Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosu belli oldu. BKM Filmin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Nilsu Berfin Aktaş, Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan birlikte yer alacak. Show Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanması beklenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi  dizisinin yönetmeni Altan Dönmez olacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi  dizisinin senaryosunu Tükenmezkalem Film ekibi yazacak. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin çekimleri İstanbul da haziran 2022 de başlayacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Konusu: Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde bir mafya babasının tüm pis işlerine tövbe etmesi ve yeni bir hayata başlamak için kimlik değiştirerek bir okulda öğretmenliğe başlamasını anlatacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları

Ertan Saban (Sadi Payaslı)

Ertan Saban Gelsin Hayat Bildiği oyuncu kadrosunda başrolde yer alacak olan Ertan Saban 1977 de Yugoslavya da dünyaya gelmiştir. 45 yaşında olan Ertan Saban Makedonya Devlet Konservatuarında tiyatro eğitimini tamamlamıştır. Son yıllarda Gel Dese Aşk, Şeref Bey ve Avlu gibi dizilerde yer alsa da Ertan Saban özellikle Elveda Rumeli ve Sakarya Fırat dizileri ile tanınmıştır. 1.85 metre boyunda, 82 kilo ağırlığında olan Ertan Saban oyuncu Ebru Özkan ile evlidir. Ertan Saban ve Ebru Özkan çiftinin Biricik isminde bir kızları vardır.

Sadi Payaslı kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan bir öğretmendir. Sadi Payaslı Karabayır Lisesi’nde hapishaneden yeni çıkan beş genç ile karşılaşır ve onlara hayat hocalığı yapar. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncusu olarak ertan saban da yer alacak

Özge Özberk (Derya)

1976 da İstanbul da dünyaya gelen Özge Özberk 48 yaşındadır. Özgür Özberk Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi alan Özge Özberk İstanbul Üniversitesinde İşletme bölümü mezunudur. Bizimkiler dizisi tanınan Özge Özberk Kalbimdeki Deniz, Bir Annenin Günahı, Koca Koca Yalanlar dizilerinde yer  almıştır. Özge Özberk Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadın başrol oyuncusu olmuştur. Özge Özberk Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Derya karakteri ile yer alacak.

Özge Özberk gelsin hayat bildiği gibi oyuncusu olacak

Devrim Özkan (Songül)

Seksenler dizisi ile tanınan Devrim Özkan 1996 Muğla doğumludur ve 26 yaşındadır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Devrim Özkan son dönemde Vatanim Sensin, Vuslat ve Mevlana gibi dizilerde yer almıştır. Devrim Özkan 1.68 m. boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Devrim Özkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda yardımcı kadın başrol oyuncu olarak yer alacak

Devrim Özkan Gelsin hayat bildiği gibi kadın başrol oyuncusu olacak

Nilsu Berfin Aktaş (Gizem)

Nilsu Berfin Aktaş Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin kadın başrol oyuncusu olacak. Kuzey Yıldızı dizisinde hayat verdiği Gökçe karakteri ile akıllarda yer edine Nilsu Berfin Aktaş 1998 Ankara doğumludur ve 24 yaşındadır. Geleceğin Starı yarışması ile ilk kez televizyonda yer alan Nilsu Berfin Aktaş 1.70 metre boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Nilsu Berfin Aktaş Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda Gizem karakteri ile yer alacak.

Nilsu Berfin Aktaş gelsin hayat bildiği gibi dizisi oyuncusu oldu Ertan SAban'a sevgili olacak

Burak Demir (Oğuz)

Son dönemde Arıza ve Son Nefesime Kadar gibi dizilerde yer alan Burak Demir ilk kez Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda Oğuz karakteri ile yer alacak. 3 Kasım 1978 Ankara doğumlu olan Burak Demir 44 yaşındadır. Bilkent Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Burak Demir 178 cm boyunda ve 72 kg ağırlığındadır. Burak Demir özellikle Şevkat Yerimdar dizi ve filmi ile çok tanınmış ve sevilmiştir. Burak Demir 1.77 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Burak Demir’in Bikem Öğünç ile 5 yıllık bir evliliği vardır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncusu olarak burak demir dizi de oğuz karakterine hayat verecek

Mustafa Açılan (Araz)

Mustafa Açılan 1987 de dünyaya gelmiştir ve 35 yaşındadır. son olarak Çocuk, Babamın Günahları, Bir Zamanlar Çukurova  ve Maria Mustafa dizilerinde yer alan Mustafa Açılan son dönemde bir çok dizinin kötü karakterini başarı ile canlandırmıştır. Mustafa Açılan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Araz isminde başa bela bir klasik araba tutkunu gence hayat verecek.

