Exatlon Challenge Türkiye’yi Kim Kazanır? Şampiyonu Kim Olur?

Exatlon Challenge Türkiye 3 temmuz 2020 cuma günü Netflix ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Türkiye de sosyal medyadan ünlü olan isimlerin yarışacağı Exatlon Challenge Türkiye yarışmacılarını hepimiz yakından tanıyoruz. Exatlon Challenge Türkiye yarışmasında sunucu olacak isimler ise Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak olacak.

Exatlon Challenge Türkiye yarışmasında 8 erkek ve 8 kadın yarışmacı yarışacak; her ne kadar biz sizlere yarışacak desek de Exatlon Challenge Türkiye çoktan Dominik Cumhuriyetinde çekildi ve bitti; ancak Netflix’te Exatlon Challenge Türkiye yeni yayına girecek.

Exatlon Challenge Türkiye’de açlıkla da mücadele edecek yarışmacılar aynı zamanda korkuları ile de mücadele edecek; kimi zaman yılanlar ile kimi zaman da akrepler ile mücadele edecek Exatlon Challenge Türkiye’yi sadece bir isim kazanacak.

Exatlon Challenge Türkiye Büyük Ödül Ne Kadar?

Exatlon Challenge Türkiye’yi kazanan yarışmacı için şuanda bir büyük ödül belirtilmedi ancak tahminlerimize göre Exatlon Challenge Türkiye de büyük ödül 500.000 TL olabilir zira yapım Netflixte yayınlandığı için çok yüksek bir gelire sahip olamayacak. Exatlon Challenge Türkiye Şampiyonu Kim Olur

Exatlon Challenge Türkiye Şampiyonu Kim Olur?

Exatlon Challenge Türkiye yarışmasında izleyicilerin oyları ne yazık ki geçerli olmayacak yani sms oylaması olmayacak çünkü şuanda Exatlon Challenge Türkiye’yi kazanan bir isim var ancak bu isim gizli tutuluyor; biz ancak Exatlon Challenge Türkiye bittiğinde kazanan ismi öğrenebileceğiz; ancak güç ve bireysel performansa bakıldığında hangi ismin Exatlon Challenge Türkiye’yi kazanacağını tahmin edebiliriz.

Exatlon Challenge Türkiye de en çok dikkat çeken yarışmacılardan biri araba tanıtım ve analiz videoları ile dikkat çeken Doğan Kabak olacak. Doğan Kabak daha önce Toyota Türkiye’nin ekran yüzü olmuş ve milyoner olmayı başarmıştı.

Benim Exatlon Challenge Türkiye de favorim vücut geliştirme videoları çekerek ünlü olan Furkan Kaya oldu. Furkan Kaya oldukça kaslı bir vücuda sahip aynı zamanda dengeli de bir insan. Korkusuz bir yapısı olan Furkan Kaya oldukça da hızlı bir yarışmacı. Furkan Kaya Exatlon Challenge Türkiye parkurlarında başarılı olabilecek nadir sosyal medya fenomenlerinden biri. Furkan Kaya sosyal medyada Ağır Sağlam ismini kullanıyor.Exatlon Challenge Türkiyeyi kim kazanır

Exatlon Challenge Türkiye’den ilk elenecek ve başarısız olacak isimlerden biri bence Hayrettin her ne kadar Survivor 2020 de komedyan Ersin Korkut olmuştu; ancak Ersin gibi komedyan olan Hayrettin  bence Exatlon Challenge Türkiye’den başarısız olarak dönecek isimlerden biri.

Exatlon Challenge Türkiye’ye Şampiyonu Kim Olur?^

[poll id=”4″]

Etiketler

Exatlon Challenge Türkiye’yi Kim Kazanır? Şampiyonu Kim Olur? (2 Yorum)