Güz Masalı 26. Bölüm Özeti 11 Eylül Canvi Raghav İle Yakınlaşıyor

Güz Masalı dizisinde hizmetçi kadın Viraj’a Canvi’nin yaşadığını söyler ancak bu sırada müzik dinleyen Viraj bir şey anlamaz. Hizmetçi yazılı olarak Canvi’nin yaşadığını anlatmaya çalışacak. Canvi Raghav’ın telefonu vermek için geldiğini teyzeye anlatır. Teyze o zaman camı kırarak neden içeri girdi diye çıkışır. Canvi bunun da bir sebebi olduğunu ancak şimdi Raghav’ı kurtarmaları gerektiğini söyler. Güz Masalı 11 Eylül Özeti devam ediyor.

Güz Masalı 26. Bölüm Özeti

Polisler Raghav’ı serbest bırakırlar ve Sia’nın şikayetini geri aldığını söylerler. Viraj müdür ve kızı Priya’yı evine çağırır. Priya’ya nelerden hoşlandığını sorar. Priya şarkı söylemekten diye cevap verir. Viraj ondan bir şarkı söylemesini ister. Eline farkında olmadan tereyağ bıçağını alınca müdür kızından şarkı söylemesini ister. Viraj Canvi’yi düşünmeye başlar.

Raghav teşekkür etmek için Canvi’nin çalıştığı dükkana gelir. Sonunda onu görür ve karşısına çıkar. Viraj en sevdiği şarkıyı söyleyen Priya’ya övgülerde bulunurken gününü nasıl geçirdiğini sorar. Priya okula gittiğini ve yemek yapmayı sevdiğini söyler. Viraj Priya’yı Canvi ile özdeşleştirmeye çalışır. Raghav Canvi’ye teşekkür etmek için yanaşır ancak bu sırada teyze gelir ve ortalığı ayağa kaldırır. Raghav’dan çıkmasını ister. Raghav teşekkür bile edemeden çıkartıldığını söyler.11 6

Viraj kamerasını açar ve hizmetçinin Canvi’ye ait mücevherleri taktığını görür. Hizmetçi Canvi’nin resmi karşısında neden böylesine büyük evden kaçtın, hatta ölü numarası yapıyorsun diye konuşuyordur. Viraj her şeyi dinliyor. Canvi işten çıkar ve karşıya geçmekte zorlanınca Raghav elinden tutarak karşıya geçirir. Canvi teşekkür etmek için arkasına döndüğünde o çoktan gitmiştir.

Hizmetçi Canvi’nin yaşadığını bir kağıda yazar ve cebine koyar. BU sırada Viraj eve gelir. Viraj benim karımın eşyalarına nasıl dokunursun diye hizmetçinin üzerine heykeli fırlatır. Hizmetçi yere düşerken cebindeki kağıt da fırlar. Viraj ona iyi bir ders vermeyi düşünüyor. Ancak onu sadece kovmakla yetiniyor. Sonra Canvi’nin resmi karşısına geçip değişmeye çalıştığını söylüyor.22 6

Viraj ofisinde otururken Bay Malhotra ve kızı Priya gelir. Malhotra Viraj’ın hediye için gönderdiği bilgisayarı geri verir ve buna ihtiyaçları olmadığını söyler. Viraj iyice sinirlenir ancak konuşmayı tercih eder. Bu bilgisayarı Priya çok başarılı olduğu için aldım der. Malhotra zor da olsa ikna olur ve bilgisayarı kabul eder. Viraj mutlu olurken Viraj onları yemeğe çıkarır.

Canvi evin pencereleri için marangoz bulacaktır. Bunun için çalıştığı yerdeki bayanlardan yardım ister. Bayanlar teyzenin çok iyi olduğunu ancak kocasının işe yaramaz olduğunu söylerler. Canvi sinirlenir ve onlardan işlerine bakmalarını ister. Canvi geç kalınca yürüyerek eve doğru gidecektir. Yolda ondan başka kimse yoktur. Üstelik karanlık…33 6

Canvi bir grup motosikletli serserinin yanında geçer. Canvi taksi için elini kaldırsa da hiç biri durmaz. Canvi korkuyla yürürken Raghav ile karşılaşır ve ondan yardım ister. Raghav yardım yerine onu cesaretlendirir. Serserilerden biri ona musallat olunca Canvi adamı tokatlar. Adam sinirlenir ve Canvi’ye saldırır. Raghav önüne geçince adam korkarak kaçar. Canvi ona teşekkür eder. Raghav ve Canvi birlikte eve doğru giderler. Raghav onunla konuşmak ister ancak ne diyeceğini bilemez. Viraj Priya için büyük bir restoranı kapatmıştır. Priya çok etkilenir.

Güz Masalı 26. Bölüm Fragmanı

Güz Masalı 26. Bölüm Özeti 11 Eylül Canvi Raghav İle Yakınlaşıyor (2 Yorum)