İçimizden Biri Ne Zaman Final Yapacak? Kaçıncı Bölümde Bitecek?

İçimizden Biri dizisi için final kararı alındı. Show Tv yönetimi aldığı final kararını İçimizden Biri dizisi yapımcısı Süreç Film ile paylaştı. İçimizden Biri dizisi setine gelen kara haber ile oyuncuların motivasyonu da düştü.

İçimizden Biri Ne Zaman Final Yapacak?

İçimizden Biri’nin ne zaman final yapacağı belli oldu. İçimizden Biri dizisi 6. bölümüyle 19 Ekim Salı saat 20.00 da final yaparak ekranlara veda edecek.

içimizden biri final bölümü ile 19 ekim 2021 de ekranlarda olacak.

Süreç Film yeni dizisi İçimizden Biri aldığı düşük reytingler ile yüzleşiyor. Başrollerinde Bora Akkaş ve Özge Yağız’ın yer aldığı İçimizden Biri dizisi ilk iki bölümde 2.40 reyting ile İkimizin Sırrı ve Uzak Şehrin Masalı gibi rakip dizilerin gerisinde kaldı. 2. bölümde ise Yargı dizisinin de yarışmaya dahil olması ile İçimizden Biri dizisi 7. sıraya kadar geriledi.

İçimizden Biri dizisi ilk iki bölümde 2.50 reytingi geçemedi. Hal böyle olunca Show TV yönetimi İçimizden Biri dizisinin ilerleyen bölümlerinden de ümidini kesti. Pazar akşamı PT2 de yani 20:30 23:30 arası yayınlanan tüm dizi ve programların gerisinde kalan İçimizden Biri dizisinin en önemli artısı ise düşük maliyeti.

Hem oyuncu maliyeti az olan İçimizden Biri dizisinin hem de çekim maliyeti çok düşük; bu maliyetler ile İçimizden Biri dizisi 4 reyting alıp ilk üç dizi arasında yer alsaydı yeni sezon onayı bile alırdı ancak sıralamada en geri de yer aldığı için Show Tv İçimizden Biri dizisi ile yeni sözleşme imzalamak istemeyecektir.

İçimizden Biri Ne Zaman Final Yapacak?

İçimizden Biri dizisinin 19 ekim 2021 de final yaparak ekranlara veda etmesini bekliyoruz. İçimizden Biri dizisi ne yazık ki beklenin altında kaldı bu nedenle de sözleşmesi biter bitmez ekranlara veda edeceğini tahmin ediyoruz. İçimizden Biri dizisi aslında senaryo anlamında çok sevilmişti; ancak gerçekten çok güçlü rakipleri var. Özellikle Yargı dizisi her hafta reytinglerini yükseltiyor; bunun yanında Masterchef Türkiye’nin de pazar akşamı eleme akşamı.

İçimizden Biri Kaçıncı Bölümde Bitecek?

İçimizden Biri dizisinin en az 6 bölüm yayında kalmasını bekliyoruz. İçimizden Biri  dizisi 2022’ye kalabilecek bir proje değil tabi ki reytinglerinde beklenmedik bir yükselme olmazsa. İçimizden Biri en azından Trt 1’in Bir Doğu Masalı dizisinin önünde yer alabilseydi 2022 haziran ayına kadar bari ekranlarda kalma fırsatı yakalardı. Türkiye de ne yazık ki absürt komedi beklediği değeri göremiyor.

İçimizden Biri Yeni Gelin Dizisine Benzetildi

Televizyonlarda ve dijital platformlarda her zaman farklı işler değer görüyor. İçimizden Biri dizisi Yeni Gelin dizisinin neredeyse aynısı; sadece tam tersini çekmişler; Yeni Gelim de yabancı gelin Türk damat vardı; İçimizden Biri’nde ise yabancı damat Türk gelin var; iki dizinin oyuncu kadrosu bile benzer; iki kayın baba iki dizide de aynı

İçimizden Biri ne zaman final yapacak; dizi aralık 2021 de final yapacak diye tahmin ediyoruz