Göksun Büyükkahraman Kimdir? Kaç Yaşında? İşte Bu Benim Masalım Ömür

Exxen’in yeni dizisi Bu Benim Masalım’a dahil olan ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken  Göksun Büyükkahraman geleceğin yıldız oyuncu adayları arasında gösterilmektedir. Daha önce asistan olarak ve koreografi ekibinde yer alan Göksun Büyükkahraman  ilk oyunculuk deneyimini Bu Benim Masalım dizisi ile yaşayacaktır.

Göksun Büyükkahraman Kimdir?

Göksun Büyükkahraman 1995 İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. Marmara Üniversitesinde Makine Ressamlığı eğitimi alan Göksun Büyükkahraman ressam değil oyuncu olmak ister.Goksun Buyukkahraman fotograflari

Hayalleri peşinde koşan ve oyuncu eğitimi almak için Craft Tiyatroda oyunculuk eğitimi alan Göksun Büyükkahraman tiyatro sahnelerinde ise oyunculuğun yanında yönetmen yardımcılığı ve asistanlık yapmıştır. Göksun Büyükkahraman tiyatroda Evlat ve Yeşil Arabalar Günü oyunlarında yardımcı asistan olarak görev almıştır.

Bu Benim Masalım dizisi seçmelerine katılan ve kendisine iyi bir rol kapan Göksun Büyükkahraman dizi de üniversite öğrencisi bir kıza hayat verecek. GDE Team’in oyuncularından olan Göksun Büyükkahraman yüzmeyi, spor yapmayı ve sahneleri çok sevmektedir.

Göksun Büyükkahraman Kaç Yaşında?

Göksun Büyükkahraman Bu Benim Masalım dizisinde yer aldığı sırada 26 yaşındadır. Goksun Buyukkahraman resimleri

İşte Bu Benim Masalım Ömür Kimdir?

İşte Bu Benim Masalım dizisinde Ömür Aleyna’nın en yakın arkadaşıdır. Aleyna’nın sahne korkusunu yenmesi için elinden geleni yapacak iyi bir dost olacak Ömür Aleyna ünlü olduğunda da Aleyna ile birlikte yola devam edecektir. Ömür Fatma Refet Angın lisesi öğrencisidir ve Aleyna’nın sınıfındadır.

işte bu benin masalım dizisinde ömür karakterine Göksun Büyükkahraman hayat verecek