Masum 108. Bölüm Özeti 8 Temmuz Urmi’nin Kirli Planı

Masum dizisinde Raşi Hetal gibi melek birisini kızdırmayı başarmış ve evden kovulmuştu. Hetal Raşi yüzünden depresyona girmişken Gopi idolün karşısında hıçkıra hıçkıra Raşi için ağlıyordur. Gopi bunu saflığından yapsa da başkalarını üzeceğini hiç düşünmüyor. Yıllarca ona eziyet etmiş Urni ve Raşi için bu kadar göz yaşı dökmesi anlatılacak gibi değil. Masum 8 Temmuz Özeti başlıyor.

Masum 108. Bölüm Özeti

Koki Gopi’den ağlamayı kesmesini ister. Raşi gerçeğini sakladığı için onu bir kere daha uyarır. Bu sırada kapı çalar. Kapıda bir çok misafir toplanmıştır. Jigar ile Raşi’nin evlilik yol dönümü için geldiklerini söylerler. Koki onlara sağlık ile ilgili küçük bir problem olduğunu söyler. Misafirler giderken Hetal ilk kez böyle bir şey için yalan söylediklerini belirtir. Hetal ve Jigar’ın odasına giden Gopi onların bir şey yemelerini sağlarken Ahem de Jigar’ın moralini düzeltmeye çalışır.

Urmi Raşi’nin eve gitmesini sağlamak için yeni bir plan düşünür. Koki Hetal’i sakinleştirmeye çalışırken kapı zili duyulur. Koki ve Hetal kapıya birlikte çıkarken karşılarında Raşi ve Urmi’yi görürler. Koki Raşi’nin bu evdek çıktığını ve giremeyeceğini söylerken Urmi de kızını savunur. Ancak Koki Modi kapısı sizlere kapandı diyerek onları bir kere daha kovar.

Urmi dışarı çıkar ve yere yatar. Onlar eve alana kadar kapıda yatacağını söyler. Gopi dışarı çıktığında Urmi’yi yatarken görür ve ondan kalkması için yalvarır. Urmi her şey senin yüzünden oldu diyerek onu azarlar ve Koki’nin gelmesini ister. Aksi halde kalkmayacaktır. Gopi içeri girer ve Urmi ile Raşi’nin gitmediklerini söyler. Urmila yerde yatmayı sürdürürken komşular da birikmeye ve Modi ailesini eleştirmeye başladılar. 1 2020 06 22T203846.641

Koki ve ailesi dışarı çıkarlar. Koki ne yaparsa yapsınlar onları eve almayacağını söylerken Urmi bu kadar pes etmeyeceğini düşünür. Koki biriken kalabalığı dağıtırken Urmi ve Raşi sap gibi kalakalırlar. Modi ailesi eve girerken Urmi yatmayı sürdürür. Geç saatlerde Gopi hala kapının önündedir. Koki ondan kapıları kapatmasını isterken Gopi gizlice Urmi ve Raşi’ye bakmaya gider. Koki de onu takip eder.

Raşi svrisineklerden rahatsız olduğunu söyler ve eve gitmelerini ister. Urmi bir ses geldiğini söylerken Koki’nin ajan gönderdiğini ve gidip gitmediklerini kontrole geldiğini söyler. Urmi ve Raşi Gopi’yi gördüklerinde Koki’nin sesi duyulur. Koki Gopi’ye onların içinde biraz utanma varsa evlerine gideceklerini söyleyerek Urmi’ye mesaj gönderir. Gopi kapıları kapattığında Urmi ve Raşi şoktadır.2 2020 06 22T203847.379

Raşi ve Urmi’nin soğukta kapıda beklemeleri Gopi’yi rahatsız ediyor. Gopi yatakta bunları düşünürken Ahem ona ne olduğunu sorar. Gopi Raşi ve Urmi’nin dışarda kalırken kendisinin yatağında olduğunu ve rahatsız olduğunu söyler. Ahem bunu annem düşünür şimdi sen dinlen diyerek azarlar. Raşi 4 saat geçtiğini ve kimsenin gelmediğini söylerken Urmi şimdi eve gideceklerini ve sütçü gelmeden geri geleceklerini söyler. Anne kız evin yolunu tutarlar.

Saat beşte yeniden Modi evine geri gelirler. Urmi Raşi’den kollarını bilerek incitmesini ister. Hetal Urmi ve Raşi’nin kapıdan ayrılmadıklarını görünce endilenir. Koki ondan endişelenmemesini isterken kapı zili çalar. Kapıda polisleri gören Modi ailesi şaşırır. Polis onları Raşi’ye zor kullanmak suçlar. Raşi kolundaki çizik ve morlukları gösterir. Gopi Raşi’den yalan söyleyerek işleri zorlaştırmamasını isterken Raşi annesinin bir şey düşündüğünü söyler.3 2020 06 22T203845.702

Kokile kapıda bulunan kameraların her şeyi açıklayacağını söyler. Modi ailesi ve polis birlikte kameranın olduğu yere giderler. Kameralar çiçeklerle süslendiğini gören aile şok olur. Zira onlar Gopi Navrati için süslemişti.  Masum 8 Temmuz Özeti sona erdi.