Güz Masalı 71. Bölüm Özeti 26 Ekim Viraj Canvi’nin Kalbini Buldu

Güz Masalı dizisinde Viraj Canvi’nin kalbinin peşine düşmüştü. Hastaneye gider ve doktordan Canvi’nin kalbini kime verdiklerini sorar. Doktor arşiv odasını gösterir ve Canvi’nin bilgilerini oradan bulacağını söyler. Viraj arşiv odasına gidince Canvi’nin annesi ile karşılaşır. Canvi’nin annesi Canvi’nin dosyasını Viraj’ın gözleri önünde yakarak Canvi hakkındaki tüm sırları yok etmiştir. Viraj başka yollarla Canvi’nin kalbine ulaşmaya çalışacaktır. Güz Masalı 26 Ekim Özeti devam ediyor.

Güz Masalı 71. Bölüm Özeti

Ananya ve Raj ofise giderken yol trafikten dolayı kapalıdır. Viraj da aynı yolda beklerken bir adama sinirlenir ve adamı dövmeye başlar. Ananya bu durumu fırsata çevirir ve Viraj’ın adamı dövdüğü anları telefonuna kaydeder. Ananya ofise gittiğinde görüntüleri yayınlamak ister ancak patron her zaman ki gibi gülerek karşılar ve görüntülerin yayınlanmasına izin vermez. Ananya sinirlenir ve görüntüleri başka bir kanala verir ve yayınlanmasını sağlar. Viraj da görüntüleri inceler.11 31

Viraj’ın zekası başka bir şekilde çalıştığı için görüntülerin ardından Canvi’nin kalbini bulmada Ananya’nın yardım edebileceğini düşünür. Ananya’nın patronu hata yaptığını anlar ve Viraj ile Ananya’nın bir röportaj yapmasını ister. Ananya Raj ile kameraya aldığı adamla ilgili konuşur. Kimseden korkmadığını ancak o adamı çekerken ürperdiğini söyler. Ardından Ananya röportaj talebi için Viraj’ı arar. Viraj ile konuşurken ikisi de kısa bir sessizlik yaşar. Her zaman ki gibi saçma rüzgar esiyor.

Ananya konuşmanın bitiminde Raj’a ertesi gün için randevu aldığını söyler. Raj böyle psikopat birisine yalnız gidemeyeceğini söyleyerek onunla gitmek ister. Ananya kabul ediyor. Ertesi gün Ananya ve Raj birlikte dağ başında bir yere giderler. Raj böyle ıssız bir yerde neden buluşmak istediklerini düşünürken Ananya ile birlikte  gelmesinin ne kadar isabetli olduğunu söyler. Viraj onları uzaktan izler ve Ananya’yı arayarak Raj’ın gitmesini ister. Raj ve Ananya bunu reddeder ancak Viraj ısrar edince Raj o zaman uzaktan sizi izleyim diyerek Ananya’yı ikna eder.

33 32

Viraj Raj’ı atlatmayı başarır ve Ananya’dan gönderdiği arabaya binmesini ister. Ananya arabaya biner ve Viraj’ın istediği adrese gider. Bungalov tipli bir eve gelir ve buraya neden geldim diye düşünürken Canvi’nin videosuyla şok olur. Ananya kalbini tutarak acı içinde sızlanır. Viraj arkasında belirirken Ananya şok geçiriyor. Viraj ellerini şıklatır ve ondan kendine gelmesini ister. Ananya bir süre sonra bayılır. Ananya kendine geldiğinde kendini yatakta bulur.

Viraj ile yeniden karşılaşan Ananya buraya neden getirildiğini sorar. Viraj ona Canvi ile olan aşkını TV den anlatmasını ister. Viraj hastanedeki adamlarından Canvi’nin kalbi ile ilgili bilgileri araştırmalarını ister. Bir adamı onun kalbini Ananya Ghost diye birine naklettiklerini söyler. Viraj Unniyal’den bu kişiyi bulup getirmesini ister. Ananya bu zaman kadar kendini tanıtmadığı için Viraj ondan habersizdir. Ananya Viraj’ın evine gizlice girer ve Vraj’ın Unniyal ile olan konuşmalarını kaydeder.44 19

Viraj televizyonu izlerken Ananya’nın Viraj Canvi aşkını anlattığını görüyor. Unniyal bu güzel cümlelere sevinirken Viraj ondan sabırlı olmasını ister. Ananya reklam arasından sonra Viraj cani bir koca olduğunu ve Canvi ile Ragav’ın ölmesinden sorumlu olduğunu anlatmaya başlar. Viraj ve Unniyal sinirlenir. Ananya haberin ardından isminin Ananya Ghost olduğunu söyler. Viraj şoktadır.

Viraj nasıl olur da Ananya yanına kadar geldiği halde Canvi’nin kalbini hissetmediğini düşünür. Unniyal Ananya’nın kardeşi Nidhi’yi Ananya diye kaçırdığı için Viraj’ın ayaklarına sarılır ve affedilmesini ister. Ananya ve Raj eve geldiklerinde Nidhi bilinç kazanır ve neden onu bayılttıkları hakkında hiç bir bilgisi olmadığını söyler. Ananya polisi arayacaklarını söyler. Polis eve gelir ve Ananya muhabir olduğu için onun haberlerinden etkilenen birisinin gözdağı vermiş olabileceğini söyler.5 1

Viraj şişeleri parçalar ve üzerine tuz döker. Üzerinde yürürken Canvi’nin kalbini tanıyamadığı için kendisini cezalandırmaktadır. Güz Masalı 26 Ekim Özeti sona erdi.

Güz Masalı 71. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz