Gönül Dağı Doktor Kenan Kimin Oğlu? Kenan Gerçekte Kim?

Gönül Dağı dizisinde doktor Kenan karakteri diziye dahil olduğu ilk günden itibaren gizemini koruyor. Yakışıklı oyuncu’nun hayat verdiği Doktor Kenan karakteri ile ilgili bir çok gerçeği size açıklamaya çalışacağız.

Gönül Dağı Doktor Kenan Gerçekte Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Doktor Kenan aslen başarılı bir genel cerrahtır. Doktor Kenan yıllardır ailesi aramaktadır; zira o evlatlık verildiği aileden gerçek anne ve babasını öğrenememiştir. Yıllar sonra Gedelli’de öz anne babası ile ilgili bir ipucu yakalar ve hemen cerrahlığı ve kariyerini bırakarak tayinin Gedelli sağlık ocağına ister.

Gönül Dağı dizisinde aslında Doktor Kenan aslen Gedellilidir. GEdelli sağlık ocağında görev yapan ebe Kenan’ı memleketinden; annesinden, babasından kardeşlerinden ayırmıştır.

Gönül Dağı Doktor Kenan Kimin Oğlu düğüncü muammerin oğludur

Gönül Dağı Doktor Kenan Kimin Oğlu?

Gönül Dağı dizisinde Doktor Kenan düğüncü Muammer ile Döndü’nün evladıdır. Bilindiği üzere Döndü ve Muammer defalarca çocuk sahibi olmaya çalışmışlar ve her zaman çocukları daha doğmadan ölmüştür. Gerçekte ise Muammer ve Döndü’nün bir erkek evladı ölmemiştir; ancak daha önce defalarca çocuk yaşamadığı için ebe bu sefer yaşayan çocuğu öldü diye göstermiş ve Döndü ile Muammer’in evlatlarını kaçırmıştır.

Gönül Dağı dizisinde Doktor Kenan Muammer ve Döndü’nün öldü sanılan ancak evlatlık verilen oğullarıdır. Bu durumda Gönül Dağı dizisinde sürekli kavga eden Doktor Kenan ile Veysel kardeştir. Daha geniş açıdan bakarsak; Kenan ile Ramazan ve Taner de amcaoğludur.

Gönül Dağı Doktor Kenan’ın Babası Kim?

Gönül Dağı dizisinde Doktor Kenan düğüncü Muammer’in oğlu ve Veysel’in de kardeşidir.