Güz Masalı 27. Bölüm Özeti 12 Eylül Yeni Kurban Priya

Güz Masalı dizisinde Viraj ile Priya arasındaki samimiyet artıyor. Priya yeni Canvi olma yolunda ilerlerken Canvi de teyzenin kocası tarafından izleniyor. Amca olacak pislik adam Canvi’yi rahatsız etmeye başlar. Şimdilik masum gibi görünen olaylar ilerde kızın başını ağrıtacak. Viraj eve gelir ve yeni Canvi’yi eve getireceğini ancak eğitileceğini düşünür. Dolaptan Canvi’nin sarisini çıkarırken Doktor Rana’nın Canvi’ye verdiği telefonu görünür. Güz Masalı 12 Eylül Özeti devam ediyor.

Güz Masalı 27. Bölüm Özeti

Viraj beyaz sariyi bulup çıkarırken telefon ortaya çıkar ancak Viraj onu göremez. Viraj Bay Malhotra’yı arar ve buluşmak için onayını alır. Ardından Priya’yı arar ve ona şoförünü göndereceğini, ona bir elbise gönderdiğini ve onu giymesini istediğini söyler. Priya etkilenir.

Raghav ve arkadaşı motor tamiri yaparken arkadaşı yolun karşısında Sia’nın yürüdüğünü görür. Arkadaşı karşıya geçer ve Sia’ya bir ihtiyacın var mı diye sorar. Sia iyi bir marangoz aradığını söyler. Arkadaş aradığın kişi karşıda diyerek Raghav’ın yanına götürür. Raghav kafasını kaldırınca Sia’yı görür ve heyecanlanır. Arkadaş Canvi’ye evde olup olmayacağını sorar. Canvi bazı işler için dışarıda olabileceğini söyler. Arkadaş Raghav’ı Canvi’nin evine götürür.1 11

Priya Viraj’ın söylediği yere gelir. Viraj elindeki gülü ona verir ve cumartesi günü başka bir havası olduğunu söyler. Viraj ondan sağ elini kullanmasını ister. Priya şartlar müsaitse neden sağ elimi kullanayım diye tepki gösterince Viraj sol elini masaya bağlar ve şimdi şartların oluştuğunu söyler. Raghav pencereyi onarırken Sİa bisküvi tabağı ile gelir. Raghav’ın arkadaşı tabağı kaparken Raghav sessizdir. Sia borcunu sorar. Raghav 1200 diye cevaplar. Sia ona para verir. Raghav parayı geri iade eder. Bu camı kendisinin bu hale getirdiğini, bu yüzden de parayı geri iade ettiğini söyler ve ayrılır.

Canvi geceleyin rüyasında Viraj’ı görür ve korkuyla uyanır. BU sırada ayak sesleri duyar. Bir karartının geçtiğini görünce ayağa kalkar, salona iner. Burada bazı sesler duyan Canvi Viraj’ın işkencelerini hatırlar ve kendini dışarı atar. Amca onu merdivenlerin başında uyurken görür. Canvi çok korktuğunu söyler ve amcadan ışıkları tamir ettirmesini ister.2 11

Viraj Priya’nın Canvi’ye her şekilde benzemesini istiyor. Bu yüzden Priya’ya estetik ameliyat yaptırmayı düşünür. Bay Malhotra’yı arar ve bildiği en iyi cerrahı söylemesini ister. Ertesi gün Viraj Priya’yı arar ve ondan yemeğe gelmesini ister. Priya babasının kızabileceğini söylerken Viraj ondan merak etmemesini ister. Priya, bir şeys öylemek istediğini belirtir ancak söylemez. Viraj’In ısrarlarıyla Priya Viraj’dan hoşlandığını söyler. Viraj gülümser ve Canvi’nin resmi karşısına geçerek yeni Canvi’yi bulduğunu söyler.

Priya eve gelir ve Canvi ile Viraj’In resimlerini görerek onu özlüyor musun diye sorar. Viraj sinirlenir ancak kendini toplar ve geçmişin geride kaldığını söyler. Beni sevdiğini ispat etmek için kasede olan şeyi yemelisin der. Priya kasenin kapağını açınca hamam böceklerini görür ve korkuyla uzaklaşır. Viraj aramıza kimsenin girmesini istemiyorum. Aramız giren sadece bu hamam böcekleri olsun diyerek ondan bir tanesini ağzına atmasını ister.3 11

Priya da hamam böceklerinden birini alır ve tam ağzına atacakken Viraj eline vurur ve ona sarılır. Sadece test ettiğini söyler. Güz Masalı 12 Eylül Özeti sona erdi.

Güz Masalı 27. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz

Güz Masalı 27. Bölüm Özeti 12 Eylül Yeni Kurban Priya (1 Yorum)

 1. blank kanal 7 hırsınla hindistan dizilerini kaybedeceksin öglen saatine 2 diziyi versen verirsin ama korkaksın korkaklar vermez vermesse hindistan dizilerini yayından kaldırın dedi ki:

  kanal 7 kadar tiskindirici miyde bulandırıcı aciz bir kanal hayatta göörmedim
  kanal 7 izleyicinden eksi puanlar alıyorsun kusucam artık ucuzsun ucuz ucuz nankörsün nankör
  hindistan dizilerine ne adil bir saat seçiyorsun ne yayından kaldırıyorsun irençsin tiskinç sin
  ya hindistan dizilerini verme yada 11 00 dan 18 00 a kadar 2 hindistan dizisini yayına sok yada
  yayından kaldır