Maria İle Mustafa Nadire Kimdir? Ezgi Çelik Kim?

Ntc Medya’nın yapımcılığını üstleneceği ve eylül ayında ekranlara gelecek Maria İle Mustafa  dizisinin oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı. Maria İle Mustafa dizisinin oyuncu kadrosunda Hilmi Cem İntepe, Jessica May, Tamer Levent Alpay Atalan Haki Biçici Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi önemli isimler yer alıyor. İzleyici Maria İle Mustafa  dizisi kadrosunda yer alan başrol oyuncularını tanısa da başrolde yer alan genç oyuncu Ezgi Çelik’i tanımıyor.

Maria İle Mustafa dizisinde Ezgi Çelik Nadire isminde bir kıza hayat verecek ve Nadire dizinin senaryosunun tam odak noktasında yer alacak. Maria İle Mustafa seçmelerine katılan bir çok profesyonel oyuncu arasından yeteneği ve güzelliği ile sıyrılan Ezgi Çelik Maria İle Mustafa dizisinden sonra oldukça tanınan bir oyuncu olacak gibi.

Maria İle Mustafa Nadire Kimdir?

Nadire Mustafa’nın ablasıdır. Ziraat mühendisidir. Halil ile evlenmiş mutlu bir evliliği varken kocasının ölümü ile sarsılmıştır. Halil’in Yalçınoğlu ailesinin kızı Gonca ile Nadire’nin kocası Halil’in arasında bir yasak aşk yaşanmış bu yasak aşk sonunda Gonca hamile kalmıştır. Nadire’nin ise bir çok şeyden haberi yoktur.

Nadire kocasını kendini korumak için öldüren Nihat’a karşı öfke ile doludur. Maria Ile Mustafa Nadire kimdire resimleri

Ezgi Çelik Maria İle Mustafa dizisinde Nadire isminde güçlü bir kadına hayat verecek. 30’lu yaşların ortasında olan Nadire dizi de güçlü bir adam olan Tamer Levent’in kızını olarak karşımıza çıkacak. Aşklarında bir türlü doğru adamı bulamamış Nadire hala doğru adamı aramaya devam etmektedir. Maria İle Mustafa Nadire

Ezgi Çelik Kimdir?

Söz dizisinin Yüzbaşı Songül’ü olarak tanınan Ezgi Çelik 6 Ağustos 1984 İstanbul doğumludur ve 36 yaşının içindedir. 1,67 m ve 56 kg olan Ezgi Çelik Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunudur ve uzun yıllardır tiyatro sahnelerinde sanatını icra etmeye devam etmektedir.

Daha çocukken sinema filmlerinde yer alan ve 25 yılı aşkın süredir sanat hayatının parçası olan Ezgi Çelik ilk defa Maria İle Mustafa dizisinde yardımcı başrol olma şansı yakalamıştır. Bu şansı iyi değerlendirmek isteyen Ezgi Çelik daha önce Arka Sokaklar, Asi, Bu Kalp Seni Unutur mu? ve Dayan Yüreğim gibi bir çok dizi de yer almış ancak beklediği çıkışı yakalayamamıştır.

Ezgi Çelik Promo menajerlikten Elif Akça ile çalışmaktadır. ezgi çelik kimdir resimleri