinde canlandırdığı Melisa karakteri ile de popüler bir isim haline gelmiştir.

Sümeyye Aydoğan Dizileri

  • Gaddar- Aydan
  • Dönence- Gece
  • Taçsız Prenses- Yağmur
  • Duy Beni- Melisa
  • Sadakatsiz- Ceren
  • Kahraman Babam- Menekşe

Sümeyye Aydoğan Boyu Kilosu

1999 doğumlu güzel oyuncu Sümeyye Aydoğan 168cm boyunda ve 55kg’dır.blank

Sümeyye Aydoğan Sevgilisi

İnstagramda @sumeyyeaydogan_ kullanıcı adıyla yer alan güzel oyuncunun yaklaşık 1.5 milyon abonesi bulunmaktadır. Atakan Hoşgören ve Caner Toçu’nun ismi geçse de oyuncunun sevgilisi yoktur.

Gaddar Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Gaddar Dizisi Aydan Kimdir? Sümeyye Aydoğan Sevgilisi (1 Yorum)