Hastanede Hayat Hangi Hastahanede Çekiliyor?

Tv8 25 ocak cumartesi  günü 13.00 da yepyeni bir belgesel programı ile izleyicisi karşısına çıktı. Daha önce Mucizeler Hastanesi ismi ile National Geographic de yayınlanan programın bir benzeri de TV8 de ekranlarda olacak. Doya Doya Moda, Sağlam Geziyoruz ve Temizlik Benim İşim gibi programları yayınlayan Tv8 bu programlardan beklediğini fazlası ile alınca yeni programlar için kolları sıvadı.

Son dönemde Hekimoğlu ve Mucize Doktor dizilerinin fazlası ile dikkat çekmesi TV8’i hastane programı yapmaya yöneltti. Hastanede Hayat programında doktorların mucize şekilde kurtardıkları hayatlar anlatılacak.

Hastanede Hayat Programı Konusu

hastanede hayat nerede çekiliyor

Hastanede Hayat programında ciddi hastalıklar ile mücadele eden hastaların hastanede neler yaşadıkları ve çektikleri zorluklar anlatılacak. Dünyada umut, gözyaşı, hüzün ve mutluluk tüm bu duygular tek bir amaç etrafında birleşiyor tabi ki sağlık. Hastanede Hayat programında yaşanmış olayların sürükleyici hikayesi anlatılacak.

Hastanede Hayat Hangi Hastahanede Çekiliyor?

Hastahane de hayat dizisinde organ nakli yapılacak Suzan Karataş’ın gittiği hastahane İstanbul Acıbadem International hastanesidir. Bu hastane İstanbul Cad. No:82, Yeşilköy / İstanbul adresinde bulunmaktadır. Hastanede Hayat Hangi Hastahanede Çekiliyor

Hastanede Hayat programı sadece bir hastanede çekilmeyecek. Hastanede hayat programı uyarlama bir program değil bir çok bölümde gerçek hikayeler gerçek insanlar ile anlatılacak ve Hastanede Hayat programında oyuncular kullanılmayacak. Bu nedenle de çekimlerin bir kaç bölümü Acıbadem İnternational hastahanesinde yapılacak olsa da ilerleyen haftalarda başka hastahaneler de kullanılabilir. Taib bu da programın izlenmesine bağlı; şuanda çekimler Acıbadem’in Yeşilköy de ki hastanesinde yapılmaktadır.

Doğruyu konuşmak gerekirse  büyük mucize kurtuluşlar genelde çok büyük hastanelerde yaşanıyor; çünkü zengin olmadığınız sürece böyle Acıbadem gibi özel hastanelerde bırakın bir operasyonu en küçük muayene olma şansınız bile yok.  Devlette ise büyük bir hastalık olduğunda doktorlar hemen büyük hastanelere ve tıp fakültelerine gönderiliyor.