Şeref Sözü Mustafa Kimdir? Yıldırım ÖZCAN Kimdir?

Şeref Sözü dizisinin 2. bölümüne Mustafa karakterine hayat veren çocuk oyuncu hayat verecek. Şeref Sözü dizisinde küçük Mustafa olarak karşımıza çocuk oyuncu Yıldırım ÖZCAN çıkacak. Daha önce hiç bir dizi de izlemediğimiz Yıldırım ÖZCAN oyunculuk yeteneği ile izleyiciyi büyüleyecek.

Şeref Sözü Mustafa Kimdir?

Şeref Sözü dizisinde Mustafa Yasemin ve Cihan Adabeyli’nin zihinsel engelli olduğu düşünülen oğullarıdır. Daha 5 yaşında olan Mustafa bir çok şeyi öğrenemediği için ailesi tarafından zihinsel yetersiz olduğu düşünülmekte ve eksik olarak görülmektedir. Seref Sozu Mustafa resimleri

Cihan Adabeyli’nin Yasemin Adabeyli’den olma çocuğu Mustafa bu eksikliği nedeniyle ailenin veliahtı olarak görülmemektedir; ancak gerçekte Mustafa’nın hiç bir hastalığı yoktur; tüm bunlar annesi Yasemin’in bozuk psikolojisiin bir sonucudur.

İsra’nın adaya gelmesi ile yıllardır beklediği düğünü iptal olan Yasemin çılgına dönecek ve Adabeyli ailesinin tek veliahtı Mustafa’yı da alıp gidecektir; başkaları için yarım ve eksik de olsa Mustafa babası Cihan için çok önemlidir.

Mustafa’nın önemli olduğu diğer bir kişi de Zeynep’tir. Dizi de güzel oyuncu Sıla Korkmaz’ın hayat verdiği Zeynep karakteri Mustafa’nın normal olduğunu ve öğrenebileceğine inan tek kişi olacak. Şeref Sözü dizisinde ki Zeynep karakterini daha yakından tanımak için tıklayınız Şeref Sözü Zeynepyildirim ozcan cocuk oyuncu

Şeref Sözü dizisinde aslında iki Mustafa Adabeyli vardır; büyük Mustafa Adabeyli Emsal Adabeyli’nin eşi Cihan’ın da babasıdır. Yasemin’den olan çocuğa tüm bu mirasın asıl sahibi olan dedesi Mustafa’nın ismi konulmuştur.

Yıldırım ÖZCAN

Yıldırım ÖZCAN yeni bir çocuk oyuncudur. Daha önce model olarak çekimler de yer alsa da Yıldırım ÖZCAN Şeref Sözü dizisinden önce bir dizi de yer almamıştır. Şeref Sözü seçmelerini kazanan Yıldırım ÖZCAN yetenekli bir çocuk oyuncu adayıdır.