Gönül Dağı Muammer Ölecek mi? Ali Düşenkalkar Ayrılacak mı?

Gönül Dağı dizisinin 33. bölümde düğüncü Muammer trafik kazası geçirecek ve yaralanacak. Gönül Dağı dizisinin 25 eylül akşamı ekranlara gelecek 33. bölümü izleyen izleyicinin aklında ise hep aynı soru olacak; Gönül Dağı Muammer Ölecek mi? Ali Düşenkalkar Gönül Dağı’ndan Ayrılacak mı?

Gönül Dağı dizisinde bilindiği üzere Ramazan kız kaçıracak. Ramazan’ı aramak ise amcası Muammer’e düşecek. Belediye başkanı Münir bey ile Ramazan’ın babası Hüseyin arasında tuvalet meselesinden bir anlaşmazlık çıkınca Ramazan’ın da tek çaresi başkanın kızı Asuman’ı kaçırmak olacak. Ramazan’ın nereye gittiğini bilemeyen Muammer bu iş uzayıp dallanıp budaklanmadan Ramazan’ı durdurmak isteyecek.

Muammer Ramazan’ı kasabanın her yerinde sabaha kadar arayacak. Taner ve Veysel Ramazan’ın kızı nerede sakladığını bildiği halde Ramazan’a söz verdikleri için durumu Muammer’e bildirmeyecekler. Sabaha kadar araba kullanan düğüncü Muammer sonunda Ramazan ve Asuman’ı bulacak. Dönüş yolunda Muammer uyuya kalacak ve ağır bir kaza atlatacak. Peki Gönül Dağı Muammer Ölecek mi?

Gönül Dağı Muammer Ölecek mi?

Gönül Dağı dizisinde Muammer kesin olarak ölmeyecek. Dizinin başında Muammer torununu göremeden ölmekten korkacak; bu da izleyicinin aklına acaba Muammer ölecek mi sorusunu getirecek. Gönül Dağı dizisinde Muammer ölmeyecek ve kazadan yaralı olarak kurtulacak. Ramazan da amcasının başına gelenleri duyunca her işi bırakıp kasabaya gelecek. gönül dağı muammer ölecek mi kesin olarak ölmeyecek

Ali Düşenkalkar Gönül Dağı’ndan Ayrılacak mı?

Gönül Dağı dizisinde bir kaç ayrılık yaşanacak; öncelikle diziden Serdar karakteri ile yer alan Utku Ateş ayrılacak; daha sonra diziye yeni dahil olacak ve dişçi Musa’nın kızı olan Fadime yani Cemre Melis Çınar ayrılacak ancak kesin olarak Ali Düşenkalkar Gönül Dağı dizisinden ayrılmayacak.

Gönül Dağı dizisinde Doktor Kenan karakteri ile ilgili bilmedikleriniz var. Doktor Kenan Gedelli’den birinin oğlu. Detaylar için tıklayınız Gönül Dağı Doktor Kenan Kimin Oğlu?