Öğretmen Dizisi İçin Her An Final Kararı Alınabilir

Öğretmen dizisi için her an alınabilecek bir final kararı olduğunu açıklamıştık. 19 ekim pazartesi günü Öğretmen dizisi için alınan final kararı açıklandı

Öğretmen Dizisi İçin Beklenen Final Kararı Açıklandı

Öğretmen dizisi 9. bölümü ile 8 kasım 2020 pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.ogretmen 8 kasim final

Öğretmen dizisi pazar akşamlarına alındı ve izleyicinin yarını kaybetti. Fox Tv yönetimi Sen Çal Kapımı isimli yazlık dizinin aldığı yüksek reytingler sonrası Öğretmen dizisine Sen Çal Kapımı dizisini değişti ve gün değiştirmesi geren Hande Erçel ve Kerem Bürsin başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisiyken Öğretmen dizisine gün değişikliği kararı çıkarıldı.

Bir çok dizi eylül başında yeni sezona başlarken Öğretmen dizisi yeni sezona 11 ekim de başlatıldı ve bilerek istenerek olmasa bile yapılan yanlış uygulamalar ile Öğretmen dizisi adım adım finale itildi. Yıllardır pazar akşamı Fox TV’de Savaşçı dizisini izlemeye alışmış izleyici kitlesi Öğretmen dizisini görünce kendisine hitap etmeyen bu diziyi izlemedi ve Öğretmen dizisi reytingleri çakıldı.

İlk sezonunda çarşamba akşamları kendine bir izleyici kitlesi oluşturan Öğretmen dizisi hem gün değiştirip hem de geç kalınca izleyicisini kaybetti. Öğretmen dizisini Fox TV bilerek katletmemiş gibi dizinin aldığı kötü reytingler sonrası fatura da dizinin senaristine kesildi.

Öğretmen Dizisinde Senarist Değişikliğine Gidildi

Öğretmen dizisini 4 bölüm yazan Merve Girdin 5. bölüm itibari ile senaryoyu Murat Emre Kaman’a devretti. Aslında başarısızlığın faturası en masum olan kişiye senariste kesilmiş oldu. Bize göre de Öğretmen dizisi yeni senaristi Murat Emre Kaman bir kaç hafta sonra final yapacak; zaten bitkisel hayata girmiş bir diziyi devraldı.

Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Film Savaşçı dizisinin Fox TV’de devam edeceğini ve çekimlerin çok yakında başlayacağını duyurdu; bakalım Savaşçı dizisi gelince öğretmen hangi güne alınacak; çünkü şuanda Fox TV’nin boş günü yok; bu durumda Öğretmen dizisi için Fox TV final kararı alsa da bunu şuanda açıklamaya çekindiği anlaşılıyor.

Öğretmen dizisinde Akif Erdem karakterine hayat veren İlker KALELİ’ye ayıp oldu zira oyuncu Arif Erdem’e hayat vermiyor tam anlamıyla Arif Erdem’i yaşıyordu; bu kadar verilen emeğe de yazık oldu. Ogretmen erken final resimleri

Öğretmen Ne Zaman Final Yapacak?

Öğretmen dizisinin 2. sezonda 6 bölümlük bir sözleşmesi olduğu tahmin ediliyor bu da Öğretmen  dizisinin 15 kasım 2020 de 12. bölümü ile final yapacağı anlamına geliyor; ancak şuana kadar resmi olarak açıklanmış bir final kararı olmamasına rağmen Fox TV yönetimi bir kaç hafta içinde düşük reytinglerile devam eden Öğretmen dizisini yayından kaldırmayı planlıyor.