Gençliğim Eyvah Dizi Yorumları Nasıl Buldunuz? Eksiği Fazlası?

Gençliğim Eyvah dizisinin ilk bölümü izledik; tabi ki dizilerin sadece ilk bölümlerini izleyip yorum yapmak doğru olmaz ama ilk bölüm diziler için en önemli olan kısmı. Bir çok yapımcı yeterince etkili bulmadığı ilk bölümü çöpe atıp tekrar çekiyor. Peki Gençliğim Eyvah dizisinin ilk bölümü nasıldı?

Bir izleyici bir diziye bağlanıp bağlanmayacağına genelde ilk bölüme bakarak karar veriyor. Gençliğim Eyvah dizisi ile ilgili sosyal medya yorumlarını da sizleri için değerlendirdik. İşte Gençliğim Eyvah dizisinin karnesi

Gençliğim Eyvah Dizi Yorumları

Yaptığımız analizlere göre Gençliğim Eyvah dizisinin ilk bölümün tamamını izleyen yaklaşık 3 milyon izleyicinin %80 diziyi beğenmiş ve bir yaz dizisi olarak başarılı bulmuş.

Geriye kalan %20’lik izleyici ise Gençliğim Eyvah dizisini klasik yaz dizisi ve klasik senaryo olarak değerlendirmiş ve farklı bir dizi olarak görmemiş. Bu durumda Gençliğim Eyvah dizisinin ilk bölümünde alınan 3.85 reyting için ilerleyen haftalarda 5 ve üzerine çıkacak diyebiliriz.

Özellikle 15 haziran da Gençliğim Eyvah dizisinin Sefirin Kızı ve Survivor gibi rakipleri olduğu ve bu rakiplerin temmuz başı itibari ile ekranlarda olmayacağı değerlendirildiğinde bu durumda Gençliğim Eyvah dizisi reytingleri 6’nın üzerine çıkabilir; Atv zaten Gençliğim Eyvah dizisinin yeni sezonda en azından elinde ki yeni dizilerin hazır hale geleceği kasım ayına kadar devam etmesini istiyor bu nedenle de diziyi boş günlerinden biri olan pazartesine koydu.

Gençliğim Eyvah dizisini nasıl buldunuz

Gençliğim Eyvah Dizinin Eksiği Ne?

Gençliğim Eyvah ismi talihsizlik olmuş; Gençliğim Eyvah dizisinde Arif ve Zekeriya ustalar gençliklerinde bir gecelik bir ilişki yaşamışlar ve ikisinin de birer oğlu olmuş; her ne kadar başlarda hem Arif hemde Zekeriya yıllar sonra bilmedikleri bir evlatları çıktığı için üzülse de zaman geçtikçe göreceğiz ki Arif de Zekeriya da Zola ve Çavi gibi evlatları olduğu için çok memnun olacaklar.

Sizlerin kimse Çavi gibi oğlu olsun istemez dediğinizi duyar gibiyim; ilerleyen bölümlerde göreceksiniz ki Çavi hırsızlığı bırakacak ve iyi bir oyuncu olacak.

Ekin Mert Daymaz’ın Oyunculuğu Bir Kez Daha Eleştiri Aldı

Oyunculuk zor iş; kimse oturduğu yerden sanat icra eden oyuncuların sanatlarını eleştiremez ancak sosyal medyada izleyicilerin ortak eleştirilerinden biri Ahmet Asmalı olarak karşımıza çıkan Ekin Mert Daymaz’ın durgun oyunculuğu olmuş. Ekin Mert Daymaz’ı eleştiren izleyici Cengiz Bozkurt  ve Levent Ülgen’in oyunculuklarına bayılmış. Ayrıca Veysi karakteri ile karşımıza çıkan Kemal Uçar Suzan olarak ekranlarda yer alan Bahar Süer’in de hem karakteri hemde oyunculuğu beğenilmiş.

Gençliğim Eyvah yorumlarıGençliğim Eyvah Dizisinin Fazlası, Artısı Ne?

Klasik romantik komedi yaz dizileri yerine romantik komedi yükselişte artık izleyici yaz dizisi denilince cıvıl cıvıl komedi dizisi bekliyor. Erkenci Kuş ve Çilek Kokusu tarzı diziler artık izleyicinin yazın izlemek dizilerden değil. Erkenci Kuş ve Çilek Kokusu tarzı diziler de iki aşklar izleyiciye inandırıcı gelmiyor. Artık izleyiciler yaz konseptini farklı izlemek istiyor.

Gençliğim Eyvah Dizisini Siz Nasıl Buldunuz?

Gençliğim Eyvah dizisi ile ilgili yorumlarınızı bizlere yazın. Bizler de Gençliğim Eyvah  dizisinin ilerleyen bölümlerinde yorumlarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler

Gençliğim Eyvah Dizi Yorumları Nasıl Buldunuz? Eksiği Fazlası? (4 Yorum)

  1. azranın zolaya davranışları çok kötü bir umut veriyor sonra bırakıyor ve çok da açık giyiniyor rahatsız edici

  2. ATV nin birçok dizisin de olduğu gençliğim eyvah dizisinde de toplumun her kesiminin hassasiyetine özen gösterilmemiş malesef Azra rolündeki oyuncu çok açık giyiniyor rahtsız edici, bu kanaldan bunu beklemiyoruz

  3. ATV deki gençliğim eyvah dizisini izleten arif usta zekeriya usta hacer hanım çavi ve zola diğerleri belkide senaryoları iyi değil pek beyenmedim. çok basit hareketler bunlar yeşilçam türk filmleri bile daha profesyonel. Ama dizinin ilk 4 bölümü sağlam yazmızlar. çok beğendim. daha sonrası vasat altı. hele 13. bölüm tamamen zaman kaybı.diziyi aslında biraz olaylar fazla ve hareketli aksiyon sahneli yapsalar. daha iyi olur. böyle giderse dizi çöker. millet oyuncuların kalitesi ve pandemi sürecinden dolayı bu kadar izliyor. yani dizinin senaryosu 10 yaşındaki çocuğun hemen tahmin edeceği değilde biraz sıra dışı sağlam gülmekten karın ağrıtan bir dizi olması lazım. ama böyle yapmazlarsa bu kadroya ve diziye yazık ederler.

  4. Güzel sempatik Güzel Dizi Onun dışında Ekin Mert Daymaz hiç güzel değil bence diziden çıksın Onun içindekiler güzel oyunlar var onlar kalsın dizi tutulur İnşallah