İkimizin Sırrı Final mi Yapacak? Neden Final Yapıyor?

Üs Yapım yetkililerinden aldığımız kesin bilgiye göre yeni dizileri İkimizin Sırrı için final kararı aldı. Bir çok izleyici bu ani karardan sonra İkimizin Sırrı neden final yapıyor sorusunu sormaya başladı. İşte detaylar

İkimizin Sırrı Neden Final Yapıyor?

İkimizin Sırrı dizisi 8. bölümü ile 10 ekim 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek. İkimizin Sırrı dizisi için alınan final kararının arkasında Atv’nin yeni dizisini bir an önce yayına alma isteği var.

İkimizin Sırrı dizisi yerine Atv yönetimi yeni dizileri Yalnız Kurt’u yayına almayı planlıyor. 7 ağustos 2021 cumartesi günü yayın hayatına başlayan İkimizin Sırrı dizisi 8. bölümde ekranlara veda edecek. Cumartesi akşamı sezon dizilerinin de yayına bir bir başladı. Atv yönetimi ise daha fazla tutmayacak İkimizin Sırrı dizisine zaman tanımaktansa Yalnız Kurt dizisini rakip diziler iyice izleyiciyi kendisine bağlamadan başlatmak istedi.

İkimizin Sırrı dizisi yerine yayına girecek Yalnız Kurt dizisi oyuncu kadrosu için tıklayınız İkimizin Sırrı Oyuncuları

İkimizin Sırrı ne zaman final yapacak 10 ekim 2021

İkimizin Sırrı Final mi Yapacak?

İkimizin Sırrı Final mi Yapacak? soruları geliyor. Evet ne yazık ki İkimizin Sırrı 10 ekim 2021 de 8. bölümü ile final yapacak.

İkimizin Sırrı dizisi 2 – 3 gibi düşük reytingler alan bir diziydi zaten devam etmeyeceği belliydi ancak yine de Dolunay Soysert, Aras Aydın ve Leyla Feray gibi oyuncuların fanları İkimizin Sırrı dizisinin final yapmasını kabul edemiyor.

İkimizin Sırrı dizi oyuncuları ve teknik ekibi yayınlayacak dizisi olmayan Atv’nin 13. bölüme kadar sözleşme uzatabileceğini düşünüyordu; ancak Yalnız Kurt dizisi yapımcısı ekim ayı içinde yayına girebilecekilerini söyleyince İkimizin Sırrı dizisinin ömrü kısaldı.

İkimizin Sırrı Ne Zaman Final Yapacak?

İkimizin Sırrı Ne Zaman Final Yapacak? sorusunun en doğru cevabı 10 ekim 2021 cumartesi olacak.