Kefaret Meltem Kimdir? Özge Özacar

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur ve Mert Fırat’ın paylaştığı Kefaret dizisinde en çok dikkat çekecek ve kimliği  merak edilecek oyuncuların başında güzel oyuncu Özge Özacar gelecek. Kefaret dizisinde kendinden 20 yaş büyük bir adam ile aşk yaşayarak bir ailenin dağılmasına neden olacak Meltem karakterine Özge Özacar hayat verecek.

Kefaret Meltem Kimdir?

Meltem 27 yaşında güzel bir kadındır. İngilizce öğretmeni olan Meltem ilk olarak Zeki ile evlenmiş ve zengin bir hayata kavuşarak Zeynep’lerin komşusu olmuştur. Zeki Meltem’e deliler gibi aşıktır ama Meltem bir kere Ahmet’i görmüş ve onun karizmasına vurulmuştur. Meltem artık yanına yakıştırmadığı sümsük Zeki’yi değil Ahmet’i istiyordur. Zeki’ye bir oyun oynayan Meltem Zeki’ye bir kadın gönderir. Kadın Zeki’yi baştan çıkarır. Zeki tam Meltem’i aldatırken  Meltem onlar basar ve Zeki’den ayrılır. Zeki işlediği bir suçtan hapse girince Meltem Zeki’den boşanır. Doktor Ahmet ile gizli bir aşk yaşayan Meltem Ahmet’in Zeynep ile evli olduğunu ve 2 çocukları olduğunu bile bile Ahmet ile ilişki yaşamaya devam eder.

Zeynep’in yuvasını yıkmaya kararlı olan Meltem yuva yıkanın yuvası olmayacağı için Meltem de Ahmet ile mutlu olamayacaktır. Ahmet’in uğruna 20 yıllık eşi Zeynep’i terk ettiği, kaybettiği Meltem para avcısı bir kadındır ve kafasını kızına arayan Zeynep’e takmıştır. Meltem ve Zeynep’in oğlu Can ile bir tartışmaya girer ve Can Meltem’i ağır şekilde yaralar.

kefaret meltem

Özge Özacar Kimdir?

Lise Devriyesi dizsinin Meltem’i olarak tanınan Özge Özacar 20 kasım 1993 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kefaret dizisinde oynadığı sırada 27 yaşının içinde olan Özge Özacar Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Lise Devriyesi dizisi ile oyunculuğa başlayan Özge ÖZACAR; daha sonra Tatlı Küçük Yalancılar ve Oyunbozan dizilerinde yer almıştır. Oyun Bozan isimli dizi de Zeynep karakterine hayat veren Özge Özacar ne yazık ki hiç bir projesinde başarıyı yakalayamasa da başarılı oyunculuğu ile her zaman kendisine dizi bulan ve yükselen oyuncu olmuştur. Kefaret dizisi Meltem

Özge Özacar Kaç Yaşında?

Özge Özacar 20 kasım 1993 doğumludur ve 27 yaşındadır.

Özge Özacar Sevgilisi?

Özge Özacar bir dönem kendisi gibi aşk yaşayan oyuncu Furkan Andıç ile aşk yaşamıştır.

Özge Özacar Boyu Kilosu

Özge Özacar 1.64 m boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.

 

 

Yorum yaz