Geride Kalan Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kanal D yeni sezon için yedek projeler hazırlamaya devam ediyor. 2018 2019 yeni sezonuna Baraj, Hayat Işığım, Hayat Yolunda, Bir Litre Gözyaşı ve Koca Koca Yalanlar gibi bir çok yeni dizi ile 2018 2019 yeni sezonuna başlamaya hazırlanan Kanal D haftanın her günü bir dizi ile reyting yarışında önde olmak istiyor. Kanal D ön görülü bir planlama ile elinde ki yedi diziden erken final kararı alanlar olursa onun yerine hazırlanacak diziler içinde şimdiden çalışma başlatıyor.

İşte 2018 2019 yeni sezonunda yayınlanması beklenen ve hazırlığa başlanacak olan dizilerden biri de Geri Kalan dizisi. Geri Kalan dizisinin yapımcılığını Pastel Film’in üstleneceği dizinin yönetmenliğini ise son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisini yöneten ünü yönetmen Yasin Uslu’nun yapacağı açıklandı.

Geride Kalan dizisinin erkek başrol karakateri üzerine kurgulanacağını düşünüyoruz bu nedenle de Geride Kalan dizisi için erkek başrol arayışları itina ile devam ediyor. Medyaya düşen son haberlerde son dönemlerin ünlü yapım şirketi Patel Film’in Geride Kalan dizisinin erkek  başrolü için ünlü oyuncu Furkan Andıç’a teklif götürüldüğü söyleniyor. Bilindiği üzere  Furkan Andıç son olarak Kanal D’nin Kore uyarlaması Meryem dizisinde başrol olarak yer almış ve büyük başarıya imza atmıştı.

Geride Kalan  dizisinin hem dram yönü hemde aksiyon yönü kuvvetli bir dizi olacağı tahmin ediliyor. geride kalan dizisi

Geride Kalan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Furkan Andıç

1990 da İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu ve model Furkan Andıç 28 yaşındadır. 2016 da Altın Kelebek Ödülü almış ve en başarılı erkek başrol oyuncusu seçilmiştir. Türkiye de lise okuyan Furkan andıç lisans eğitimi için Ukrayna’yı seçti ve ekonomi bölümü okudu. Denklik sıkıntısı sebebi ile ülkeye döndü ve Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümünü okumaya başladı. n Umutsuz Ev Kadınları dizisindeki Levent rolü Furkan Andıç’a verildi ve bu rolün hakkını verdi. Dahda sonra Kaçak Gelinler adlı dizide Selim karakteri ile de kendini Türk halkına sevdiren Furkan Andıç yeteneği ve yakışıklılığı ile de yapımcıların gözdesi oldu. Asıl yükselişi ise  Kırgın Çiçekler isimli dizide hayat verdiği Gökhan karakteri ile olmuştur sonrasında Tatlı İntikam da erkek başrol olarak yer almış son olarak da Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi Meryem’de izleyici büyülemiştir. Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in erkek arkadaşıdır. Amerika da oyunculuk eğitimi almıştır. furkan andıç Geride Kalan dizisi

Geride Kalan Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)

  1. Furkanin oyunculugunu cok beyeniyorum basarili yapmacik durmuyor ve cokta yakisikli yanisi herseyi tamam en sevdiyim erkek oyunculari arasinda