Güvercin Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Listesi

Güvercin dizisinin yapımcısı Pastel film Star Tv ile dizinin yayın haklarını konusunda anlaştı. Güvercin dizisinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez otururken dizide umutsuz bir aşk hikayesini anlatılacak.

Güvercin Dizisi Konusu

Güvercin dizisinde birbirine aşık farklı hayatlar yaşayan iki gencin imkansız aşıkları anlatacak. Her ne kadar umutsuz ve imkansız bir aşk gibi görünse ümidini kaybetmeyen aşıklar bakalım engelleri aşıp sonunda bir birlerine kavuşabilecek mi?

Güvercin Dizisi Oyuncuları

En son Poyraz Karayel dizisinde yer alan Burçin Terzioğlu ile en son Muhteşem İkili dizisinde yer alan İbrahim Çelikkol’un Güvercin dizisinde başrol oynayacağı medyada yüksek sesle dillendiriliyor. Daha önce Gizem Karaca ve Seçkin Özdemir’e teklif götürdüğü ancak bu ikili ile anlaşılamadığı gelen bilgiler arasında. Bakalım Burçin Terzioğlu  ve İbrahim Çelikkol ikilisi partner olmayı kabul edecek mi bekleyip göreceğiz

İbrahim Çelikkol

İbrahim Çelikkol  1982 yılında Kocaeli’nde doğmuştur. 36 yaşında olan İbrahim Çelikkol mesleğe ilk başladığı yıllarda uzun süre modellik yapmıştır. İbrahim Çelikkol aslında ilk olarak basketbol oynamıl ve Genç Milli Basketbol takımına kadar yükselmiştir.  Modellik yaptığı dönemde Osman Sınav’ın onu keşfetmesi ile oyunculuk dersleri almış  ilk olarak Pars Narkoterör filminde rol almıştır. Yeteneği ve yakışıklılığı ile izleyiciye kendisini sevdiren İbrahim Çelikkol daha sonra ki dönemde Özgü Namal ile Merhamet dizisinde yer almış ve ülkede tanınan bir jön olmayı başarmıştır. İbrahim Çelikkol Seddülbahir 32 Saat’te Mehmet karkateri ile başrol olarak yer almıştır. İbrahim Çelikkol son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat karakterine hayat vermiş ve yine kalitesini ortaya çıkarmıştır. Son olarak Muhteşem İkili dizisinde yer alan İbrahim Çelikkol’un mimar Mihre Mutlu ile mutlu bir evliliği vardır.

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu Poyraz Karagü dizisinin Ayşegül’ü olarak kendisini dünyaya tanıtmayı başarmıştır. Büyüleyici bir güzelliği vardır. 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 38 yaşındadır. İlk dizisi ise 1986 yılında çekilen Perihan Abla’dır. Burçin Terzioğlu, 1992’de Mahallenin Muhtarları dizisinde Simge rolüyle kendini göstermeyi başarmıştır. Yılan Hikayesi dizisinin Azat’ına da hayat verince artık iyice tanınan bir isim olmuştur. Daha sonra Kadın İsterse isimli dizi de Demet rolü ile karşımıza çıkmıştır. Fırtına dizisindeki Zeynep karakterine hayat vedi ve o dönüm en yakışıklı isimlerinden Murat Yıldırım ile hem başrolü paylaştı hemde evlendi. Ezel dizisinde Azad karâkateri ile harikalar yarattı. Son olarak internet dizisi olan Hakan: Muhafız Dizisinde Rüya karakterine hayat vermiştir.

Gizem Karaca

1992 yılında İstanbul’da hayata Gizem Karaca şuanda 27 yaşındadır. Son dönemde Gizem Karaca’nın hakkında bir çok spekülatif haberler çıksa da Gizem Karaca tartışmasız Türkiye’nin en yetenekli ve güzel kadın başrol oyuncularından biridir. Özellikle Güzel Köylü dizisinde hayat verdiği Gül karakteri ile çok sevilmiş ve ünlenmiştir. Gizem Karaca ilk olarak Eve Düşen Yıldırım dizisi ile ünlenmiş daha sonrada Benim Hala Umudum Var dizisi ile de ilk başrol deneyimi yaşamıştır.

Seçkin Özdemir

Seçkin Özdemir 25 Ağustos 1981 de İstanvul’da dünyaya gelmiştir. Red Fm de radyo programı yapan Seçkin Özdemir İstanbul ve Bodrum’da DJ olarak da görev yapmıştır. 2004 de radyo programcılığından televizyon programı sunuculuğuna geçmiştir. Televizyonda yakışıklılığı ile dikkat çeken Seçkin Özdemir oyunculuk teklifleri alınca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldığı tiyatro eğitimi almıştır. Daha sonra ise Başkent İletişim Akademisi’nde aldığı oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk başrol deneyimi Al Yazmalım dizisinde hayat verdiği İlyas karakteri ile olmuştur. Daha sonra Racon Ailem İçin dizisinde Adnan Acı Aşk dizisinde Bulut ve Kiralık Aşk dizisinde Pamir karakterleri ile hep başrolde yer almıştır. 2018 yılında Tehlikeli Karım ve Can Kırıkları dizilerinde yer almış ancak iki büyük dizi projesi de tutmamıştır. Bu nedenle de Seçkin Özdemir 2019 da yer alacağı projede çok seçici davranmaktadır.