Halka Cihangir ve Kaan Kardeş mi? Kaan’ın Babası Kim?

Halka dizisi 15 ocak salı akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Trt 1 ekranlarının en başarılı dizilerinden biri olan Halka dizisinde en çok merak edilen konu dizi de Kaan Karabulur ve Cihangir Tepeli’nin kardeş olup olmadığı sorusu oldu.

Halka dizisi öyle karışık bir senaryoya sahip ki; size öğrendiklerimizi açıklayalım. Öncelikle kesin olan bir şey var. Kaan annesi olarak bildiği Hümeyra Karabulut’un oğlu değil. Hümeyra Karabulut Kaan’ı kendi oğlu yerine koymuş ve büyütmüş. 

Gerçek olan ise Mafya babası Eren Karabulut’un bir oğlu var Hümeyra’dan ve kaçırılıyor. Eren Karabulut oğlunu Halka örgütünün elinden almaya giderken bir pusuya düşüyor. Eren Karabulut’un araba da cenazesi bulunurken arka tarafta bir çocuk bulunuyor. Bu çocuk ise Eren Karabulut’un gerçek oğlu değil. 

Eren Karabulut’un gerçek oğlu ise İlhan Tepeli’nin yanına yerleştiriliyor. Yani Hümeyra Karabulut ve Eren Karabulut’un gerçek oğlu Cihangir. 

Halka örgütü öyle bir örgüt ki yıllar sonrasının planını bugünden yapıyor. 25 yıl önce de planlamayı yapmışlar. İlhan Tepeli’yi bitirmek için Eren Karabulut’un oğlu Cihangir’i onun yanına yerleştirmişler. Zamanı geldiğinde Cihangir’in eli ile İlhan Tepeli’yi bitirmeyi amaçlıyorlar.

Zaten bu günde İlhan Tepeli’nin yerine geçirmek istedikleri adam İskender. İkender Halka örgütünün verdiği destek ile İlhan Tepeli’nin karşısında korkmadan konuşabiliyor.

Peki Kaan kimin oğlu? Kaan’ın Babası kim?

Kaan’ın babası İlhan Tepeli olabilir. Bu bir varsayım tabi ki. Halka örgütü İlhan’ı bitirmek için Kaan’ı da İlhan’ın üzerine salıyor. Halka Cihangir ve Kaan Kardeş mi resimleri

Tabi başka bir ihtimal de Kaan Hümeyra Karabulut’un oğlu olmasa da  Eren Karabulut’un oğlu olabilir. Belki de Eren’in Hümeyra’dan başka bir eşi vardı. Kaan da  Eren Karabulut’un bu bilinmeyen eşinden olan çocuğu.  

Halka dizisinde Cihangir’in geçmişi belli olsa da Kaan’ın geçmişi ile ilgili hala ortaya çıkmayan noktalar var. Kaan’ın anne ve babasını kesin olarak öğrenmek için biraz daha beklemek lazım. Halka dizisinde gerçekler biraz daha geç ortaya çıkacak.

Halka dizisinde bence Hümeyra Cihangir’in kendi oğlu olduğunu fark edecek ve ilk bu gerçek ortaya çıkacak.

Halka dizisinde gelecek bölüm senaryolarına bakıldığında Cihangir ve Kaan’ın çok iyi arkadaş olduğunu ve Kaan ile Cihangir’in asıl amacının İlhan Tepeli’yi öldürmek değil Halka terör örgütünü ortaya çıkarmak olduğunu görüyoruz. Halka Kaanın babası kim

Bana kalırsa Halka dizisinde Cihangir ve Kaan kesin olarak kardeş değil.