mustafa açılan gelsin hayat bildiği gibi dizisinde ipi sapı olmayan bir adam olacak

Ayşe Kırca (Yeliz)

Ayşe Kırca Oya Başar ve Levent Kırca’nın evladıdır. Alemin Kıralı dizisinde çocuk oyuncu olarak yer alan Ayşe Kırca Sol Yanım dizisi ile önemli bi oyunculuk deneyimi yaşasa da Yeliz karakteri ile yer alacağı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Ayşe Kırca için çok özel olacak. Ayşe Kırca 2 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur.

gelsin hayat bildiği gibi gelsin dizisinde yeliz karakteri ile Ayşe Kırca yer alacak

Özgü Delikanlı (Mert)

Özgü Delikanlı 1 Ocak 1996 Berlin doğumludur ve 26 yaşındadır. Şuanda Bahçeşehir Üniversite’sinde Sinema Televizyon bölümünü bitirmiş aynı zamanda da üniversitede yan dal olarak psikoloji eğitimi almaktadır. Özgü Delikanlı Gelsin Hayat Bildiği gibi oyuncu kadrosunda Mert karakteri ile karşımıza çıkacaktır.

Özgü Delikanlı gelsin hayat bildiği gibi dizisinde yer alacak

Onur Özer (Zülfikar)

Onur Özer 1993 İstanbul doğumludur ve 29 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Medya ve İletişim bölümü mezunudur.Onur Özer bilinmeyen sanatçıdır

Deniz Sarıkaş (Ozan)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ozan karakteri ile yer alacak Deniz Sarıkaş 2000 doğumludur ve 22 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat merkezin de eğitim almıştır. Socia ajansın oyuncusudur. socia ajansa bağlı çalışan deniz sarıkaş oyuncu gelsin hayat bildiği gibi

Sanem Babi (Aylin)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin Aylin’i olarak dikkatleri çekecek Sanem Baba Seraphatipoglu ajansın oyuncusudur. Sanem Babi 23 yaşındadır ve Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur 170 cm boyunda ve 52 kg ağılığındadır. Sanem Babi gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde sosyal medya fenomeni bir kıza hayat verecek.

Sanem Babi oyuncu olarak GElsin hayat bildiği gibi dizinde yer alacaktır

Yeşim Çelebi (Sanem)

Daha önce Yeşim Çelebi’yi Kırık Hayatlar dizisinde hayat verdiği Esin karakteri ile tanımıştık. Londra Müzik ve Dramatik Sanat Akademisi mezunudur.  Aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir. Yeşim Çelebi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizsinde hayat vereceği Sanem karakteri ile çok önemli bir fırsat yakalamıştır.

yeşim çelebi oyuncu oalrak gelsin hayat bildiği gibi dizisinde yer alacaktır

Rojbin Erden (Melek)

Trust menajerlik il çalışan Rojbin Erden istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı mezunudur. Modellik ile de ilgilenen Rojbin Erden ilk oyunculuk deneyimini Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ile yaşayacaktır. rojbin erden oyuncu olarak Gelsin hayat bildiği gibi yaz dizisinde yer alacak

Ali Berge (Can Çoban)

Son olarak Son Nefesime Kadar dizisinde Hayri karakteri ile izlediğimiz Ali Berge Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda da boy gösterecek. Ali Berge Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Can Çoban karakterine hayat verecek.

blank

Melisa Bostancıoğlu (Sevda)

Güzel oyuncu Melisa Bostancıoğlu tiyatro oyunculuğundan sonra ilk kez Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında bir anacastta yer alacak.

blank

Furkan Murat Uğur (Bora)

Furkan Murat Uğur ilk kez Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinde oyunculuk deneyimi yaşayacak.

furkan murat uğur Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi oyuncusu oldu ilk dizisi

Murat Göçmez (Vural)

Son olarak Barbaroslar dizisinde hayat verdiği Horozcu karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Murat Göçmez Gelsin Hayat Bildiği gibi oyucusu olarak ekranlarda yer alacak.

Murat Göçmez Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncusu olarak dizi de yer alacak

Sercan Gülbahar (Yaver)

Sercan Gülbahar 14 mayıs 1982 Diyarbakır doğumlu oyuncudur. Haliç Üniversitesinde oyunculuk dersleri alan Sercan Gülbahar 40 yaşındadır. Sercan Gülbahar daha önce Hayaller ve Hayatlar ve Kalbimdeki Deniz dizilerinde yer alma başarısı göstermiştir. Sercan Gülbahar Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Yaver’i oynayacaktır.

Sercan Gülbahar gelsin hayat Bildiği gibi oyuncusu oldu dizi de yaver karakter ile yer alacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir.