Yemin 171. Bölüm 172. Bölüm Özeti 27 Ocak 28 Ocak Gülsüm Konağa Geldi

Yemin 172. Bölüm Fragmanı

Yemin 171. Bölüm Özeti

Gülsüm hiç bir şekilde Reyhan’ın kardeşi olduğuna inanmaz zira geçmişe dair çok güzel şeyler hatırlamıyordur o yalnızlığa alışmıştır ve hayatında kimseyi istemiyordur. Bu zamana kadar kim Gülsüm’ün hayatına girse o Gülsüm’e zarar vermiştir. Gülsüm’ün konağa gelme ihtimali Cavidan’ı harekete geçirir. Cavidan Gülsüm’ü usta bir dolandırıcı olmakla suçlar. Bu durum ise Emir’i rahatsız eder ve Emir bir an önce Cavidan’ı çiftlik evinene göndermek ister. Cavidan ise hiç bir şekilde konaktan uzaklaşmak ve meydanı Reyhan’a bırakmak istememektedir. Bu nedenle de konakta ki tadilat bitmeden bir şeyler yapmalı ve Emir’i evde kalmaya ikna etmelidir.

Narin’in Azerbeycan’dan eski bir doktor arkadaşları gelir ve onunla konuşmak istediğini söyler. Narin eşinin geçmişini bilmediği için görüşmeyi ve böyle şeyleri konuşmayı reddeder ama kız o günlerde olan çok önemli şeyleri anlatacağını söyler. Narin dayanamaz ve arkadaşı ile görüşmeye gider. Kemal ise Narin’in arkadaşı ile telefonda konuşmasına şahit olur ve bu kadar gizli şeyin ne olduğunu merak eder.

Narin’in arkadaşı Erhan’ın onu bırakıp kaçmadığını ve Erhan’ın kaçmadan önce vurulduğunu günlerce iyileşmek için Azerbeycan’da kaçak hayatı sürdüğünü sonrasında ise sen gittiği için senin peşinden gitti der. Narin Erhan ile ilgili gerçekleri duyunca  şok olur ve Erhan’ın kendisini orada yapa yalnız bırakıp kaçmadığını anlar; ancak Narin kuşkusuz şekilde bu anlatılanlara inanarak büyük bir hata yaptığının farkında değildir; zira Narin’e bunları anlatan arkadaşı Erhan’ın yönlendirmesi ile Narin ile konuşmaktadır. Peki Narin ne yapacak? Narin Erhan’ı mı seçecek yoksa Kemal’i mi?

Yemin 171. Bölüm Fragmanı

Yemin 171. bölümde Gülsüm Tarhun konağına girecek. Her ne kadar bir çok izleyici Gülsüm’ü Cavidan’ın planladığı bir oyun olarak düşünse de Gülsüm gerçekten Reyhan’ın yıllar önce kaybolan kardeşidir. Gülsüm’ün dereye düşüp denize kadar sürüklendiğini düşünülse de Gülsüm kaçırılmış ve evlatlık olarak bir aileye verilmiştir; ancak Gülsüm’ün hayatı evlatlık verilmesi ile içinden çıkılamaz bir hal alıştır. Gülsüm evlatlık verildiği aileyi de kaybetmiştir.

Reyhan kardeşinin kokusunu alınca hemen onun kardeşi olduğunu anlar ama Gülsüm kaybolduğunda Reyhan kadar büyük olmadığı için Reyhan’ın hatırladığı bir çok detayı hatırlayamamaktadır; ancak Gülsüm Reyhan’ın elinde ki o çocukluk fotoğraflarını görünce her şeyi hatırlar. Gülsüm’ün bulunmasına en çok  da dayı Hikmet Tarhun sevinir.

Gülsüm’ün eve gelmesi ile Cavidan adeta çıldırır. Evin besleme yuvasına döndüğünü düşünen Cavidan ne yapıp edip Gülsüm’ü kullanmaya ve onun aklın karıştırmaya karar verir. Yemin 27 ocak özeti tahmini devam ediyor. 

blank

Hikmet İyileşiyor

Hikmet Tarhun son dönemlerde Reyhan ve Emir’in yeniden evlenmesi ve mutlu olması ile ciddi derece de bir moral kazanmıştı; ancak yeğeni Gülsüm’ün de bulunması ile Hikmet daha da moral bulacak ve iyileşmek için elinden geleni yapacaktır. Hikmet yıllar önce yeğenini öldüğüne inandığı için bu işin üzerine çok gitmemiş ama ısrarcı olan Emir tuttuğu ajan ile Gülsüm’ün izine rastlamayı başarmıştır.

Yeminde Yeni Bir Aşk mı Başlayacak? Gülsüm ve Zafer

Daha önce bir çok izleyici Yemin dizisinde Hikmet bey ile Melike hanımı bir birlerine çok yakıştırmışlardı; ancak bu aşkı olmayacağını belirtmiştik; şimdi de Gülsüm ve Zafer aşkı soruluyor ancak bu konunda da şuanda görünen bir durum yok; ancak Taci ve Suna aşkında önümüzde ki haftalarda hem ilerleme olacak hemde yeni gerilemeler. Tabi Cavidan Suna ile Taci’nin de baş belası olmaya devam edecek.blank

Narin’in Zor Anları

Narin Kemal’e Erhan ile ilgili gerçekleri söylemediği her dakika daha da Kemal’i kaybettiğini fark etmemektedir; zira Kemal bu durumu bilseydi en baştan önemlini alır ve bu Erhan denen adamı evine kadar getirmezdi ancak tam Narin her şeyi anlatacağı zaman bu sefer de Oya bombayı patlatacak ve Erhan’a aşık olduğunu söyleyecek. İşte bu anda Erhan meselesi işin içinden çıkılamayacak bir durum alacak.  Yemin 28 ocak özeti tahmini sayfamıza kısa sürede eklenecektir. 

Yemin 171. Bölüm Fragmanı

Yemin 171. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı

Yemin 171. Bölüm 172. Bölüm Özeti 27 Ocak 28 Ocak Gülsüm Konağa Geldi (1 Yorum)

  1. Kötüler ölsün cezasını çeksin iyiler mutlu olsun narin ile kemal aşık olsun Taci ile suna evlensin Cavidan hapse girsin.birde çok uzatıyorlar özetle dizi bitiyor zaten 3 günde bir bakıyorum tadı kaçtı çok uzadı final olsun