Hazal Subaşı Halka’dan Neden Ayrıldı? Halka Bahar Öldü mü? Neden Yok?

Güncelleme 19 Haziran 2019 Hazal Subaşı Halka dizisinden ayrıldı. Hazal Subaşı Halka dizisinden ayrılıktan sonra Ay Yapım’ın efsane dizisi Çukur ile anlaştı ve Çukur dizisinde Nehir karakteri ile yer alacak. 

Hazal Subaşı Halkadan ayrılacak mı

Hazal Subaşı’nın yer aldığı Halka dizisinden ayrılacağı iddia edildi. 2017 de Adını Sen Koy dizisi ile ismini geniş kitlelere duyuran daha sonra Tolgahan Sayışman ile Bir Umut Yeter dizisinde büyük hüsran yaşayan Hazal Subaşı ne yazık ki Halka dizisinden de beklediğini bulamadı.

Halka dizisinde ki oyunculuk yetenekleri ile çok beğenilen ve Halka dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda devam edecek olmasına rağmen kendisine dizi teklifi gelen Hazal Subaşı Halka dizisinin geleceğini çok parlak görmediği için Halka dizisinden ayrılacakmış.

Tabi şuanda Hazal Subaşı’nın Halka dizisinden ayrılacağı yönünde ki iddialar kesinlik kazanmış değil ama Halka dizisinde Hazal Subaşı’nın hayat verdiği Bahar karakterinin ayrılması ile Halka dizisi senaryosunun büyük darbe yiyeceği de ortada zira Bahar karakteri Halka dizisinde kilit bir roldeydi ve aynı zaman da dizi de Bahar ve Kaan aşkı da çok desteklenen ilişkilerden biriydi.

Eğer Halka dizisinden Hazal Subaşı ayrılırsa dizi de Kaan karakterine hayat veren Kaan Yıldırım’ın da rolü sıkıntıya girer; çünkü partnerini kaybetmiş olur.

Hazal Subaşı Halka’dan Neden Ayrıldı?

Şuanda Hazal Subaşı Halka’dan kesin ayrıldığını söyleyemesek de Hazal Subaşı’na başka bir Trt 1 dizisinden teklif geldiği yönünde farklı iddialar var. Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra çarşamba akşamları yayın hayatına başlayacak olan Diriliş Osman dizisinde önemli bir kadın başrolü canlandırması için Hazal Subaşı’na teklif gittiği konuşuluyor. Hazal Subaşı Halka’dan Neden Ayrıldı

Hazal Subaşı çok iyi bir diziden oyunculuk teklifi almazsa yani kendisini garantiye almazsa Halka dizisinde ki rolüne devam edecektir. Gerçeği konuşmak gerekirse Halka dizisi güzel bir dizi ama özel kanallar 10 bölüm bile yayınlamaz böyle düşük reyting alan bir diziyi; ama aynı dizi Trt 1 de 2 reyting bile alamazken yeni sezon onayı alıyor. Bu duruma biz kanal torpili diyoruz. Hazal Subaşı Halka dizisi ile yıldız olamayacağını anlamış olmalı zira dizi izlenmiyor ki yıldız olabilsin.

Halka Bahar Öldü mü?

Halka dizisi 19. bölümü ile 28 mayıs salı akşamı sezon finali yapmış ve Halka dizisinin sezon finalinde Bahar karakterinin ölümü ile ilgili bir sahne çekilmemişti. Eğer Hazal Subaşı arkadaşlarını satar ve Halka dizisinden ayrılmak isterse muhtemelen Halka dizisinde Bahar şehit olacaktır. Diğer bir ihtimal de Bahar’ın tayinin çıkması ve Kaan ile olan aşklarının yarım kalmasıdır.

Bahar karakteri olmadan Halka dizisi senaristleri 2019 2020 yeni sezon senaryosunu yazmakta zorlanacaklardır; zira Kaan Bahar aşkı ilk sezonda bolca zaman tutmuştu Halka’da ve çok sevilmişti.

Halka Bahar Neden Yok?Halka Bahar Öldü mü neden yok resimleri

Hazal Subaşı Halka dizisinden kesin olarak ayrılacak olursa sizlere bu sayfalardan detaylı bilgiler vereceğiz.

Hazal Subaşı Halka’dan Neden Ayrıldı? Halka Bahar Öldü mü? Neden Yok? (3 Yorum)

  1. Diriliş osman da oyna guzelim oyna. Tutar öyle tarihi diziler. Hadi hazalim erkanlada baris artik . Hatta ayni dizide oynayin erkan mericle. Cok tutar öyle bi dizi.