Şeref Sözü Ne Zaman Final Yapacak? Final Kaçıncı Bölümde?

Şeref Sözü dizisi ne yazık ki izleyiciden geçer not alamadı. Sadece dizi çekimleri için Kalem Adasında ki hazırlıklar aylar sürmüştü; ancak Şeref Sözü dizisi aylarca  yapılan hazırlık boşa gitti. Şeref Sözü dizisi için erken final kararı verildi.

Şeref Sözü 4 Kasımda Final Yapıyor

Şeref Sözü dizisi 4. bölümü ile 4 kasım 2020 de final yaparak ekranlara veda edecek. Bir çok izleyici Şeref Sözü dizisinin neden bu kadar erken final yaptığını merak ediyor. Peki Şeref Sözü Neden Final yapıyor? Detaylar için tıklayınız. Neden Final Yapıyor?Seref Sozu erken final

ekranlarda kalabilecek bir dizi ne yazık ki olamamış. Çarşamba akşamı yayına alınan dizi Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Sen Çal Kapımı, Benim Adım Melek ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi 5 rakip dizinin hiç birini geçemeyerek diziler arasında 6. oldu. Show TV yönetimi ise Şeref Sözü dizisinden birincilik beklemese de bu kadar kötü bir başlangıç yapacağını da tahmin etmemişti.

Şeref Sözü Dizisinde Ada hariç her Şey Facia

Şeref Sözü dizisinin ilk bölümünü izleyen bir çok izleyicinin dizi de beğendiği tek şey doğa harikası olan Kalem Adasının ihtişamı olmuş; dizinin geriye kalan senaryosu, oyuncu seçimleri ve tarzı izleyicilerin eleştirisi ile karşılaşmış

Şeref Sözü Dizisin İzleyici Karşısına Çıkan En Kötü Senaryolardan Biri

Bir çok izleyici daha 10 yaşında olan İsra’nın yıllar önce kendisinden 15 yaş büyük olan Cihan’a aşık olmasını pedofiliye özendirme olarak değerlendirmiş; ancak eleştirilen tek şey bu değil; aynı zamanda Şeref Sözü hikayesinde çok bilindik bir hikaye olmuş; iyi adamın zorla evlendiği kötü kadın ve iyi adamın sevdiği iyi kalpli kız. Bu senaryo dizilerde yıllardır işleniyor; ancak izleyici artık klasik senaryolardan sıkıldı ve ekranlarda Kırmızı Oda gibi; Masumlar Apartmanı gibi farklı işler görmek istiyor.

Şeref Sözü Dizisinde ki Arapça Konuşmalar Çok Amatörceydi

Şeref Sözü dizisinin ilk bölümünde Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta da çekimler yapıldı. Beyrut sahnelerinde gerçekleşen Arapça konuşmaları alt yazı şeklinde vermeyen yönetmen Türkçe seslendirme ile Arapça seslendirme arka arkaya verilince konuşmalar anlaşılmadı ve izleyiciye garip sahneler izletildi. Seref Sozu final resimleri

Tolgahan Sayışman Dizi Tutturamıyor

Tolgahan Sayışman Asla Vazgeçmem dizisinden sonra Şampiyon, Bir Umut Yeter, Siyah İnci ve Şeref Sözü dizilerini tutturamadı. Bu da izleyici de artık Tolgahan Sayışman mı başrolde onun dizisi tutmaz üç beş bölüm sonra final yapıyor düşüncesinin oluşmasına neden oldu.

Şeref Sözü Dizisinin En Büyük Rakibi Sen Çal Kapımı Dizisi

Şeref Sözü dizisinin yayına girmesi ile benzer kategori de ki Sen Çal Kapımı dizisi izleyici kaybetti. Şeref Sözü dizisi Kuruluş Osman ve Sadakatsiz gibi dizilerden izleyici çekemedi. Aynı anda 6 yeni bölüm dizinin yayınlandığı çarşamba akşamı Şeref Sözü dizisi kalitesini biraz daha arttırsa ve hatalarını düzeltse bile 4 reytingleri görmesi neredeyse imkansız.

Şeref Sözü Ne Zaman Final Yapacak?

Şeref Sözü dizisinin finali aralık 2020 de ekranlara gelecektir diye tahmin ediyoruz; zira yapımcı Tims & B Yapım ile Show TV’nin 8 bölümlük bir sözleşmesi olduğu 8 bölüm yayınlanmadan Şeref Sözü dizisinin final yapmayacağı kulislerde konuşuluyor. Bir çok inşaat maliyeti de olan Şeref Sözü dizisinden bu reytingler ile ne Show TV’nin ne de Tims B Yapım’ın kar etme şansı yok o nedenle de ben Şeref Sözü dizisinin ikinci bir sözleşme kapamayacağını ve 6. bölümden itibaren dizinin final moduna gireceğini düşünüyorum

Şeref Sözü Finali Kaçıncı Bölümde?

Şeref Sözü dizisinin kesin bir final tarihi yok; elinde dizi kalmayan Show Tv belki düşük reytingleri de olsa Şeref Sözü dizisi ile yoluna dizisiz kalmamak adına devam etmek isteyebilir ancak görünen köy de kılavuz istemez bizce Şeref Sözü 8. bölümü ile 6 aralık 2020 de ekranlara veda edecektir.

Bir çok izleyici artık izleyeceği dizinin reytinglerine bakarak o diziyi izlemeye başlıyor; bunun da en önemli nedeni hikayesi bitmeden final yapan bir anda yayından kaldırılan diziler. Muhtemelen Şeref Meselesi dizisi de bir kaybediş olarak görülecek ve daha hikayesi bitmeden yayından kaldırılacaktır.