İkimizin Yerine 513. Bölüm Özeti 2 Şubat Nimboli Öldürülmeye Çalışıldı

İkimizin Yerine dizisinde Nimboli Anandi’den güzel giyinmesini ve mücevherlerini takmasını ister. Anandi onun hatrı için kabul eder. Nimboli salona iner ve herkesten gözlerini kapamasını ister. Anandi salona güzel bir elbise ve takılarıyla çıkar. Ayrıca makyaj da yapmıştır. Özellikle Şivam annesinin bu halde görünce çok sevinir ve koşarak ona sarılır. İkimizin Yerine 2 Şubat Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 513. Bölüm Özeti

Anandi ve ailesi mutlu bir diwali kutlarlar. Akira herkesten intikam alacağını söylerken arkasına gelen Badri kimden üintikam alacağını sorar. Akira onu görünce sevinir. Badri yarın çıkacağını söyler ve bir mesajı varsa ileteceğini belirtir. Akira Harki için bir mesaj gönderir. Harki su doldururken diğer kadınlar ondan uzaklaşır. Badri gelir ve ona Akira’nın selamını iletir. Yakında Mela’da Akira’yı beklemesini ister.

Dadisa Anandi’den Nimboli ile birlikte Mela’ya gitmesini ister. Orada hem eğlenecek hem de dua edeceklerdir. Anandi kabul eder. Harki ve Badri de oraya gelmişlerdir. Nümboli ve Harki bir ara karşı karşıya gelir. Harki yüzünü gizler ve ortadan kaybolur. Nimboli Anandi’ye Harki’yi gördüğünü söyler. Anandi hayal görmüş olabileceğini söyler. Harki de Badri’ye Nimboli’nin burda olduğunu söyler.11 89

Chunni adındaki küçük kız Nimboli ile tanışır. Onun benzeri olan Çauka ve arkadaşları onu arıyorlardır. Chunni Çuka’nın annesini kandırmayı başarmış ve onu arkasından sürüklüyordur. Aslında Çuni bir hırsızdır. Anandi’nin bileziklerini görmüş ve onu çalmak için harekete geçmiştir. Takur denen adam da Çuni’yi görür ve onu mahvedeceğini söyler. Burda bir çok insan filme dahil olduğu için kafasınız karışabilir. Size en sade şekilde anlatmaya çalışıyorum.

Nimboli ve Çuni dans yarışması için birlikte dans ederler. Harki onların dans ettiğini Badri’ye gösterir. Badri bir kadının üzerine yılan atınca ortalık savaş alanına döner. Nimboli ve Çuni endişeye kapılırken Anandi ve Çuni’nin annesi de onlara bakıyorlardır. Badri Nimboli ve Anandi’yi öldürmeyi düşünüyor. Sonunda çocukların başına bir şey gelmeden annelerine kavuşurlar. 22 84

Nimboli ve Çakur poja yaparken Anandi ve Çakur’un annesi de kızları için dua ediyorlardır. Anandi saf gibi duran Çakur’un annesine ne olduğunu sorar. Çakur annem televizyonda bomba patladığını görmüş ve benim de orada olduğumu düşünerek şoka girmiş. O günden beri de bu şekilde davranıyor der. Anandi aynı şoku yaşaması halinde düzelebileceğini söyler. Çakur bomba mı patlatalım deyince Anandi güler. Ölüm şokunu yeniden yaşarsa düzelebileceğini söyler.

Çakur bir fikrim var diye tapınağın çatısına çıkar ve annesini çağırır. Takur denen adam onu Çuni zannediyor ve onun herkesi kandırabileceğini düşünüyor. Çakur’un annesi kafasında bir ağrı hisseder ve her şeyi hatırlamaya başlar.  Çakur diye kızına bağırır. Nimboli de düşmek üzere olan Çakur’a yardıma gitmiştir. Çakur’un dengesi kaybolur ve düşmek üzereyken Nmboli ona ip getirir ve kurtarır.33 85

Çakur kurtulur ancak Badri denen adam gizlice Nimboli’nin getirdiği ipi keser. Nimboli çatıdan yere çakılır. Anandi ve yanındakiler Nimboli’nin yanına gelir. Nimboli mucize eseri kurtulmuştur. Bu sırada Çakur’un benzeri Çuni bir yerde ellerindeki ipi keser ve kurtulur. Olaylar çok karışmış olabilir ama diğer bölümlerde iyice anlaşılacaktır. İkimizin Yerine 2 Şubat Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 513. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 513. Bölüm Özeti 2 Şubat Nimboli Öldürülmeye Çalışıldı (1 Yorum)

  1. Bu bölümde Udaan dizisi oyuncuları misafir olmuşlar. Yani diziler arası “crossover” yapmışlar.