Uzak Şehrin Masalı Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni

Uzak Şehrin Masalı dizisi için alınan final kararı açıklandı. 12 Eylül pazar akşamı daha ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan dizi için başladığı ay bitmeden final kararı alındı. Fox TV yönetimi ilk bölümünden itibaren yakında takip ettiği Uzak Şehrin Masalı dizisini 5. bölümde bitirerek bir rekora da imza atacak.

Daha ilk ayını bitirmeden Uzak Şehrin Masalı  dizisi setine kara haber geldi. Bir çok çalışan ve oyuncu arkalarında ailelerini bırakarak sanat için Kars’a gitti; ancak sanatın Fox Tv gözünde bir değeri yok. Bu nedenle 5. bölüm çekimlerini bitiren ekip final sahnesi bile yazılmadan işi bırakmak ve İstanbul’a dönmek zorunda kaldı.

Uzak Şehrin Masalı neden final yapıyor sorusuna cevap reyting düşüklüğü olacak

Bir dizinin tutmaması sebebi ile erken final yapması anlaşılabilir ama o diziyi izleyen milyonlar Umay’ın hikayesinin nasıl biteceğini merak ediyor; izleyicinin merakı ise Fox Tv’nin umurunda değil. Fox TV yeni başlatacağı El Kızı dizisinin tutup tutmayacağını merak ediyor. El Kızı dizisinde ise Uzak Şehrin Masalı  dizisi için alınan final kararı sonrası çekimler başladı. El Kızı dizisi ile ilgili daha fazla detay için tıklayınız El Kızı Oyuncu

Uzak Şehrin Masalı Neden Final Yapıyor?

Uzak Şehrin Masalı Neden Final Yapıyor? sorusunun en güzel cevabı düşük reytingler nedeniyle olacak. Zira Uzak Şehrin Masalı dizisi bir türlü 3 reytinglere çıkamadı. Bir de gün birincisi Teşkilat dizisi de yayın hayatına başlayınca Uzak Şehrin Masalı dizisi adeta çöküşe geçti.

 

Uzak Şehrin Masalı Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni (2 Yorum)

  1. Kesinlikle bitmemesi gereken bir dizi müthiş kadro ve oyunculuk varken kesinlikle bitmemeli bitirilmemeli

  2. Uzak şehrin masalı final olmasın lütfen aslıhan güner ve barış kılıcın oyunculuğu çok seviyoruz lufen final olmasın